W tym temacie osoby nie posiadające swojego zespołu mogą poszukiwać chętnych do wspólnej zabawy.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Witam, mam tu konto ~10 lat, ale wróciłem około rok temu. Jak ktoś potrzebuje człowieka to jestem chętny![]()
A jak ma na imię ów kolega? Chodzi o Nejvil?Kolega z Pensylwanii coś wspominał, że szuka teamu, to jeszcze dwóch i moglibyście się sprawdzić![]()
mi się już udało dołączyć do drużyny "ChudeByki" wczorajWitajcie, zbiorę w jednym miejscu Was wszystkich którzy szukacie drużyny. Chciałbym, abyście wspólnie postanowili czy będziecie razem wykonywać zadania i dążyć do zwycięstwa. Jeśli drużyna Wam odpowiada prosiłbym, abyście nadali drużynie nazwę oraz wyłonili kapitana.
@kubasek
@krzysiek2828
@Dominik123321b
@GGrylak
Dodatkowo mogę dodać, iż @radik1 ma jedno wolne miejsce w swojej drużynie " Paradiseˣᴰ".
Grajac w 3 będziecie mieli te same wymagania , więc w 3 będzie cie musieli nadgonić 4 osobę
Mogę polecić znajomego co też chce grać, ale już jest po terminie i nie miał składu
mi się już udało dołączyć do drużyny "ChudeByki" wczoraj.
Wszyscy mają identyczne wymagania zadań bez znaczenia ilości graczy w drużynie. Drużyna 3-osobowa ma te same zadania co 4-osobowa. Punktacja jest również identyczna.Mi tam pasuje, skoro kubasek ma już team możemy zagrać w 3 zmniejszając nieco wymagania![]()
Bardziej trzeba pytać Pana @Kristofer1995