Gonzales na zakończenie wiosny - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Rozpoczynający wątek kruK629
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Twit będzie dozwolony odpowiedni zapis pojawi sie niedługo, pozostałe skrypty będą niedozwolone
where-1x.gif
 
@kruK629
1. Czemu nie ma jazdy Rollinga/Leaven w skrzynkach?
2. Czemu jazda Mrocznego, którą nie da się handlować jest x2 zamiast x3 tak jak np. bronie Langdona, którymi również nie da się handlować?
 
@kruK629
1. Czemu nie ma jazdy Rollinga/Leaven w skrzynkach?
2. Czemu jazda Mrocznego, którą nie da się handlować jest x2 zamiast x3 tak jak np. bronie Langdona, którymi również nie da się handlować?
Ad.1 Nie było planów dodawania tych
Ad.2 Jazda mrocznego może będzie dodana przed bitwami - rozważamy dodanie
 
Ostatnia edycja:
Pojedynki pomiędzy graczami są dozwolone, jednak obowiązuje zakaz wyznaczania/odbierania nagród w pojedynkach
@kruK629
Regulamin mówi o zakazie wystawiania listów gończych na graczy. Czy w takim razie wchodzi w grę wystawienie listu za jednego z NPC w celu zrobienia osiągnięć? I tak nikt ich nie może zaatakować, bo mają zbyt niski lvl


PDW Gomez
 
Brak możliwości ulepszania za bryłki
No i bingo gonzalesowe, nigdy tej opcji na start nie wyłączyliście, zawsze się trzeba przypominać. Nie żeby ona jakoś dużo dawała przy tym gonzalesie, ale jak jest wpisana w ustawienia świata to lepiej się tego stosować.
 
@kruK629
Regulamin mówi o zakazie wystawiania listów gończych na graczy. Czy w takim razie wchodzi w grę wystawienie listu za jednego z NPC w celu zrobienia osiągnięć? I tak nikt ich nie może zaatakować, bo mają zbyt niski lvl


PDW Gomez
Zgodnie z regulaminem

Pojedynki pomiędzy graczami są dozwolone, jednak obowiązuje zakaz wyznaczania/odbierania nagród w pojedynkach. Pierwsze wykroczenie (wyznaczenie/odebranie nagrody) zostanie uznane jako ostrzeżenie. Drugie uznane jako dyskwalifikacja osoby popełniającej wykroczenie.

Zakaz wyznaczania/odbierania nagród obejmuje wszystkich także NPC
 
@kruK629

Zamierzacie wziąć pod uwagę że np dzisiaj wszystkie ataki przegrały, liczba bitew jest ograniczona w tej fazie a niektóre drużyny mają drugi raz atak pod rząd ?

Kwestia przewagi na fortach po stronie obrony jest w kodzie gry, dlatego na atak zawsze wchodzi w bitwach większą ilość uczestników.
 
@kruK629 to niezły system szwajcarski jak drużyna która ma 2pkt gra z drużyną która ma 0pkt XDDDDDD
Kolejna kwestia to wybór strony atakującej/obrońcy, jak ci się randomowo wklei tam dasz atakującego i obrońce? Wildy/ToxicCrew/Kotki Aziksa mają drugą obronę pod rząd, a jak widać na załączonym obrazku obrona ma przewagę..
 
Status
Zamknięty.
Powrót
Do góry