Grafika

  • Rozpoczynający wątek Texas Rangers
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
praca15.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Witam zmarłych ;D

Taki ot, efekt nudów. Rzucam na żer. Z góry uprzedzam, iż wiem, że header jest ściśnięty jak małpie pośladki, niemniej już nie mam siły tego poprawiać...
I błędy takie jak proporcje, odległości itd... może jutro skoryguje.

Kto chce, niech łapie. Jeszcze ciepły:
http://bsoconnell.deviantart.com/#/d5tp6wt

Eeee nie pogadasz, patrząc na Twoje wcześniejsze prace, a aktualne mogę śmiało powiedzieć że postępy są ogromne ;]

Pozdrawiam Meneves
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pracowałam w programie (zapomniałam nazwy) tam można było zrobić projekt 3d domu itd. Program boski, grafika realistyczna, musiałabym poszukać na kompie.
A ta stacja paliw całkiem fajna :D
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Ja używałem tylko Catia V5 i AutoCad :D bardziej do projektowania elementów maszyn tego używałem i bardzo fajnie wychodziło :D
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Witam.
Chciałbym się pochwalić swoimi pierwszymi gifami :p

To teraz jeszcze jedno...
 
Ostatnia edycja:

Wojcieszy

Papatki bobaski
To wszystko jest w formie gifu, a te twoje to film. Ja niestety teraz nie mam zamiaru bawić się w montowanie filmów bo niedługo nowy komputer kupuje, i tam się nauczę to robić :p

Kto tam się przejmuje estetyką...

\/
2n7ig4m.gif
/\​

// połączono - makaroniarz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
WItam po tak długiej przerwie...
Obowiązkowo temat o grafice :)

Kilka tematów dla powszechnej dyskusji:

- Jak stworzyć porządną pracę?
- Jakiego programu używać?


Witaj Texas ;]

Trochę czasu minęło, nawet swoją range straciłem, ale myślę że być może będę mógł się znowu o nią ubiegać. Co do Twojego pytania, hmm jak dla mnie wystarczy trochę kreatywnego myślenia, ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia. A jak zawsze powtarzam do grafiki rastrowej najlepszy jest Photoshop. Pomysłów na świetną prace jest multum, wystarczy pogadać z wujkiem google, i często jest tak że naprawdę nie wymagają od nas Bóg wie jakich umiejętności, oraz nakładu pracy.

Pozdrawiam Meneves
 
Do góry