Gladiatus

  • Rozpoczynający wątek Stalon87
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wczoraj wieczorem miałem szanse zostania operatorem gry Gladiatus. Ale zawaliłem testy.
Ale po kolei...
Grałem kiedyś w tą grę, zakończyłem grać koło czerwca 2008, teraz niedawno zauważyłem rekrutację na operatorów gry, więc złożyłem podanie.
Wczoraj wieczorem otrzymałem email, że moje podanie zostało zaakceptowane i żebym się zgłosił na IRC w celu zadania testów.

Dostosowałem się do poleceń i pojawiłem się na wyznaczonym kanale, żeby zdać testy musiałem odpowiedzieć poprawnie na 15 pytań z puli 20.
Moja wiedza nieco zardzewiała na temat gry, bo jak pisałem zakończyłem grać około czerwca 2008 roku, w dodatku w miedzy czasie było kilka udpate...
No niestety testy oblałem, ale dostałem od teamu drugą szansę, mam dwa tyg. na odświeżeniu swojej wiedzy na temat gry i ponowne przystąpienie do testów.
Postanowiłem zacząć grać na nowo i przeczytać całe FAQ na forum:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Orientujesz się może Stalon jak to wygląda ze strony finansowej?Chodzi o operatora gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No niestety muszę się przyznać do złamania tutejszego regulaminu, konta Stalon87 i Booski oba należą do mnie, po prostu chciałem zmienić nick i nie mogłem, chciałem też usunąć konto Stalon87 i też nie mogłem, w przypływie zażenowania napisałem temat czy team może usunąć konto w odpowiedzi otrzymałem że nie.

Ogólnie na wszystkich forach i grach używani nicku Booski i też chciałem żeby tutaj tak było.
No niestety...

Z konta Stalon87 napisałem temat nie umyślnie, nie zwróciłem uwagi że jestem na nie zalogowany...


Wracają do pytania od kolegi wyżej, to nie wiem.
Nigdy nie byłem operatorem żadnej gry.
Byłem tylko i to dużo razy moderatorem forum, w sumie to nadal jestem:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok rozumiem Stalon tzn Booski ;).

Ps
Powodzenia na testach.Mogę życzyć chyba tylko połamania klawiatury:D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam gralem kiedys i dostalem bana do 2038 roku :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ah pierwsza gra browserowa jaką grałem, to było coś ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok... ale czemu służyć ma ten temat? mamy CI podać wszystkie informacje dotyczące gladiatusa czy pomóc w rozwiązaniu testu?... bo narazie tylko się pochwaliłeś, że taka sytuacja miała miejsce
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok... ale czemu służyć ma ten temat? mamy CI podać wszystkie informacje dotyczące gladiatusa czy pomóc w rozwiązaniu testu?... bo narazie tylko się pochwaliłeś, że taka sytuacja miała miejsce

Dział - Bizonie placki - czyli jednym słowem spam, można tutaj poruszać tematy wszelakiej maści, nawet o różowych bucikach. Nie ma tutaj nacisku na jakąkolwiek tematykę (zgodną z regulaminem). Więc nie rozumiem Twojego pytania.

Założyłem temat bo miałem taki kaprys, postanowiłem się podzielić moimi doświadczeniami i tak właśnie zrobiłem:)


Rozumiem że próbujesz być prowokatorem, ale jak dla mnie marnym i miernym;)

Serdecznie pozdrawiam
Booski
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Po prostu chciałem się dowiedzieć jakim celom ma służyć ten temat. Chciałeś się pochwalić - ok, nie ma sprawy, pytałem tylko czy chciałeś żebyśmy Ci coś powiedzieli o grze gladiatuss
 
Status
Zamknięty.
Do góry