Gonzales - StoryEvent Fortowa Edycja - szukam drużyny

Status
Zamknięty.
Czy , zapisanie się multi to normalne ? W jednym teamie jest Ken Block, q w innym ben clock ? Czy taka osoba z automatu nie powinna być zdyskwalifikowana ?
 
teamekno.png
 
Witajcie, zbiorę w jednym miejscu Was wszystkich którzy szukacie drużyny. Chciałbym, abyście wspólnie postanowili czy będziecie razem wykonywać zadania i dążyć do zwycięstwa. Jeśli drużyna Wam odpowiada prosiłbym, abyście nadali drużynie nazwę oraz wyłonili kapitana.
@kubasek
@krzysiek2828
@Dominik123321b
@GGrylak

Dodatkowo mogę dodać, iż @radik1 ma jedno wolne miejsce w swojej drużynie " Paradiseˣᴰ".
 

kubasek

Blada Twarz
Witajcie, zbiorę w jednym miejscu Was wszystkich którzy szukacie drużyny. Chciałbym, abyście wspólnie postanowili czy będziecie razem wykonywać zadania i dążyć do zwycięstwa. Jeśli drużyna Wam odpowiada prosiłbym, abyście nadali drużynie nazwę oraz wyłonili kapitana.
@kubasek
@krzysiek2828
@Dominik123321b
@GGrylak

Dodatkowo mogę dodać, iż @radik1 ma jedno wolne miejsce w swojej drużynie " Paradiseˣᴰ".
mi się już udało dołączyć do drużyny "ChudeByki" wczoraj ;).
 
mi się już udało dołączyć do drużyny "ChudeByki" wczoraj ;).

tak więc zostają trzy osoby :
@krzysiek2828
@Dominik123321b
@GGrylak



Mi tam pasuje, skoro kubasek ma już team możemy zagrać w 3 zmniejszając nieco wymagania ;)
Wszyscy mają identyczne wymagania zadań bez znaczenia ilości graczy w drużynie. Drużyna 3-osobowa ma te same zadania co 4-osobowa. Punktacja jest również identyczna.


Bardziej trzeba pytać Pana @Kristofer1995

Bez Pana proszę :DDD Nie ma możliwości już dołączyć do konkursu :confused: Drużyny są gotowe pozostaje kwestia tych trzech graczy co wymieniłem powyżej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry