Gdzie coś się dzieje?

Daggry

Blada Twarz
Witam, chciałem wrócić do gry po pewnym czasie absencji i dlatego chciałem zapytać który świat jest "najbardziej żywy" ,na którym coś się dzieje. Chodzi mi przede wszystkim o bitwy, gdzie takowe wyglądają najlepiej. Dlatego proszę o informację gdzie warto grać i dlaczego oraz czy w ogóle warto :uuu)
 
Witam, chciałem wrócić do gry po pewnym czasie absencji i dlatego chciałem zapytać który świat jest "najbardziej żywy" ,na którym coś się dzieje. Chodzi mi przede wszystkim o bitwy, gdzie takowe wyglądają najlepiej. Dlatego proszę o informację gdzie warto grać i dlaczego oraz czy w ogóle warto :uuu)
Tylko s10 jedyny świat z średnimi fortami a eq dostaniesz od AndiSZ-a
 

Daggry

Blada Twarz
Polecam Nawaho który jest "Wysoko zaludniony"

Tylko s10 jedyny świat z średnimi fortami

Na s10 i Nawaho odpowiednio 847 i 562 graczy. Wiedziałem, że nieciekawie to wygląda, ale nie przypuszczałem że aż tak. :{ Wystartuję na obu , a później się zobaczy.

tylko s1, a gotowe konto 150lv z eq dostaniesz od freshhha, mamy z 70 w zapasie, zapraszamy
Niezły bait I;)hahahaha!
 

Żęszeń

Blada Twarz
polecam kasacje wszystkich serwów i dołączenie to Richmond, jedyny świat z aktualnie największą ilością graczy ponad 2100. Nie ma co owijać w bawełnę. s1, s10 ari - na kasacje.

Za dołączenie na Richmond dam full eq na budowanie kaznodzieję + 50 zapieczonych fasolek
 
Do góry