Gallifrey II

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16467

Gość
Gość
Rly? Gdy jest ponad komplet to wchodzi się według szczęścia, nie godziny zapisu.

/co do nagród, to napoje doświadczenia byłyby super (2-5-10)

Z tego co kiedyś pytałem Onufrego przy 1 bitwie, to wydaje mi się że dostałęm odpowiedź że pierwsze 50 osób któe się zapisze wchodzi a reszta nawet jak się zapisze już nie wejdzie.

Chyba że coś zmienili ale mi sie nie wydaje.

Onufry ?? Ty wiesz najlpeiej jak to działa
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Losowo jest wejście przy takich samych rangach.

Napojów do resetu nie rozdam na 100% więc możecie zapomnieć.
Umiejętności też nie, bo to jednak trochę zbyt wysoka nagroda.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Losowo jest wejście przy takich samych rangach.

Napojów do resetu nie rozdam na 100% więc możecie zapomnieć.
Umiejętności też nie, bo to jednak trochę zbyt wysoka nagroda.

No to pech jak nic z ta losowością tym bardziej nagrody powinne być symboliczne :p Bo okaże się że po jednej ze stronw ejdą same offy a po drugiej online :D Albo jeszcze Lepiej same Offy wejda :D Mina Onlinów bezcenna :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
No to pech jak nic z ta losowością tym bardziej nagrody powinne być symboliczne :p Bo okaże się że po jednej ze stronw ejdą same offy a po drugiej online :D Albo jeszcze Lepiej same Offy wejda :D Mina Onlinów bezcenna :D

No dokładnie tak jak mówisz, załapie się ktoś offline losowy i zgarnie cenną nagrodę a że zgarnął skapnie się po 2 dniach jak się na konto zaloguje :D

//edit
tam jest taka fajna opcja że można wpuszczać na bitwę po przynależności do sojuszu. Czyli można zrobić atak sojusz X, obrona sojusz Y.
Jak wymyślicie fajny scenariusz na turniej sojuszy (nie mówię że teraz na niedzielę, bo to nierealne, ale kiedyś w przyszłości) to czemu by takiego nie zorganizować.
Nagrody by można jakieś lepsze na "finał" dać.
No tylko pozostaje ten cholerny problem gwiazdkowania a raczej braku możliwości. No ale w sumie z 2 strony warunki by były równe dla wszystkich....
No chyba żeby zrobić rozgrywki sojusz X vs Y a lvl od X do Y. No ale to już zostawiam Wam, co mogę ustawiać wiecie. Dogadajcie się jak coś.

To wszystkich światów się tyczy, jak macie jakiś ciekawy pomysł to napiszcie do swojego szeryfa (s10 do mnie - chociaż w sumie nie wiem czemu :p no ale już podjąłem temat to go ogarnę do końca :p)

//edit2
byłem zapalić na polu, Boże jak tu leje w KRK. Nie dość, że od 2 dni równo leje bez przerwy to teraz jakieś chyba oberwanie chmury... będą zalania jak nic w małopolsce.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Onufry, jeżeli jest tu już koncert życzeń to poproszę, aby następna bitwa na s1 eventowa była z nagrodą formie oup 1000 :I:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Onufry, jeżeli jest tu już koncert życzeń to poproszę, aby następna bitwa na s1 eventowa była z nagrodą formie oup 1000 :I:

e tam 1000, 2000 lepiej.
Ogii ale nie daj boże żeby się ktoś z TWT dostał na taką bitwę, ale by było, że na 100% "jakoś" po znajomości (pomijając fakt, ze się nie da :D)

A tak realnie patrząc 1000 obli to możemy pomyśleć w finale jakiegoś turnieju większego, chociaż bardziej bym widział 750 :p

Macie napisane co możemy, zróbcie sensowny plan, szeryf świata zatwierdzi i można się pobawić.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
tam jest taka fajna opcja że można wpuszczać na bitwę po przynależności do sojuszu. Czyli można zrobić atak sojusz X, obrona sojusz Y.
Jak wymyślicie fajny scenariusz na turniej sojuszy (nie mówię że teraz na niedzielę, bo to nierealne, ale kiedyś w przyszłości) to czemu by takiego nie zorganizować.

A nie można podać ogólnie jakie tam opcje macie. Wtedy można coś myśleć.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
A nie można podać ogólnie jakie tam opcje macie. Wtedy można coś myśleć.

Onufry podał parę postów temu.

e tam 1000, 2000 lepiej.
Ogii ale nie daj boże żeby się ktoś z TWT dostał na taką bitwę, ale by było, że na 100% "jakoś" po znajomości (pomijając fakt, ze się nie da :D)

A tak realnie patrząc 1000 obli to możemy pomyśleć w finale jakiegoś turnieju większego, chociaż bardziej bym widział 750 :p

Macie napisane co możemy, zróbcie sensowny plan, szeryf świata zatwierdzi i można się pobawić.

Po prostu sobie jaja robię ::D:, bo jak poprzednio napisałeś, że wartość nagrody jest nie ograniczona to czemu nie pójść na całość :p
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
Po 2 nikt tobie nie kazał pisac tutaj jak się tobie moja osoba nie podoba :D Ja mam prawo pisac na FO ty masz prawo nie zwracać an to uwagi, a jednak odpowiadasz i po chwili jakieś pretensje :D
ale nikt mi również nie zabronił, a ponieważ gram na s10 mam takie samo do wypowiadania się w tym temacie jak i Ty i nie podliczaj mi ilości bitew na s10 tak jak Technixowi bo to nie ma nic do rzeczy, ja się przeniosłam na s10 z s8 jak go zamykali i decyzji swojej pożałowałam już po paru tygodniach. Nie jesteś pępkiem świata, Twoja osoba mi się ani podoba ani nie podoba, jesteś mi kompletnie obojętny.

Ja gram prawie od powstania TW, kilka lat prowadziłem koalicję i jak napisałem powyżej w poprzednim poście pisałem o s10 :D Wystarczyło czytać ze zrozumieniem.
interesujące jak puszka sardynek, wyobraź sobie, że ja też gram w westa praktycznie od jego powstania tylko co to ma do rzeczy? Jesteś akurat jedną z czołowych osób, które powinny na tą umiejętnością (czytania ze zrozumieniem) jak najszybciej popracować.

Jeśli koalicja posiada więcej graczy niż na maluchu to logiczne że trzeba przejśc na wiekszy fort jeśli jak twierdzisz każdy swiat i dowodzacy jest inny to może warto zmienić świat lub dowodzącego :D
ja akurat nigdy nie mam problemu z wejściem na bitwę na moim aktywnym świecie, więc znów - kulą w płot. Czy ja napisałam gdziekolwiek że mi się na moim świecie nie podoba? Albo że uważam, że dowodzący nie spełnia swojego zadania? Pokaż gdzie. Po pierwsze pisałam ogólnie, nie o konkretnym świecie niejako w odpowiedzi na Twoje pytanie o zasadność i sens wywoływania bitew na środkowym forcie, po drugie pisałam swoje zdanie, co zresztą wyboldowałam, ale ponieważ masz tendencję do patrzenia na wszystko przez pryzmat własnego ego to sorry, ale trochę nie tędy droga.

Można tez wywoływac 2 bitwy dla niskich lvl/hp i dla wysokich wszytsko w kwesti dogadania się.
wyobraź sobie, że nie dla wszystkich west jest priorytetowym miejscem do spędzania czasu, są tu osoby dorosłe które mają dom, rodzinę, pracę i nie mają akurat tyle czasu co Ty na zajmowanie się zrzędzeniem. Sorry ale ta gra powstała dla różnych kategorii użytkowników i wyobraź sobie, że nie będzie dostosowywana pod Twoje widzimisię.

Więc argument że niskie lvl się na bitwy nie dostają są słabe to wina wyłącznie 1 gracza który dowodzi koalicją , wymienić gracza i problem z głowy.
wybacz, ale pozostawię to bez komentarza...

I pisz na temat jak na Moda przystało a nie pisz połowe posta o mojej osobie chyba że masz słabośc do mnie :D
modem nie jestem z tego co wiem, więc skoro już wyciągasz jakiś argument to przynajmniej zasięgnij języka, bo masz braki. Na temat piszę, odnoszę się do wypisywanych przez Ciebie głupot, więc jeśli moje odniesienia są nie na temat to... no cóż, wniosek nasuwa się jeden :gwizd:

Nie mówię, że wszystkie Twoje propozycje są złe, bo owszem, są też dobre, nie podoba mi się jedynie sposób w jaki to wyegzekwowałeś i to co po tym pisałeś na forum wewnętrznym w grze na s10. Posty na forum w działach dotyczących światów na których gram piszę jako użytkownik tych światów a nie jako admin, więc nie myl pojęć.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
A taki spokój był zamiast wczoraj sapać to jak teraz normalny temat powstaje miła atmosfera to się budzisz.

żal w ogóle zaczynać w WEEKEND rozmowę :p Idź kobieto na s1 walcz na maluchach i rozpowiadaj na TW że mniejsze lvl nie walczą :p
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Oj, miałem już ugryźć się w język [a może palec] i nic nie pisać, ale warto skomentować całą sytuację okiem kolumbijskiego Apacza.

Dawno, dawno temu [a raczej jakiś czas temu, nie chce mi się sprawdzać daty tematu] wielki Zabójca zarzucił "bezsensowność" bitw eventowych. W jednej chwili zapanowała wrzawa w kuluarach s10... ale, - co oczywiste - część stałych wyznawców kultu Zabójcy poparła ideę swojego pana [cytuję] "Precz z bitwami o nagrody! My tu się sami bawimy! Sierpem i młotem na...". W ten oto sposób powstał pierwszy cyrk wokół tych bitw.
Jednak lata mijają, woda w rzekach już nie taka bystra i temat się odkopuje. Wielki Zabójca postanawia wyprostować swoje zdanie, wydać zgodę na przywrócenie bitw [jako osoba nr #1 w rankingu sponsorów gry] na co z poklaskiem reagują wszyscy wyznawcy. Ludzie organizują wiece, spotkania, rzucają kiełbasę i stawiają pomniki by podziękować za wkład w rozruszanie nudnej gry na serwerze [cytuję] "W końcu ktoś się za to wziął, coś się dzieje!". (wtrącenie autora: ktoś może nie dostrzega absurdu i potrzebuje wizualizacji?)
Już zgoła odmienną kwestią jest wyznaczenie Zabójcy jako duchowego przywódcy s10, który może decydować o tym jak, gdzie, kiedy, o co i czy w ogóle będziemy walczyć. Tutaj właśnie (@Onu) stworzyłeś drugi cyrk i nie wiem czy podoba Ci się przedstawienie.
Jeszcze napomnę o takiej małej konsternacji... Podejście do nagród bardo zmieniło się gdy nagle wyszło na jaw, że kolejność zapisu nie decyduje o dostaniu się. No przecież, nie dam komuś fantów, gdy sam nie jestem pewien, że tez dostanę. Sypnijmy hajsem po oczach, [cytując] "Wielbcie mnie dalej!".

Teraz tylko czekam aż podwładni Zabójcy znów rzucą mi się do krtani i rozszarpią resztkę normalności na tym dziwnym serwerze i przeznaczonym jemu dziale na forum.

Całą sytuację podsumowałem tak [wulgaryzmy, nawet w ocenzurowanej formie, są na forum zabronione stąd lekka modyfikacja pierwszego wyrazu]:

58153796357056263585.jpg



/kurde, a może to wszystko jakaś taka zagrywka, ktoś się bawi w matrixie czy jak?
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
HeHe Kolumbijczyk trafiłeś idealnie w to co i ja myślę. Normalnie ten system lajkowy który miał wejść idealnie by mi teraz pasował ;) Mumin w moim odczuciu poczuł się jak osoba 2 po Onufrym w polskim TW (uważaj Twoja pozycja może być zagrożona) teraz nawet obrażanie każdego ujdzie mu na sucho bo przecież dzięki niemu będą bitwy eventowe :p
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kolumbijczyk001 prawda jest taka , że nie było by tej dyskusji gdybyś Ty jak i ja nie poruszyli tej kwestii bitw na s10 tutaj http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=57256 nawiązując do linka Harliona

Mi tam raczej chodziło aby każdy świat miał te swoje bitwy bo przecież nie można karać całego s10 bo ktoś miał inne zdanie.

Teraz jest już dobrze i niech tak zostanie.

ps.wiem wiem to ja jestem ten zły tutaj na forum ::D:
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Dzieciaki widze że człowiek ledwo z meczu wraca i czyta płacz graczy którzy chcą się chyba wybić poprzez wypisywanie żalu i bzdur :D


Piszesz Kolumbijczyk że dzięki mnie bitew eventowych niema jasne , z jednej strony uwazacie że sie wywyższam kim ja jestem że decydować nie mogę a jednak przypisujecie 1 osobie czyli mi że odwołałem bitwy Eventowe, czyli co chcecie powiedzieć że jak Mumin mówi Onufry wykonuje ?? Fajnie :D

Wala krytyki na bitwy poszła w momencie kiedy nie ogarniety Admin bez zadnego infa wywalił bitwę czym popsuł reszte bitew na s10 i w tym dniu były same mijanki.

Nie moja wina że Admini fochy strzelili i zamiast przyjąć krytykę woleli zaprzestać bitew.

Ale Kolumbijczyk bzdur nie wypisuj pisząc że nagle zdanie zmieniłem.

Zdanie na temat tych bitew mam te same na FORUM s10 światowym podkreślałem to i tutaj robiłem to samo że takie bitwy ŻADNEGO CELU NIE MAJĄ !!!

Ty robisz zamieszanie bo jako zapalony fortowiec który ostatni raz na bitwie byłeś miesiąc temu a w tym roku odbyłeś całe 14 bitew to odebrałem tobie całe życie chyba :D

Nagrody dałem małe i an FOrum s10 wytłumaczyłem dlaczego.

Nie można w bitwie gdzie chodzi o zwykłą zabawę nagradzać wysokimi nagrodami za to że gracz taki jak ty który ma wywalone na bitwy wpadnie psotawi postać zacznie expić i zgarnia tyle Obligacji co piorządni GRACZE chodzacy w dzien w dzien na bitwy.

Za chwile tylko co tydz bitwa będzie się odbywała bo na zwykłe nikt nie przyjdzie po co ?? Jak można raz wpaść wyłapać tyle co pzrez cały tydz.

Tak samo argumenty z pod pachy chyba że takie bitwy są dla niskich lvl bo się na zwykłe nie dostają no do cholery 1 na tydz czasem 1 na 2 tyg wywalą bitwe i taki gracz z niskim lvl będzie zadowolony ?? To tak jakby nie można zrobić 2 bitew na danym świecie.

Nie można nagradzać wysokimi nagrodami w bitwie zabawowej w której każdy robi co chce, a zwykłe bitwy gdzie gracze stoją od rana do wieczora pod fortem ledwo co zyskują.

Więc nie wypisuj bzdur bo tylko skaczesz za mną i jeczysz co to nabór na Moda jakiś jest ?? To amsz szanse.

Jesli chodzi o organizacje bitwy wyjścia nie maiłem, Onufry napisał żeby z organizował, wiadomo dlaczego bo jak narzekasz krytykujesz to pokaż wszytskim co potrafisz, jakbym się tego nie podjął to by spadła lawiona na mnie że w gębie jestem mocny i sam też byś tak pisał. Zrobiłem organizacje wymyśliłem podział ale zdania na temat bitew NIGDY NIE ZMIENIŁEM i nie wprowadzaj nikogo w błąd.

Chcesz Obli angrody ?? Rusz się na zwykłe bitwy a nie oczekujesz jak wielu innych podobnych tobie że ktos wywali 1 bitwe w której nachapiesz się z anic tyle co zwykły aktywny fortowiec pzrez 2 tyg.

Admini mogą robić dalej wywalać wysokie angrody ale to nei aj będę odpowiedzialny z apustki na fortach w ciągu tyg.

Ps a To że gracze chwalą to co moja wina ?? A ty jak Politycy biegasz od forum to foprum wklejasz ten sam obrazek.

Widzę że fanclub mój ma nowego członka więc witam cię serdecznie :D
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Dzieciaki widze że człowiek ledwo z meczu wraca i czyta płacz graczy którzy chcą się chyba wybić poprzez wypisywanie żalu i bzdur :D

Wybić? Niektórzy mają inne ambicje niż Ty, a podziwiam tych, którzy nie udzielają się w dyskusji z takim ignorantem.

Piszesz Kolumbijczyk że dzięki mnie bitew eventowych niema jasne , z jednej strony uwazacie że sie wywyższam kim ja jestem że decydować nie mogę a jednak przypisujecie 1 osobie czyli mi że odwołałem bitwy Eventowe, czyli co chcecie powiedzieć że jak Mumin mówi Onufry wykonuje ?? Fajnie :D

Udajesz zaćmienie pamięci? To zerknij do kogo Onufry skierował post z odwołaniem bitw.

Wala krytyki na bitwy poszła w momencie kiedy nie ogarniety Admin bez zadnego infa wywalił bitwę czym popsuł reszte bitew na s10 i w tym dniu były same mijanki.

[Fajną masz klawiaturę, że W przysłania ci F] Taa, bo na innych serwerach ludzie też odpieprzali takie komentzre jak ty. Cudowny plan bitw na przyszłą dekadę runął i o mało żyłka ci nie pierdyknęła.

Nie moja wina że Admini fochy strzelili i zamiast przyjąć krytykę woleli zaprzestać bitew.

Oh, wybacz, mea culpa.

Ale Kolumbijczyk bzdur nie wypisuj pisząc że nagle zdanie zmieniłem.

Nie nadążyłbym robić screenów żeby zachować wszystkie posty, które dziwnym trafem znikają z forum tego i na s10.

Zdanie na temat tych bitew mam te same na FORUM s10 światowym podkreślałem to i tutaj robiłem to samo że takie bitwy ŻADNEGO CELU NIE MAJĄ!!!

Celu nie mają? To po co się zapisujesz, żal kilku obligacji czy statystyk, które w tym czasie byś nabił?

Ty robisz zamieszanie bo jako zapalony fortowiec który ostatni raz na bitwie byłeś miesiąc temu a w tym roku odbyłeś całe 14 bitew to odebrałem tobie całe życie chyba :D

Ohh, no tak, przecież na innych serwerach nie gram, nie wiem co to bitwy. "Rzucę statystykami z westforts, niech wiedza jaki jestem obeznany."

Nagrody dałem małe i an FOrum s10 wytłumaczyłem dlaczego.

"Wszem i wobec ogłaszam, że nagrody daję małe, bo żal mi ściska pośladki i nie chcę żeby ktoś zniweczył mój plan trzepania obligacji i statystyk na zwykłych bitwach."

Nie można w bitwie gdzie chodzi o zwykłą zabawę nagradzać wysokimi nagrodami za to że gracz taki jak ty który ma wywalone na bitwy wpadnie psotawi postać zacznie expić i zgarnia tyle Obligacji co piorządni GRACZE chodzacy w dzien w dzien na bitwy.

Patrz pkt wyżej + ograniczenie swobód graczy + chciałem dodanie jakiegoś buffa lub potionu na exp, wiesz w ogóle co czytasz i potem mówisz?

Za chwile tylko co tydz bitwa będzie się odbywała bo na zwykłe nikt nie przyjdzie po co ?? Jak można raz wpaść wyłapać tyle co pzrez cały tydz.

Taki z ciebie elitarny, charyzmatyczny dowódca i swoich owieczek nie możesz zapędzić na bitwy? Jakie to smutne.

Tak samo argumenty z pod pachy chyba że takie bitwy są dla niskich lvl bo się na zwykłe nie dostają no do cholery 1 na tydz czasem 1 na 2 tyg wywalą bitwe i taki gracz z niskim lvl będzie zadowolony ?? To tak jakby nie można zrobić 2 bitew na danym świecie.

Z pod, hahahahaha, to plus inne błędy - podstawówka - mówiłem :)

Nie można nagradzać wysokimi nagrodami w bitwie zabawowej w której każdy robi co chce, a zwykłe bitwy gdzie gracze stoją od rana do wieczora pod fortem edwo co zyskują.

"Nie można. Ja tak mówię, co mówię jest święte, klękać do sandałów!"

Więc nie wypisuj bzdur bo tylko skaczesz za mną i jeczysz co to nabór na Moda jakiś jest ?? To amsz szanse.

Coś tam kiedyś wspominałeś o własnym zdaniu, hipokryto. Miejmy nadzieję, że ciebie do teamu nigdy nie wezmą.

Jesli chodzi o organizacje bitwy wyjścia nie maiłem, Onufry napisał żeby z organizował, wiadomo dlaczego bo jak narzekasz krytykujesz to pokaż wszytskim co potrafisz, jakbym się tego nie podjął to by spadła lawiona na mnie że w gębie jestem mocny i sam też byś tak pisał. Zrobiłem organizacje wymyśliłem podział ale zdania na temat bitew NIGDY NIE ZMIENIŁEM i nie wprowadzaj nikogo w błąd.

Łaskawie podjąłeś się "organizacji" [uwaga, uwaga: podanie daty i nagród]. Zdania nie zmieniłeś, więc trzymam za słowo, że na bitwie się nie pojawisz, bo tą są złe rzeczy.

Chcesz Obli angrody ?? Rusz się na zwykłe bitwy a nie oczekujesz jak wielu innych podobnych tobie że ktos wywali 1 bitwe w której nachapiesz się z anic tyle co zwykły aktywny fortowiec pzrez 2 tyg.

<fanfary> Patrz tam gdzieś wyżej co chciałem, bo dużo tekstu nawaliłem, zaraz mi się notatnik zawiesi.

Admini mogą robić dalej wywalać wysokie angrody ale to nei aj będę odpowiedzialny z apustki na fortach w ciągu tyg.

aj ąć z udpy zdanie

Ps a To że gracze chwalą to co moja wina ?? A ty jak Politycy biegasz od forum to foprum wklejasz ten sam obrazek.

Niech ludzie z innych światów poznają mój kunszt artystyczny. Chwalą, coś co zepsułeś - na tym właśnie polega ironia, absurd bądź nonsens. Oj, wielu rzeczy jeszcze nie rozumiesz.

Widzę że fanclub mój ma nowego członka więc witam cię serdecznie :D

Dzwoń do Rubika jeśli szukasz ludzi od klaskania.


Polemika z twoją osobą nie stoi na wysokim poziomie, ale rozumiem, że nie każdy musi inteligencją przewyższać muszkę owocówkę. Z tego też powodu nie cytuj moich wypowiedzi, nie odpowiadaj, nie mów mamie, że znów kogoś pokonałeś w internetach, zbierz zabawki i wracaj do piaskownicy. Widzowie już wychodzą znudzeni, twojego przedstawienia nadszedł kres. Pogadaj ze swoimi kolegami w mieście czy sojuszu, pożal się jaki to świat jest okrutny.
Nie dziwię się, że członkowie teamu po kolei rezygnują z dalszej rozmowy z tobą skoro zza swojego okopu niewiele słów potrafisz wyłapać. Rezygnuję i ja.

Onufry, zazdroszczę cierpliwości, trzymaj to jakoś w ryzach.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
HeHe Kolumbijczyk trafiłeś idealnie w to co i ja myślę. Normalnie ten system lajkowy który miał wejść idealnie by mi teraz pasował ;)

W VB5 jest. Obecnie jesteśmy w fazie testów, więc pewnie w końcu się doczekamy nowego forum :)
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
MI to żal w ogóle komentować twoich wypowiedzi.

Jak czytam że niby ktoś kasuje moje posty z FO a szczególnie z s10 to nie wiem czy to ja mam problem z oczami czy ty widzisz co chcesz. Na s10 żaden post nie został usuniety chłopcze więc po co ta bzdura ??

Widzisz dzieciaku bo tak się zachowujesz, w innych działąch lub jak to miało miejsce na s10 piszesz że gracze zachowują się jak w piaskownicy gdy się kłócą i się przepychają teraz sam to robisz.

Ani razu w żadnym poście nie uzasadniłeś w żaden sposób dlaczego według ciebie np powinny być wyższe nagrody dlaczego bitwy eventowe powinny być.

Można szukać ale się nie znajdzie, a jak ktoś próbuje uzasadnić krytykujesz, piszac że z 4 liter takie argumenty są ale sam nawet się o takie nie postarasz.

Pretensje do Mumina że krytykował a teraz sam to robisz ale nic złego w tym nie widzisz więc jak z kimś takim jak ty rozmawiać.

Tylko wyłącznie ty amsz jakieś pretensje. Na s10 cisza tylko widac ciebie i kumpla z maista Shadesa BO NAGRODY ZA MAŁE.

Jak napisałeś

Patrz pkt wyżej + ograniczenie swobód graczy + chciałem dodanie jakiegoś buffa lub potionu na exp, wiesz w ogóle co czytasz i potem mówisz?

Pisałem że Onufremu podałem nagrody 50 obli dla wygranych plus 20k albo 5% do exp, 40 obli dla pzregranych plus 10k albo 3% na exp jak pamiętam.

A ty wciąż piszesz o tym exp. To tylko pokazuje że nie chodzi o butelke z exp itp cel jest prosty KRYTYKOWANIE MUMINA NIE WAŻNE CO BY ZROBIŁ, Zero argumentów tylko płytkie teksty w MUmina. Takie masz podejscie.

Prawda jest taka że boli cię to że to ja organizuje a gracze chwalą i to boli te chwalenie.

Zablokujcie ten temat najlepiej.

Bo ta rozmowa nie jest związana w zaden sposób z bitwą jej ulepszaniem , w znajdowaniu błędów itp

Ten człowiek po prostu mnie prześladuje :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry