odrzucony Galli

Galli


  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

Czerwona róża

Blada Twarz
Dzień dobry. Moja propozycja zlikwidować Galli i zrobić tak jak na Betta. Teraz napiszę dlaczego. Pierwszy powód. Na Gali na wielu światach już praktycznie nikt nie chodzi. Nagrody są beznadziejne. Każdy gracz wie, jakie kiedyś były, a jakie są teraz. Następny powód do tego jest raz w tygodniu, kiedy mamy ewent. Precli serc jajek jest tyle kot, napłakał. Trzeci powód na beta ewent trwa 34 dni. Proszę policzyć ile to losowań dodatkowych. Można parę razy losować za 48000.
 
forty ogólnie do likwidacji. Na gali kiedyś jeszcze dało się chodzić, dla pokaźnej waluty eventowej i dobrych nagród za czasów fuska. Niestety obcokrajowcy z innych wersji językowych tak nam tego zazdrościli że poszło wszystko do niemiec z płaczem że u nas sie gra mega na gali z mega nagrodami. Inno zatem spieprzyło to jak tylko sie dało dlatego już od 2 lat na gali nie chodze i mam wywalone. Wielu zrezygnowało i bardzo dobrze. zazdosć z innych wersjii językowych swoje zrobiła. Kiedyś wspominała lenka czy ktos inny, że nagrody muszą być wszedzie takie same, jak i u nas tak i u nich.

Gali forty do kasacji
Przygody do kasacji
Pvp do kasacji
Gra też do kasacji
 
forty ogólnie do likwidacji. Na gali kiedyś jeszcze dało się chodzić, dla pokaźnej waluty eventowej i dobrych nagród za czasów fuska. Niestety obcokrajowcy z innych wersji językowych tak nam tego zazdrościli że poszło wszystko do niemiec z płaczem że u nas sie gra mega na gali z mega nagrodami. Inno zatem spieprzyło to jak tylko sie dało dlatego już od 2 lat na gali nie chodze i mam wywalone. Wielu zrezygnowało i bardzo dobrze. zazdosć z innych wersjii językowych swoje zrobiła. Kiedyś wspominała lenka czy ktos inny, że nagrody muszą być wszedzie takie same, jak i u nas tak i u nich.

Gali forty do kasacji
Przygody do kasacji
Pvp do kasacji
Gra też do kasacji
kto pytał ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chodzę ale na Nie bo masz brzydki nick

Przygarne za darmoszke $ na nawaho jak ktoś ma bo i tak 90% z Was nie wie jak je wykorzystać w buildzie pvp czy fortowym.

Pozderki
 
Status
Zamknięty.
Do góry