Gra działa dziwnie

Status
Zamknięty.
witam zaczelo sie wczoraj wieczorem gra dzialala a pozniej jak sie ponownie zalogowalem zielony ekran a menie miasta obraz przyciemniony. mam dostep do ekwipunku ale mapa jedolity kolor i nie widac miejsc prac i innych obiektow. Czy jest awaria i jak szybko ja usuna szkoda ze w swieta i czasie ewentu.
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
Taki żart na prima aprilis, jutro tego nie będzie ;) karuzela śmiechu :D
 
może żart ale czemu zaczęło się wczoraj , nie dziś. dużo graczy ma podobnie tylko u mnie bardziej pisałem do suporta dostałem odp ale rady ich nie działaja może jeszcze gdzie indziej jest kłopot.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
może żart ale czemu zaczęło się wczoraj , nie dziś. dużo graczy ma podobnie tylko u mnie bardziej pisałem do suporta dostałem odp ale rady ich nie działaja może jeszcze gdzie indziej jest kłopot.

W takim wypadku proszę o ponowną wiadomość do supportu, a będziemy starali się pomóc.
 
W takim wypadku proszę o ponowną wiadomość do supportu, a będziemy starali się pomóc.
wysłem ponowne zapytanie, może moja tez wina dalej mam jeszcze win XP ale do tej pory działało bez zarzutów . Jak pisze z innym to im tylko widok miasta zrobił się ciemniejsz mi też tak to wyglada co dalej przekonamy sie. rada od suporta niestety nie pomogła . jak to nie pomoze czas na zmiane sprzentu ;)
 

roger1977

Blada Twarz
Coś chyba żart do końca dla wszystkich nie wyszedł, problem niewątpliwie związany jest ze stosowaniem Firefox ESR. Jak się ma WinXP, to jest sie na niego skazanym.

Dla mających ten samy problem, mozna spróbowac z Chrome, tam efekt jest taki, jak zamierzali twórcy. Ta przeglądarka nie jest juz aktualizowana, na moim XP mam wersje 49.0.2623.112, ale dla potrzeb The West mozna do jutra pouzywać. Mam nadzieję, że jutro na Firefoksie wsyztsko wróci do normy.
 
podsumowanie: gra odpaliła na przeglądarce chrome. obraz ciemny ale to związane zacienieniem w grze. jutro powiano być dobrze. a teraz troche kaski na lepszy sprzęt :)
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
beka że o mamo, ale dowcipnisie jesteście udani
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
>rób gry przeglądarkowe
>ludzie z public relations doradzają żart na prima aprilis dla polepszenia kiepskiego wizerunku firmy
>weź najtańszego programistę, w końcu co może pójść nie tak
>żart udany, wszyscy cie kochają
>oprócz tysięcy epileptyków którzy pozdychali i więcej nie kupią bryłek
>#wartość #profit
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
>rób gry przeglądarkowe
>ludzie z public relations doradzają żart na prima aprilis dla polepszenia kiepskiego wizerunku firmy
>weź najtańszego programistę, w końcu co może pójść nie tak
>żart udany, wszyscy cie kochają
>oprócz tysięcy epileptyków którzy pozdychali i więcej nie kupią bryłek
>#wartość #profit
Pogrubionego zapisu nie rozumiem. Co ma wyłączenie jasności w grze do epilepsji. Z tego co wiem (mogę się mylić) to częste wahania w jasności mogą wywołać atak padaczkowy.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
a mi za ciemno było i grać mi sie odechciało
nie polecam tego żartu
 
dziś gra działa normalnie, nie muszę jej odpalać przez przeglądarkę Chrome, sądzę że miało to też związane z wczorajszym zaciemnieniem które raczej było bardzo kiepskim żartem.
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
fusek77 napisał:
Pogrubionego zapisu nie rozumiem. Co ma wyłączenie jasności w grze do epilepsji. Z tego co wiem (mogę się mylić) to częste wahania w jasności mogą wywołać atak padaczkowy.
->
Wojcieszy napisał:
https://drive.google.com/file/d/1OKxA6MaZzKKcvGq4iE_46T17tnyS4mlB/view?usp=sharing

Wojcieszy przedstawił działanie skryptu, za który IG nie odpowiada. A ty płaczesz że IG robi żarty mogące narazić epileptyków na śmierć? Co Ty za głupoty gadasz :D
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Wojcieszy przedstawił działanie skryptu, za który IG nie odpowiada. A ty płaczesz że IG robi żarty mogące narazić epileptyków na śmierć? Co Ty za głupoty gadasz :D
Ja przedstawiłem opcje GIMPa oops!flame!!oops!
SHjmnGH.png
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
Za GIMPa również nie odpowiada IG hahahaha! Ale płacz dla płaczu w pełni uzasadniony <<:-]
 
Status
Zamknięty.
Do góry