Grafika

  • Rozpoczynający wątek Texas Rangers
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10568

Gość
Gość
szoldi masakra po prostu :p
michaty w twoim starym stylu, jedyne co mi się nie widzi to światło a raczej jego brak :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam nawiązując do tematu i jego założeni zawartych w pierwszym poście
chciałabym się poradzić.
Programów graficznych używam jedynie jako narzędzi do rysowania .
Tablet i pióro jako substytut kartki i ołówka .
Nie mam pojęcia o innych opcjach tych programów bo nie było mi to potrzebne.
Jednakże potrzebuje mieć jakieś śladowe pojęcie o grafice min. 2D.
Więc zwracam się z pytaniem :
Jaki program proponujecie na początek, żeby był w miarę intuicyjny
Dziękuję z góry z odpowiedz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten wylewający się jd jest... dziki. Niektóre c4d prześwietlone.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Whiskey prześwietlone. Robiłeś lepsze, ale poza tymi przepaleniami nie wiem do czego się przyczepić.

Oesu. Jestem początkującym grafikiem. Pierwsza robota z tym fotoszopem
Nie wiem co ja tutaj robię.
Typo leży i kwiczy, ale męczyłem się z tym i nie wiem wgl co może pomóc. :c
Ząbie

//Murch. bez komentarza
 

DeletedUser

Gość
Gość
Holy $#!^
Przycięte te fioletowe splattery(w ogóle zresztą imo niepotrzebne, lepsze byłyby nie wiem... c4d jakieś? light textury?). Brak wtopienia i to supernovove cuś przy oku... Typo nieźle, ramkę wykopsaj. Jak na pierwszą pracę w fotoszopie to jest dobrze. Już nie mówiąc o ile przewyższa moją pierwszą z ps:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko dobrze, gdyby nie WSTRĘTNE cienie i brushe/ścieżki/kształty wylatujące znikąd. A z tekstem nawet nieźle. No i NAJGORSZY błąd - na światła (źródła świateł, luminescencję) nakładasz CIEŃ. O ile dopuszczalne jest niekiedy nieuwzględnianie ich tworząc oświetlenie, to cienie na nich są NIEAKCEPTOWALNE. A mam na myśli smugę fioletowego światła koło szyi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wracając do pierwotnego konceptu tematu:
pageje.png

Lipa straszna, wena zanikła razem z wyczuciem dobrego smaku graficznego... zaraz, tego drugiego to nie było przecież:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
3.jpg
Diego Rodriguez "Igły"
szukam tego fontu. Przeleciałem kupę stron na dafoncie i nie trafiłem na nic podobnego :c


@EDIT: mam coś podobnego, ale wciąż szukam, bo ta -> jest brzydka: dafont
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba gdzieś takie cuś widziałem... Trochę jak jakaś techowa wersja Epoxy history. Niołkłitoła zapytaj, on wie wszystko
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety nie wiedział, ale dał podobną koledze :p.

Z niczego powstała taka breja: https://dl.dropbox.com/u/1931783/Grafika/cosmo_firefly.png , tapeta full HD, zainspirowana malutką rywalizacją na portalu o robieniu fontów. Nie jest to ani ładne, ani trzymające się kupy, logotyp własny, tekst "Firefly". Cinema 4D + Photoshop, 0 materiałów zewnętrznych, skopane tło, pikselki miejscami (do wybaczenia, bo urok swój mają) i to zielone.

Lepszy widok na logo:
firefly.png


Za średnio-krótki czas nowy komp, więc będzie się działo grubo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę za mocno widać to przecięcie między niebieskim, a żółtym... przy wybuchu jest okej, ale dalej trochę to psuje efekt;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ładne efekty świetlne. Ładne. Podoba mi się też ta pomarańczowa mgławica, którą udało Ci się uzyskać. Niebieska już nie.

Reszta mi się nie podoba. :s
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10568

Gość
Gość
Mi nie pasuje ta zielona unosząca się energia pochodząca z wybuchu, bardziej powinna mieć kolor pomarańczowy taki jasny a nie zielony. Przejście z niebieskiego do pomarańczowego zrobiłeś za ostre mało realistyczne. Ale ogólnie to i tak to ciekawie wygląda :p
psd'ka czy cuś byś podrzucił ? chętnie bym to w takiej formie zobaczył :)
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Siemano, chce się pobawić z grafiką. Co polecacie na początek? ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gimpa. Szczerze to nie ma co się rozdrabniać na programy jedynie bardziej ubogie w funkcje, a do tego programu można znaleźć dużo tutoriali wyjaśniających absolutne podstawy zarówno w kwestii grafiki jako dziedziny oraz poznawania programu.
 
Do góry