Gallifrey II

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Hello.

Bitwa o Gallifrey.
Zgodnie z ustaleniami z Muminem czekam na Jego propozycje dot. zasad zapisu na bitwę i nagród. Bitwa będzie wywołana na 36-48h wcześniej aby nie kolidowała z Waszymi regularnymi bitwami.

Dajesz Mumin warunki, porozumiej się ze światem i zrobimy taką jak Wy drodzy gracze chcecie.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Oczywiście już działam, wszytsko i tak zależy od 4 koalicji czy każda wyrazi zainteresowanie taką bitwą żeby bitwa była ciekawa i możliwa do z organizowania.

Mam również kilka pytań :D

1. Czy Admin może nadawać Generałów graczom ( wyznaczonym które będa odpowiedzialne za rozdawanie *, żeby w 1 kolejności wpuśzczać Onlinów a nie przypadkowe osoby na offie co spowoduje że Online które poświęcą swój czas nie dostaną się na bitwe), może są takie guziki które same automatycznie wpuszczą w 1 kolejności Onlinów , w 2 kolejności np według HP, bez dawania *.

2. Czy Admin ma możliwość ustawienbia tematów na czacie obrony jak i ataku ?? CHodzi że wybierzemy 2 dowódców którzy dadzą linka do mapy z taktyką żeby chaosu nie było gdzie offy się byle jak ustawią itp.

3. Czy jest możliwość wyłączenia Flagi do pewnej rundy np do 35 rundy Flaga jest wyłączona, dzięki czemu nikt po chamsku nie pobiegnie na nią.

4. Czy jest sposób żeby nagrody były rozdawane dla Onlinów i dla offów oddzielnie, nie że gracz ustawi offa i mu się nalezy Obligacja tak samo co Onlinowi który poświęcił czas i robi wszytsko żeby wygrać i zdobyć lepsze nagrody.

NO i póki co ostatnie pytanie najważniejsze na które bym chciał usłyszeć normalną odpowiedź:

Jaki cel mają w ogóle te bitwy ??

Liczę na szeroką szczegółową odpowiedź a nie np dobra zabawa :D Rozwinąc mysl dobrej zabawy :D
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Ale wy macie problem na s10, myślicie, że jesteście pępkiem światów i musicie mieć swoje zasady żenada :&:
 

DeletedUser16974

Gość
Gość
Liczę na szeroką szczegółową odpowiedź a nie np dobra zabawa :D Rozwinąc mysl dobrej zabawy :D


Ale wy macie problem na s10, myślicie, że jesteście pępkiem światów i musicie mieć swoje zasady żenada :&:

::DD:

Nie jesteśmy pępkiem światów, ale chcemy żeby to miało ręce i nogi. Bo komuś jeszcze się chce co należy promować i popierać. A może sprawdzi się to i będzie można wprowadzić to na inne światy.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Ale wy macie problem na s10, myślicie, że jesteście pępkiem światów i musicie mieć swoje zasady żenada :&:

TYPOWE OT !!! BANOWAĆ !!!

S10 raczej niema zamiaru skończyć jak s1 :D Dlatego cokolwiek robimy próbujemy :D


ONUFRY!!!! Pytanie !!! Za 100 pkt !!!

Czy jest możliwość zrobienia bitwy z NPC ?? Czyli w ataku np stoją zwykli gracze z s10 i mają np za zadanie dotrzeć do flagi żeby otrzymać nagrody fajne :p W Obronie stoją NPC wysokie lvl wysokie HP :D To dopiero by było coś innego niż bitwy do tej pory. Co tydz organizować takie bitwy z nowymi zadaniami żeby np na koncu otrzymac super fajne nagropdy :D

Jakiś ranking miedzy swiatowy gdzie swiaty beda miały te same zadanie i najlepszy zyskuje dana ilosc pkt itd. Zawsze to moze ruszyc światem jakas wspołpraca zabawa i wspolny cel.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14107

Gość
Gość
To ja kolejną chcę o 4tej rano [wstanę sobie godzinkę prędzej i zgarnę paczkę obligacji] albo co sobotę o 20 [paczka obligacji, potem świeżutki odcinek serialu i będę spełniony]. Moje zdanie też się liczy, co nie?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Mumin a rotacje NPC jak sobie wyobrażasz ? Czy wszystkie mają mieć cel np.na prawe umocnienia.

Ranking między światowy ? Każdy świat jest inny więc ciężko robić rankingi.


Ja cały czas upierałbym się aby wyłączyć jeśli się da na takich bitwach flagę . Wygrywa ten kto wybije przeciwnika i już , a nie ten co gwizdnął swoje gatki z masztu w 10 rundzie.

Co do podziału na takiej bitwie fajnie by było żeby dane sektory gdzie stoją miasta mogły się zapisywać na atak lub obronę , tzn lecimy krechą przez środek mapy świata i np. doł idzie na atak a reszta na obrone.

Wrócę jeszcze do twojego pytania Mumin o cel tych bitw. Moim zdaniem miało to zachęcić ludzi do chodzenia na bitwy tyle że zrobiło się z tego bezczelne lecenie na szybko po ojupy jak i bezczelne expienie poprzez zostawianie offa. I tu się to też odnosi do twojego pierwszego pytania o gwiazdkowanie. Zamiarem tych bitw miało być kto pierwszy bo inaczej to te bitwy nie miałybyby sensu .

Co do innych nagród dla offów i onlinów to sam wiesz Mumin , ze co mądrzejszy expiarz zostawiłby sobie włączoną bitwę i miałby zaliczone bycie online.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Mumin a rotacje NPC jak sobie wyobrażasz ? Czy wszystkie mają mieć cel np.na prawe umocnienia.

Ranking między światowy ? Każdy świat jest inny więc ciężko robić rankingi.


Ja cały czas upierałbym się aby wyłączyć jeśli się da na takich bitwach flagę . Wygrywa ten kto wybije przeciwnika i już , a nie ten co gwizdnął swoje gatki z masztu w 10 rundzie.

Co do podziału na takiej bitwie fajnie by było żeby dane sektory gdzie stoją miasta mogły się zapisywać na atak lub obronę , tzn lecimy krechą przez środek mapy świata i np. doł idzie na atak a reszta na obrone.

Wrócę jeszcze do twojego pytania Mumin o cel tych bitw. Moim zdaniem miało to zachęcić ludzi do chodzenia na bitwy tyle że zrobiło się z tego bezczelne lecenie na szybko po ojupy jak i bezczelne expienie poprzez zostawianie offa. I tu się to też odnosi do twojego pierwszego pytania o gwiazdkowanie. Zamiarem tych bitw miało być kto pierwszy bo inaczej to te bitwy nie miałybyby sensu .

Co do innych nagród dla offów i onlinów to sam wiesz Mumin , ze co mądrzejszy expiarz zostawiłby sobie włączoną bitwę i miałby zaliczone bycie online.


NPC i roty ?? Brak NPC by miały np wysokie HP itp. Jest to jakiś pomysł który by inaczej pokazywał bitwy. Ranking wiesz wiadomo kazdy swiat inny i tu bedzie sie liczyła współpraca danego świata. To pomysł na szybko mniej więcej kierujący w jaką stronę można pójść żeby takie bitwy były zupełnie inne niż normalne.

Expiarze będą i na to nic się nie poradzi, też dlatego musi być współpraca jesli wszyscy zaczną expić nie dostaną głównej nagrody.

Problem z flagą jest i bedzie wiec albo wyłaczyc całkowicie albo do pewnej rundy.


Podział na maista dół góra to raczej mały niewypał byłby bo nie wiesz jak jest na światach i jak najlepsze miasta byłyby na dole przy indiancu ?? Żeby dzienne questy robic to kto po drugiej stronie stanie ?? grupka offów ??

Ja chce i wymagam podziału na klasy postaci :D Raz jedni w obronie za tydz drudzy żeby było sprawiedliwie.

A jeśli chodzi o cel bitwy to jak pisałes niby zachęcic do fortów ale w jaki sposób ?? Na zwykła bitwe tez gracz moze wpasc zobaczyć i zdecydować czy chodzić czy nie, pamiętaj że na zwykłej bitwie masz mniej obligacji, za postawienie Offa praktycznie jak masz pecha nic nie dostaniesz bo padniesz w kilka rund więc niektórzy nie stawiają offa bo sensu niema,na bitwie z nagrodami jest sens bo masz z gory zapewnione obligacje większe niż na normalnej. Gdzie tu logika.
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
A kojarzysz problem niskolevelowych graczy nie wykokszonych w HP? IMHO właśnie dla nich powstały te forty, bo tu się liczy kolejność zapisu a nie jaśniepan/jaśniepani przyjdzie łaskawie na bitwę 5 minut przed jej rozpoczęciem i ma pewny wstęp bo przecież ma kilkanaście koła hape :gwizd:

Dlatego są różne progi wejścia i różne ilości graczy do wpuszczenia, żeby osoby, które w normalnym układzie nie wejdą na bitwę przez selekcje miały jednak możliwość otrzymania tych paru obligacji. Myślę, i podkreślę to, że takie jest moje zdanie; te bitw wcale nie miały być dla fortowych wyjadaczy, bo fortowi wyjadacze mają swoje bitwy/swoje forty/swoje zasady/swoją selekcję/swoje sympatie i antypatie i mogłabym wymieniać tak w nieskończoność, więc szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem to, że komuś za przeproszeniem żal ściska pewną część ciała, od której plecy tracą swoją szlachetną nazwę.

Zamysł twórców mógł być taki, nie upieram się że był dokładnie taki na 100% bo możliwości jest wiele i nie wiem czy ktokolwiek będzie Ci w stanie odpowiedzieć co niemiecki programista miał na myśli ::)):
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
A kojarzysz problem niskolevelowych graczy nie wykokszonych w HP? IMHO właśnie dla nich powstały te forty, bo tu się liczy kolejność zapisu a nie jaśniepan/jaśniepani przyjdzie łaskawie na bitwę 5 minut przed jej rozpoczęciem i ma pewny wstęp bo przecież ma kilkanaście koła hape :gwizd:

Dlatego są różne progi wejścia i różne ilości graczy do wpuszczenia, żeby osoby, które w normalnym układzie nie wejdą na bitwę przez selekcje miały jednak możliwość otrzymania tych paru obligacji. Myślę, i podkreślę to, że takie jest moje zdanie; te bitw wcale nie miały być dla fortowych wyjadaczy, bo fortowi wyjadacze mają swoje bitwy/swoje forty/swoje zasady/swoją selekcję/swoje sympatie i antypatie i mogłabym wymieniać tak w nieskończoność, więc szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem to, że komuś za przeproszeniem żal ściska pewną część ciała, od której plecy tracą swoją szlachetną nazwę.

Zamysł twórców mógł być taki, nie upieram się że był dokładnie taki na 100% bo możliwości jest wiele i nie wiem czy ktokolwiek będzie Ci w stanie odpowiedzieć co niemiecki programista miał na myśli ::)):

Nie kojarzę problemy niskolevelowców z niskim hp chyba że mowa o problemie hmm... z przed kilku lat ?? To tempo z pomysłem dobre macie :D

Gram na s10 i patrząc się na bitwy to wejdzie każdy lvl na bitwę ba nawet wysoki lvl bez hp wchodzi, w 1 kolejności wchodzi ONLINE.

Więc nie wiem gdzie te problemy niskich lvl widzisz ?? Jak się nie mieszczą to wystarczy przejśc na wiekszy fort ?? No chyba że na jakimś świecie na dużym sie nie mieszczą chętni gracze to zwracam honor :D

Więc raczej post twój traci na wartości :D

Bo z tego co widać po fortach brakuje ogólnie graczy na fortach a nie problemem jest to że ktoś niema hp lub niski lvl. Przecież każdy swiat koalicja prowadzi rekrutacje i zaprasza nowych graczy na swój świat na bitwy więc chyba mu nie powiedzą fajnie że wpadłeś ale nie wejdziesz na bitwy bo z amałe hp masz :D
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
Ty chyba nie wiesz o czym piszesz... ale przecież Mumin zawsze wie wszystko najlepiej. Twoje posty niestety najwięcej tracą na wartości przez to, że pleciesz głównie to co ślina Ci przyniesie na język i wyobrażenie masz olbrzymie o... no właśnie, o czym...

Po pierwsze każdy świat jest inny, po drugie nie my mamy tempo tylko programiści, jak pewnie dobrze wiesz (jako widz wszechwiedzący) nasz wpływ na rozwój gry jest znikomy, po trzecie każdy dowodzący ma inne preferencje, u Ciebie wchodzi w pierwszej kolejności online u innego duże hp, po czwarte gracze się zniechęcają jak się fefnasty raz nie dostaną na malucha i na większe forty im się zwyczajnie nie chce, gram parę ładnych lat i to dość aktywnie, więc nie mów mi, że takie problem nie istnieje, bo istnieje a jeśli sądzisz że jest inaczej to wyjdź poza ramy własnego widzimisizmu i spójrz na pewne kwestie obiektywnie a nie jak rozkapryszony bach, który sądzi że jemu to się wszystko akurat należy bo... bo tak!

Chciałeś obszernej odpowiedzi? To Ci takiej udzieliłam ale Twój hejt skutecznie mnie zniechęca do prowadzenia z Tobą jakiejkolwiek dyskusji. Jeśli nie chcesz otrzymać odpowiedzi na pytanie, bądź co gorsza boisz się jej usłyszeć to zwyczajnie nie zadawaj pytań, bo serio Mumin, ale nudny już się zrobiłeś.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Ty chyba nie wiesz o czym piszesz... ale przecież Mumin zawsze wie wszystko najlepiej. Twoje posty niestety najwięcej tracą na wartości przez to, że pleciesz głównie to co ślina Ci przyniesie na język i wyobrażenie masz olbrzymie o... no właśnie, o czym...

Po pierwsze każdy świat jest inny, po drugie nie my mamy tempo tylko programiści, jak pewnie dobrze wiesz (jako widz wszechwiedzący) nasz wpływ na rozwój gry jest znikomy, po trzecie każdy dowodzący ma inne preferencje, u Ciebie wchodzi w pierwszej kolejności online u innego duże hp, po czwarte gracze się zniechęcają jak się fefnasty raz nie dostaną na malucha i na większe forty im się zwyczajnie nie chce, gram parę ładnych lat i to dość aktywnie, więc nie mów mi, że takie problem nie istnieje, bo istnieje a jeśli sądzisz że jest inaczej to wyjdź poza ramy własnego widzimisizmu i spójrz na pewne kwestie obiektywnie a nie jak rozkapryszony bach, który sądzi że jemu to się wszystko akurat należy bo... bo tak!

Chciałeś obszernej odpowiedzi? To Ci takiej udzieliłam ale Twój hejt skutecznie mnie zniechęca do prowadzenia z Tobą jakiejkolwiek dyskusji. Jeśli nie chcesz otrzymać odpowiedzi na pytanie, bądź co gorsza boisz się jej usłyszeć to zwyczajnie nie zadawaj pytań, bo serio Mumin, ale nudny już się zrobiłeś.

Ta ta hejt bo napisał fakty :D

Po 2 nikt tobie nie kazał pisac tutaj jak się tobie moja osoba nie podoba :D Ja mam prawo pisac na FO ty masz prawo nie zwracać an to uwagi, a jednak odpowiadasz i po chwili jakieś pretensje :D

Ja gram prawie od powstania TW, kilka lat prowadziłem koalicję i jak napisałem powyżej w poprzednim poście pisałem o s10 :D Wystarczyło czytać ze zrozumieniem.

Jeśli koalicja posiada więcej graczy niż na maluchu to logiczne że trzeba przejśc na wiekszy fort jeśli jak twierdzisz każdy swiat i dowodzacy jest inny to może warto zmienić świat lub dowodzącego :D

Ja problemu nie widzę bo wchodze na westforts i widzę braki w kompletach na fortach, tylko maluchy są pełne.

Można tez wywoływac 2 bitwy dla niskich lvl/hp i dla wysokich wszytsko w kwesti dogadania się.

Więc argument że niskie lvl się na bitwy nie dostają są słabe to wina wyłącznie 1 gracza który dowodzi koalicją , wymienić gracza i problem z głowy.

I pisz na temat jak na Moda przystało a nie pisz połowe posta o mojej osobie chyba że masz słabośc do mnie :D

PRZEJŚC NA ŚREDNIE I MASZ PROBLEM Z GŁOWY Z NISKIMI LVLEAMI I HP !!!!
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Odkąd pamiętam zawsze gdy zauważalny był wzrost aktywności graczy lub zmniejszenie jej to sojusze dopasowywały wielkości fortów do potrzeb.

Po wprowadzeniu tych wszystkich aktualek i masy setów teraz nie ma już tak jak kiedyś w dobrych czasach TW że można było progi HP robić na bitwach.

Teraz to bardziej jest proszenie się ludzi o to by zechcieli choćby offa wysłać na bitwę.

A co do samej teorii z tymi małymi levelami i ich małym HP to chyba ostatnie bitwy pokazały na światach jaka chęć jest z ich strony żeby chodzić na bitwy.
Być może jest to dobry pomysł tylko support zapomniał o jednej ważnej sprawie.

Część ludzi nie ma w ogóle pojęcia że istnieje coś takiego jak to forum i dlatego sama informacja o bitwie która się tu pojawia nie dociera do zainteresowanych .

Dlatego dobrym rozwiązaniem byłaby informacja taka jak dziś np. się ukazała informująca o zdobyciu obligacji poprzez zapraszanie ludzi.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Weź pod uwage też że forty już umierają tyle lat grania chodzenia a forty nic się nie zmieniły zabrali stalówki i dali bonusy :D przez te kilka lat.

Gra musi sie zmieniać teraz IMP mają wprowadzać to tez zadziała na forty negatywnie, pojedynki tyle lat i nic nie zmieniają.

Podałbym nazwe gry w która ostatnio grałem gdzie od 12.00 do 22.00 jest czas zajety nonstop, czy to bicie Bossa całym serwerem, czy to Areny po 3 graczy w grupie przeciwko innym, potem Pole bitwy 15 na 15 :D Co 2 dni bitwy Klanowe 50 na 50, w tym pojedyncze pojedynki, kampanie do przejscia i tak 10 godz grania :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Mumin ja to wiem , ty to wiesz i inni gracze też to wiedzą i widzą jak ta gra nie rozwija się.

I tu nasuwa się pytanie czy te "wołanie" graczy dociera do Inno . Czy może to tak jak z grą w głuchy telefon, my gracze zasypujemy support propozycjami oni to przekazują do Inno a tamci robią co innego.

Albo po prostu IG nastawiło się tylko na trzepanie kasiorki poprzez wypuszczanie z prędkością światła nowych setów i reszta ich nic nie obchodzi . No bo przecież ile było już tych zapowiedzi i wciąż najważniejsze sprawy są w toku pracy.

A co do Instancji to się chyba z Tobą zgodzę że mogą one całkowicie zabić forty o ile nic na fortach się nie zmieni.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Oczywiście już działam, wszytsko i tak zależy od 4 koalicji czy każda wyrazi zainteresowanie taką bitwą żeby bitwa była ciekawa i możliwa do z organizowania.

Mam również kilka pytań :D

1. Czy Admin może nadawać Generałów graczom ( wyznaczonym które będa odpowiedzialne za rozdawanie *, żeby w 1 kolejności wpuśzczać Onlinów a nie przypadkowe osoby na offie co spowoduje że Online które poświęcą swój czas nie dostaną się na bitwe), może są takie guziki które same automatycznie wpuszczą w 1 kolejności Onlinów , w 2 kolejności np według HP, bez dawania *.

Niestety nie ma takiej opcji, ale jest zgłoszona do wprowadzenia.

2. Czy Admin ma możliwość ustawienbia tematów na czacie obrony jak i ataku ?? CHodzi że wybierzemy 2 dowódców którzy dadzą linka do mapy z taktyką żeby chaosu nie było gdzie offy się byle jak ustawią itp.

Może tylko ataku, ale wtedy to byłoby trochę nie fair wobec obrony.
Fort jest miasta założyciela, więc póki albo nie będzie możliwości dodania do fortu miasta GM'a albo ustawienia tematu inaczej, to uważam, że aby było sprawiedliwie, to żadna ze stron nie powinna mieć tematu, skoro jedna nie może mieć.

3. Czy jest możliwość wyłączenia Flagi do pewnej rundy np do 35 rundy Flaga jest wyłączona, dzięki czemu nikt po chamsku nie pobiegnie na nią.

Nie ma, aczkolwiek ciekawa opcja, do zgłoszenia do dorobienia.

4. Czy jest sposób żeby nagrody były rozdawane dla Onlinów i dla offów oddzielnie, nie że gracz ustawi offa i mu się nalezy Obligacja tak samo co Onlinowi który poświęcił czas i robi wszytsko żeby wygrać i zdobyć lepsze nagrody.

Nie ma, ale również bardzo dobry pomysł. Zgłoszę jak wyżej.

NO i póki co ostatnie pytanie najważniejsze na które bym chciał usłyszeć normalną odpowiedź:

Jaki cel mają w ogóle te bitwy ??

Liczę na szeroką szczegółową odpowiedź a nie np dobra zabawa :D Rozwinąc mysl dobrej zabawy :D

Poza dobrą zabawą, to na światach mniej aktywnych fortowo rozruszanie tych światów. Nie zawsze to wychodzi, jak widać po niektórych światach, ale czasami parę osób się tam zbierze zmotywowanych nagrodą :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mumin ja to wiem , ty to wiesz i inni gracze też to wiedzą i widzą jak ta gra nie rozwija się.

I tu nasuwa się pytanie czy te "wołanie" graczy dociera do Inno . Czy może to tak jak z grą w głuchy telefon, my gracze zasypujemy support propozycjami oni to przekazują do Inno a tamci robią co innego.

Albo po prostu IG nastawiło się tylko na trzepanie kasiorki poprzez wypuszczanie z prędkością światła nowych setów i reszta ich nic nie obchodzi . No bo przecież ile było już tych zapowiedzi i wciąż najważniejsze sprawy są w toku pracy.

A co do Instancji to się chyba z Tobą zgodzę że mogą one całkowicie zabić forty o ile nic na fortach się nie zmieni.



no właśnie do INNO chyba dochodzą nsze propozycje i płacze ale INNo ma nasz głos właśnie tam gdzie plecy się kończą. I nawet jakbyśmy pojechali do nich to i tak nasz głos graczy byłby olany. Inno ma wizję tylko zarabiania kasy a te wszystkie ewenty i inne cuda na kiju mają nam tylko zamydlić oczy. Więc myśle, że szkoda naszego czasu na dyskusję.


Pisałem już w innym temacie, najlepsze rozwiązanie to zapisywanie się na przemian.. jedna osoba ATAK kolejna OBRONA itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
No to problemy się robią :D Chyba że limit się zwiekszy dla atkujacych i obrońców np 160 na 160 :D

Jesli chodzi o temat to na żywioł bitwa poleci :D Chyba że na Forum tam naszym wkleimy 2 infa :D Dla ataku i obrony :D Krety są i będa więc co za różnica.

No ale ten problem z rangami mnie martwi żeby wszyscy mogli wejść.

Jeśli jest szansa zwiększenia to dobrze co najwyżej kilku pecha będzie miało :D

AAAAAAAAAAA bo bym zapomniał a jest mozliwosc żeby w 1 kolejnosci wchodzili Online a potem offy według kto 1 ten lepszy przy zapisywaniu ??
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Limitu zwiększyć się nie da (można jedynie zmniejszyć).
Pierwszeństwa wchodzenia online nie ma.

Może ja napiszę co można, będzie prościej:

1. Ustawić nagrody (osobno dla zwycięzców i osobno dla przegranych)
a) dolary
b) exp
c) przedmioty
d) obligacje
e) umiejętności
(lub dowolna kombinacja kilku)

2. Ustawić limit atakujących i broniących (oddzielnie dla każdej ze stron)

3. ustalić warunki zapisu (oddzielnie dla każdej ze stron)
a) klasa postaci
b) profesja
c) zakres poziomu od - do
d) miasto
e) sojusz
(lub dowolna kombinacja kilku)

Tyle.
Bieda, bo to pierwsza wersja dopiero.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Limitu zwiększyć się nie da (można jedynie zmniejszyć).
Pierwszeństwa wchodzenia online nie ma.

Może ja napiszę co można, będzie prościej:

1. Ustawić nagrody (osobno dla zwycięzców i osobno dla przegranych)
a) dolary
b) exp
c) przedmioty
d) obligacje
e) umiejętności
(lub dowolna kombinacja kilku)
.

Takie głupie trochę pytanie, czy jest jakiś limit nagrodny np. czy można dostać 1kk expa ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry