Gdzie coś się dzieje?

egoPLAYER

Blada Twarz
elo ryjki, bez szydery na szybko. który świat coś żyje fortowo (i nie tylko, generalnie gdzie można z fajna ekipa coś poklikac)?
 

egoPLAYER

Blada Twarz
to odpisze ktos sensownie? s1/s10 moze huron? czy raczej richmond/ohio/pensylwania? forty forciki cos sie dzieje? gdzie sa komplety?
ja <ocenzurowano>, tu wszyscy wbijaja tylko ponarzekac albo trollowac? nikogo kto moze normalnie odpowiedziec? toxic spolecznosc jak wiekoszosc Polakow;/

//-Moderacja
 

Krieger1337

Blada Twarz
to odpisze ktos sensownie? s1/s10 moze huron? czy raczej richmond/ohio/pensylwania? forty forciki cos sie dzieje? gdzie sa komplety?
ja <ocenzurowano>, tu wszyscy wbijaja tylko ponarzekac albo trollowac? nikogo kto moze normalnie odpowiedziec? toxic spolecznosc jak wiekoszosc Polakow;/

//-Moderacja
oj już nie marudź przecież masz wystarczająco odpowiedzi w temacie

ja cisne na Arizonie w ZMZ i serdecznie zapraszam na serwer, komplety się zdarzają, chociaż zdarza się i że są braki - ale no wiadomo każdy ma swoje życie prywatne i nie tylko tw się żyje
ludzie też spoko w miarę, pomogą, wytłumaczą jak będzie trzeba, jak będziesz aktywny to zawsze się jakiś secik pod forty znajdzie także suit yourself :p
 
@egoPLAYER Chcesz normalnej odpowiedzi proszę bardzo. Arizona to aktualnie punkt gdzie wszyscy fortowo migrowali tam masz najwięcej wysoko levelowych kont. S10 cały czas ten sam poziom jeżeli chodzi o bitwy. Albo zaczekasz sobie do maja to kolejny wyścig szczurów wystartuje do roku czasu i zdechnie. Na huronie też wieloosobowe bitwy są. Gdybym to ja był w twojej sytuacji nie wybierałbym jednego świata tylko zagrał na wszystkich wymienionych i zobaczył gdzie ci najlepiej będzie się grało, a pozostałe światy pod wymiany kasowe przekształcisz. Proszem bardzo UwU.
 
mało graczy zabrało głos ale to nie kundle by szczekać ja coś napisze bo gram o ile inne kutasy na pasku pozwalają
gra nie sprowadza się do klikania 24 godzin na dobe ale do wydarzeń i intwrakcji graczy !
jeśli tego nie rozumiecie to nie rozumiecie gry i dobrej zabawy dla takich nie ma litości zacznij grać w Mario coś
 
Do góry