Gonzales - StoryEvent Fortowa Edycja - konsultacje

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry
Zawsze jakaś przewaga na nowicjuszami :)
Plusem teraz napoi będzie to, że wymiany handlowe są jednorazowe.


Dowolnego czy tylko z loterii?

Wymiany dokonasz raz dziennie, więc trochę się nie opłaca. No może kilka. Pomyślimy, czy damy radę abyście dostali poziomy.

Zestawy z wyprzedaży nie będą dostępne.
 
A co byście powiedzieli na napoje dające w sumie 150 poziom?

Angus McGuffin i jego obligacje/wzmocnia nie są zbyt dobrym pomysłem.

Dobra, a zamiast cortiny wybór dowolnego setu z co najmniej z przed roku + może coś jeszcze czego nie obiecam
obraz_2021-04-08_192540.png


A u nas sety z loterii :D
 
Wymiany dokonasz raz dziennie, więc trochę się nie opłaca. No może kilka. Pomyślimy, czy damy radę abyście dostali poziomy.

Zestawy z wyprzedaży nie będą dostępne.

Czyli tak na prawdę nic nam to nie daje. Kto będzie grał o cortine lub inny zestaw z przed roku? xd. Nagrody słabe to szkoda tracić czasu. Już lepiej zrobić wyprz za bryłki....

Angus McGuffin i jego obligacje/wzmocnia nie są zbyt dobrym pomysłem.




A u nas sety z loterii :D
Tylko u nas taka żydówa że szkoda gadac xd
 
Tylko przy Gringo nie zwiększymy za bardzo drużyn. Nie możemy dać 50 sztuk gringo na raz ;)
Możemy dać
I miejsce -> 3 elementy gringo
II miejsce -> 2 elementy gringo
III miejsce -> 1 element gringo
Przy zachowaniu max 4 osób w drużynie.

Co o tym sądzicie?
A czemu w przypadku serwera węgierskiego były możliwe 3 pełne komplety gringo czyli 33 elementy el gringo a u nas tylko 24 elementy el gringo?
A może takie coś
I miejsce -> 3 elementy gringo
II miejsce -> 3 elementy gringo
III miejsce -> 2 elementy gringo
IV miejsce -> 1 element gringo
Co dałoby razem 36 elementów na serwer

Tak jak Ken Block porównał u nas nagrody a u nich :D
 

Lenka222

Członek obsługi gry
A czemu w przypadku serwera węgierskiego były możliwe 3 pełne komplety gringo czyli 33 elementy el gringo a u nas tylko 24 elementy el gringo?
A może takie coś
I miejsce -> 3 elementy gringo
II miejsce -> 3 elementy gringo
III miejsce -> 2 elementy gringo
IV miejsce -> 1 element gringo
Co dałoby razem 36 elementów na serwer

Tak jak Ken Block porównał u nas nagrody a u nich :D

Jest to konkurs z przed roku, a zasady się zmieniają. Mogę dać mniej jeśli chcecie :p

A chcecie wyższy bonus prędkości/doświadczenia?
 
Jest to konkurs z przed roku, a zasady się zmieniają. Mogę dać mniej jeśli chcecie :p
W zeszły roku sierpień/wrzesień 2020 też był takie same nagrody jak teraz proponujesz ( gdzie niektóre drużyny nawet miały po 3 osoby- co daje mniej elementów gringo). Niemniej jednak gringo to raczej najlepsza opcja nagrody.
 
Tylko przy Gringo nie zwiększymy za bardzo drużyn. Nie możemy dać 50 sztuk gringo na raz ;)
Możemy dać
I miejsce -> 3 elementy gringo
II miejsce -> 2 elementy gringo
III miejsce -> 1 element gringo
Przy zachowaniu max 4 osób w drużynie.

Co o tym sądzicie?
Przekonała,kiedy startujemy ? Naprawdę proszę jakoś weryfikować mulciaki na tego typu eventach.
 
Jest to konkurs z przed roku, a zasady się zmieniają. Mogę dać mniej jeśli chcecie :p

A chcecie wyższy bonus prędkości/doświadczenia?
Sęk polaga na tym że to konkurs fortowy. W takim razie skupmy sie na nim. Zwiększenie speeda musi być bo szkoda tracić czasu na bieganie jak można robić pożyteczniejsze rzeczy. Doświadczenie? Po co jak mają być potki na expa. Dodatkowo weryfikacja kont żeby nie było jak rok temu że finalnie grało kilka/kilkanaście osób a reszta podstawieni "gracze".
 
A co do ustawień serwera dodałbym wyłączenie możliwości ulepszania przedmiotów za bryłki, co daje ogromną przewagę w przypadku gdy jest zadanie np. ulepsz broń "XXXXXX" na ^3 (takie zadanie lub bardzo podobne było na ostatnim polskim Gonzalesie).
Wyłączyłbym listy gończe w celu uniknięcia pushingów, mulciaków etc.
Mocno kontrolowałbym pojedynki między graczami w celu uniknięcia np. pushingu ( a nawet bym pvp wyłączył )
Serwer nastawiony na bitwy fortowe czyli zadania będą dotyczył stricte fortów/ walk o fort?
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Sęk polaga na tym że to konkurs fortowy. W takim razie skupmy sie na nim. Zwiększenie speeda musi być bo szkoda tracić czasu na bieganie jak można robić pożyteczniejsze rzeczy. Doświadczenie? Po co jak mają być potki na expa. Dodatkowo weryfikacja kont żeby nie było jak rok temu że finalnie grało kilka/kilkanaście osób a reszta podstawieni "gracze".

Takich typowo fortowych bonusów nie mam jak dołożyć. Z tego co może się Wam bardziej przydać to mam opcję na szczęście, szansę znalezienia, regenerację energii i punktów życia.
 

kubasek

Blada Twarz
Jak będzie wyglądał Sklep Union Pacific? Czy będą dostępne zestawy takie jak "Zestaw konfederatów", "Zestaw preirowy", "Zestaw żołnierza", "Zestaw robotnika", "Zestaw Poszukiwacza Przygód", "Nienazwany zestaw" i wszelkie przedmioty/ubrania w sklepie?
 
Takich typowo fortowych bonusów nie mam jak dołożyć. Z tego co może się Wam bardziej przydać to mam opcję na szczęście, szansę znalezienia, regenerację energii i punktów życia.
Chdzi o to żeby nie musieć robić masy niepotrzebnych rzecz a skupić się na tych "przydatnych" które dadzą jakąś tam przewagę. Zadania, produkty, kasa. A nie siedzieć i expić jak oszalały. A i w sklepach miastowych każdy ma te same itemy żeby późmniej nie było że tamten miał aja nie .
 

Lenka222

Członek obsługi gry
A co do ustawień serwera dodałbym wyłączenie możliwości ulepszania przedmiotów za bryłki, co daje ogromną przewagę w przypadku gdy jest zadanie np. ulepsz broń "XXXXXX" na ^3 (takie zadanie lub bardzo podobne było na ostatnim polskim Gonzalesie).
Wyłączyłbym listy gończe w celu uniknięcia pushingów, mulciaków etc.
Mocno kontrolowałbym pojedynki między graczami w celu uniknięcia np. pushingu ( a nawet bym pvp wyłączył )
Serwer nastawiony na bitwy fortowe czyli zadania będą dotyczył stricte fortów/ walk o fort?

Ulepszenie za bryłki możemy wyłączyć. Żaden problem.

Niestety listów gończych czy PVP fizycznie się nie da. Ale... możemy wprowadzić zakaz budowania grabarza. Trochę na około, ale to może rozwiązać problem PVP. Oczywiście do przemyślenia.

Zadania będą ukierunkowane na forty i ich otoczenie. Nie spotkacie zadań typu wygraj przygodę, ale zadania nie będą dotyczyły tylko bitew fortowych.


Jak będzie wyglądał Sklep Union Pacific? Czy będą dostępne zestawy takie jak "Zestaw konfederatów", "Zestaw preirowy", "Zestaw żołnierza", "Zestaw robotnika", "Zestaw Poszukiwacza Przygód", "Nienazwany zestaw" i wszelkie przedmioty/ubrania w sklepie?

Myślę, że trzeba będzie go trochę ograniczyć. Albo możemy spróbować zrobić shop tylko za obligacje, lub część przedmiotów tylko za obligacje. Co sądzicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry