Godziny siedzenia przed kompem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20332
  • Data rozpoczęcia

O której godzinie siedzisz przed komputerem??

  • 4-5

    Głosy: 7 2,5%
  • 5-7

    Głosy: 5 1,8%
  • 7-8

    Głosy: 5 1,8%
  • 9-11

    Głosy: 5 1,8%
  • 11-13

    Głosy: 5 1,8%
  • 13-14

    Głosy: 3 1,1%
  • 14-16

    Głosy: 13 4,6%
  • 16-18

    Głosy: 22 7,9%
  • 18-20

    Głosy: 27 9,6%
  • 20-22

    Głosy: 51 18,2%
  • 22-24

    Głosy: 9 3,2%
  • 1-2

    Głosy: 5 1,8%
  • 2-4

    Głosy: 4 1,4%
  • siedze cały dzień

    Głosy: 112 40,0%
  • siedzę tylko po 23

    Głosy: 7 2,5%

  • W sumie głosujących
    280
Status
Zamknięty.

DeletedUser20332

Gość
Gość
Otóż mam do was pytanie bo chcę się zorientować na temat sprawy o której godzinie siedzi najwięcej ludzi w grze.Osobiście siedzę po 23:30 i pytanie brzmi:O której godzinie siedzisz przed komputerem??
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Szkoda, że nie jest ankieta wielokrotnego wyboru, no ale skoro muszę wybierać jedną odpowiedź, to niech będzie to 20-22, choć i tak nie do końca to odpowiada mojemu siedzeniu :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaznaczyłem 20-22 bo nie ma możliwości wielokrotnego wyboru..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz to cały dzień, w roku szkolnym będę ok. 16-17, 20-21.
 

DeletedUser

Gość
Gość
22-24
ale siedze roznie rano w ciagu dnia i czasami posiedze do 3 w nocy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podczas wakacji cały dzień. Po 1 myślę, że 18-20
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja tam przez wakacje siedzę cały dzień. Chociaż wiadomo że przynajmniej raz albo dwa razy w tygodniu wypadnie jakaś imprezka, albo trzeba się przejść na jakieś piwko. No to wtedy mnie nie ma :p Oprócz całego dnia jeszcze zwykle pół nocy siedzę :D Ale w roku szkolnym skończą się te wyborne czasy bo trzeba będzie się wziąc do nauki... hmmm kogo ja chce okłamać :p Ale w każdym razie będę siedział wtedy mniej więcej w godzinach 20-22 :)
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
ja Ci dam na piwko w wieku 17 lat :&:::DD:
Ja często rano i na wieczór- trzeba korzystać z wakacji :D
 

DeletedUser13582

Gość
Gość
heh, w wakacje i kiedy jest wolne to gdzieś 8-20 z przerwami i jeszcze 20:30
-22:00 ewentualnie północ. W roku szkolnym kiedy wrócę ze szkoły ;pp. ::D:
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
tylko że wakacje się skończyły i chyba wezmę urlop bo muszę podciągnąć się bo do tej szkoły co chcę się odtsać muszę mieć średnią powyżej 4,8... ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
teraz caly dzien w roku szkolnym troszke mniej :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
teraz to bywało że od 7 do 21 ::P: ale po pierwszym września :):(:) skończy się samowola i będzie mniej więcej od 17-18 i 20-21
 

DeletedUser

Gość
Gość
różnie. w wakacje często siadam rano(czyli ok. 9-10:) ), siedze gdzieś do 13. potem siadam ok. 19. w roku szkolnym będzie różnie, ale pewnie coś koło 15-18.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm dużo nołlajfów tutaj... a zaraz jestem 1 z nich ; DDD.

Teraz siedzę całymi dniami... od przyszłego tygodnia, jako że trzeba będzie się "uczyć" (patrz nie mieć tych badziewnych zagrożeń) to będę musiał trochę nad tym posiedzieć... ;P ,ale możliwe że tylko do stycznia, potem do pracy i szkoły dla dorosłych gdzie poziom jest absurdalny ;P.

Obecnie cały dzień siedzę później pewnie od 15 gdzieś do 23 ;p.
 

DeletedUser

Gość
Gość
w wakacje cały dzień. Kiedy kończy się okres letni to gram w godzinach 6-7,14-15,18-20.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zalezy, jak jest cos fajnego do roboty to tyle zeby co te 6h wejsc :) w takie brzydkie dni jak dzis trzeba sie czyms zajac na chacie :) wiec czasami traci sie poczucie czasu przy kompie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry