Gonzales - StoryEvent Fortowa Edycja - dyskusja

Wiem że może już późno na takie zmiany.
Ale ze względu na to żeby wszyscy mogli równo wystartować może dobrą propozycją jest przełożenie startu eventu na piątek 30.04.

Dało by to możliwość większej grupie osób na równy start który będzie bądź nie bądź pewnie kluczowy do osiągnięcia sukcesu.

Na pewno wiele osób pracuje i większości (wiem że nie wszystkim niestety) ułatwiło by to efektywny start ze względu na wolne w weekend.

Moze jakaś ankieta ze strony organizatorów która dała by obraz tego co myślą ludzie ?
 
Zdążę się zorientować w temacie. Czasem to dużo.

Zresztą myślę że można zrobić ankietę po prostu co myśli większość. Nie mówię że się nie mylę tylko dałem propozycję.

Selfie nie musisz się martwić, urlop da się przełożyć w razie co.

Nazwa drużyny: Herbata Enjoyers
Członkowie drużyny:
EbolaRektIsReal (kapitan)
znowuwracam
Avez
kuba50


jeśli te pare h opóźnienia nie przeszkadza w zapisie oczywiście
Trochę po terminie

Trochę po terminie
niby tak, ale zawsze brali po terminie, jeśli jeszcze nie zrobili kont

Zgłosiłem się kiedyś po terminie to dostałem odpowiedź, że już za późno. :D

No nic, najwyżej nie zagram, jakoś parcia nie mam, nie widziałem wcześniej konkursu, zapisałem się dopiero jak ogarnąłem

No nic, najwyżej nie zagram, jakoś parcia nie mam, nie widziałem wcześniej konkursu, zapisałem się dopiero jak ogarnąłem

Było zgłoszone 20 drużyn + osoby pojedyncze, to może jakoś was zmieszczą żeby było parzyście. Avez świetlny wojownik piątego stopnia na pewno dużo wniesie do rywalizacji.
 
Co z osobami które się podstawily ? Np Deelore z mkcromwell ? Powinny zostać wykluczone z rozgrywki a takich osób jest więcej a nawet bym powiedział miast :)
 
Akurat on podstawił się pewnie innej osobie, ja skorzystałem z pierwszeństwa strzału bo mam set ulepszony ^1, nawet nie wiem kto to jest. Tak że może jakbyś przestał bzdury pisać. W każdej bitwie jest przynajmniej 5 takich osób co nie maja HP.
 
Po co komu podsumowanie.
Gonzalesy wygrane, nagrody rozdane i nara

Ponoć pensylka podciera się szczelbami gringo, no no, liczę na to że kiedyś gringo będzie rozdawany za uśmiech bombelka. :))
Oficera unii jeszcze brakuje i dominando es.
 
Do góry