Grand Theft Auto

  • Rozpoczynający wątek Dark Rifleman
  • Data rozpoczęcia

Która z głównych części podoba Wam się najbardziej?

  • GTA1

    Głosy: 4 1,4%
  • GTA2

    Głosy: 1 0,3%
  • GTA3

    Głosy: 8 2,7%
  • GTA: Liberty City Stories

    Głosy: 1 0,3%
  • GTA: Vice City

    Głosy: 38 12,9%
  • GTA: VC Stories

    Głosy: 4 1,4%
  • GTA: San Andreas

    Głosy: 152 51,5%
  • GTA IV

    Głosy: 87 29,5%

  • W sumie głosujących
    295
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wypowiem się poza statystykami:

Grand Theft Auto - Niewiele z niej pamiętam, ale wiem, że grałem u przyjaciela.

GTA 2 - Na moim komputerze... FPS nie ciągnie :D. Ogółem nudna, nieprzemyślany system skakania, mimo rzutu z góry fizyka jest nawet kiepska, fabuła taka sobie, brak tego klimatu, który mają 3D.

GTA III - Wypas. Jak wyszła musiałem zagrać. R* ma dla mnie taką zasadę - jeśli uważają, iż gra jest fotorealistyczna i przełomowa, jak na czasy w których wyszła - akcja gry dzieje się właśnie w tych czasach. Całkowicie się z nimi zgadzam - GTA III to była istna rewolucja trzeciego wymiaru. Poza tym - dźwięk po strzelaninie "Ohoho!" jest epicki, piosenka "Push it to the limit" z tej radiostacji z błyskawicą, ukryta w garażach w Portland (dobrze mówię?) Banshee, bardzo dynamiczny, chociaż - jak ja to mówię - "klockowaty" system fizyki, bardzo ciekawa fabuła - nasza postać jest niemową! Poza tym, zrezygnowałem z grania, gdyż baaaardzo często mi się zawieszała "na reset" kompa, niestety.

GTA Vice City - fajna, fajna, wyskakiwanie z aut, itepe itede, ale to nie dla mnie. Zbyt nudna, zbyt duży żal po przegranej w monotonnej i zbyt długiej misji, wszystko się tak nienaturalnie błyszczało... Jedyna rzecz, która naprawdę mi się podobała, to elementy przed grą. Intro Rockstar North stylizowane na Commodore C64 - ekstra i ten świetny dźwięk najechania na opcję w menu głównym.

GTA San Andreas: Bomba, po prostu bomba! Grafika tylko niewiele ulepszona, ale za to gameplay i fabuła!!! Destrukcja elementów otoczenia, system "rowerowy", realistyka życia - aż tak duża, że starałem się żyć jak normalny człowiek nie - zabijaka (jadłem w domu, stawałem na czerwonym xD). Fabyła jest tak dobra, Sweet mówiący "Sidrzej" oraz Big Smołk, który jak grał ze Słitem w kosza został nazwany "wieprzowym kotletem", tak samo misja "Fender ketchup" - obśmiałem się xDDD, ogólnie BS to ciekawy wątek, poza Los Santos w San Fierro fajnie się działo, misje u Zera, w Las Venturas też nieźle (kasyna), dało się odczuć klimat "realnego pierwowzoru" każdego z miast i lokacji. Niesamowity klimat dało się odczuć w lasach, ta mgła tajemniczości, gdy sam jedziesz swoim quadem przez leśną ścieżkę... Fizyka sprawiała ogrom frajdy, zarówno podczas jazdy samochodem, wywracania się pociągiem oraz jatania Hydrą - super. W tę grę da się pograć na naprawdę wiele sposobów.

Częsci GTA na PSP - nie grałem.

GTA IV - Dobra grafika, mam zamiar kupić na PS3. Poza tym niewiele się dowiedziałem z mojego krótkiego gameplayu.

To tyle ode mnie, aha - multi w żadnej mi nie działa.

__________________
Edit:
hmm na pogrywałem w prawie wszystkie gta ..
DO gusty tylko przypadły mi
GTA 4 multi super
Gta san andreas -mp
Oraz gta4 the lost of diamonts

Stracony przez diamenty??!! xD.

The Lost and Damned.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
też pamiętam, że w SA żyłem jako człowiek... ale zawsze w kogoś walnąłem na czerwonym i trzeba było zwiewać xd misje extra, powgrywałem kilka moodów, poprostu cód miód i orzeszki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uwielbiam GTA: San Andreas. Ach, te stare dobre czasy. Dawno w to nie grałam. Ostatni raz miałam zainstalowane dawno temu, ze spolszczeniem, ale sie zepsuło. Czas nagle zaczynał pędzić jak szalony i wszystko przyspieszało z wyjątkiem Ciebie. Ale było wypadków. Dwa samochody się zderzyły i następne 30 wjeżdżało na siebie... Wkurzające, tylko moja siostra miała radoche bo ona zawsze tylko chodziła po drogach i rozwalała motorzystów, żeby potem rozjeżdżać przechodniów. Ale ogólnie super gierka. Zawsze lubiłam wkurzać gliny. Uciekać czołgiem po mieście i rozwalać helikoptery.Aż mi sie zatęskniło za GTA...
 

DeletedUser

Gość
Gość
osobiscie najbardziej podoba misie gta san andreas bardzo fajna fabuła,powiazane z gta 3 i tak ogółem szata graficzna
 

DeletedUser

Gość
Gość
grałem w IV na PS3 a w SA na pc oraz PS2 obie przeszedłem w 100%
 

DeletedUser

Gość
Gość
GTA I, GTA II, GTA III, GTA Vice City, GTA San Andreas, GTA IV, wszystko przeszedlem bez zadnych wiesniackich kodow, nie wiem co zaznaczyc w ankiecie... :confused::confused::confused:

@EDIT:gralem jeszcze w jakas na psp, to chyba bylo vc stories o ile sie nie myle, po zastanowieniu sie w ankiecie zaznaczam SA
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem we wszystkie częście GTA :
GTA 1 - cóż słaba posiedziałem może pół godziny
GTA 2 - jak wyżej
GTA 3 - byłem tylko w I mieście nie przypadła mi do gustu
GTA Liberty City stories - grałem na PSP nawet fajne
GTA Vice City - Jedna z lepszych GTA tylko szkoda że był ten automatyczny celowniczek
GTA Vice City stories - Jak dla mnie lepsza od Vice City między innymi że można było pływać fabuła troszke ciekawsza no i postać jakaś ciekawsza :cool:
GTA San Andreas - cóż chyba II najlepsza tylko było mało ciekawych misji.(przynajmniej dla mnie)
GTA IV - Najlepsza część można było się pobawić i np wprowadzono o wiele lepsze wypadki postać nie upadała już tak monotonnie jak w poprzednich częściach, długo by wymieniać.

No i mój głos wędruje do GTA IV
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też gram.

Neo jeżeli chcesz to wiem co zrobić, żeby ci działał SA Multi ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
GTA VC przeszedłem nawet nie pamiętam ile razy. Wiem że udawało mi się w 10 godzin przejść całe. A GTA SA nie było złe ale VC to był klimat na początku jeździłem do brata grać bo jeszcze w tedy nie miałem kompa. Bardzo miłe wspomnienia:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
GTA:SA przeszedłem całe jakieś 4 razy bez jakiś "wjochmeńskih" kodów...
GTA 2 też całe :)To lubiłem za czołgi :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam każdą część zapudełkowanom włącznie z dodatkami do gta iv i wsumie każda część jest super ale najbardziej do gustu przypadły mi gta iv i gta san andreas ale w ankiecie zaznaczyłem gta iv
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
ja grałem w:
gta 3 - gra ma super klimat, a teraz, gdy mineło już sporo lat nadal z wielką chęcią bym w nie pograł. // moja ocena - 10/10

gta Vice City - poprostu kocham tą grę - pamiętam jak wkradałem się do wojska, zbierałem samochody do sallonu, szukałem wraków statków (tak btw, jest jeden kontenerowiec, z napisem Liberty Trans. czy jakoś tak, jedna łódź podwodna, jedna fregata której maszt wystaje troszkę ponad wodę, i jeszcze jedna przy wysypisku śmieci), a najbardziej spodobała mi się misja w której strzelałeś ze sparrow, latałeś RC, i oczywiście ostatnia misja. Miałem radoche jak znalazłem (bez YT) "jajko wielkanocne" we wnętrzu wieżowca :p.
// moja ocena - 20/10

gta san andreas - niewiem dla czego bałem się wypłynąć na full ocean daleko od lądu w nocy i zanurkować pod wodę z hackiem infinite tlen ;p A tak to przeszedłem 4 razy bez hacków 2 razy z hackami i raz "filmowo" (robiłem wszystko tak jakby to był real life) //moja ocena - 9/10 ponieważ potem jest już troche nudno gdy się wszystko w grze odkryje i zrobi.

gta 4 - już po zrobieniu pierwszej i drugiej wyspy zaczeło mie strasznie nudzić ;/ lecz niepowiem że gra słaba :) do tego fajny multi :) duuuużo rzeczy do robienia :) uwielbiam chodzić z romanem do baru a potem bawić się z trybu drunk ;p // moja ocena - 7/10

lecz i tak wszytkie gry na świecie niepobiją mojej ulubionej tajemniczej gry której nazwę zapomiałem ;p chodzi w niej o bycie agentem ;p charakterystyczną cechą tej gry jest poduszkowiec, skuter śnieżny i terroryści oblepieni dynamitami którzy eksplodowali przy zbliżeniu się do nas ;p
jak ktoś może mi pomóc na temat tej gry to wielkie dzięki ;p


lubiłem też Fighters of Freedom czy jakoś tak ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
U mnie się nie ścina na najwyższych ustawieniach :cool:

Wracając do tematu do grałem prawie we wszystkie gta oprócz vc stories i lc stories

GTA 1 - Najgorsza grałem z 10 minut nic mi się nie podobało moja ocena 2/10
GTA London - To samo co w GTA 1 moja ocena 2/10
GTA 2 - Hmm, gta 2 może gdyby było w 3D grało by się lepiej 3/10
GTA 3 - II moja ulubiona gra z serii GTA, miała fajny klimat jednak przeszedłem tylko 95% 8/10
GTA Vice City - Najlepsza gra z serii GTA moja ulubiona, miała to coś. Radocha była przy zdobyciu willi na tej wyspie. Przeszedłem 4 razy 100%. Lecz miała jedną wadę mianowice VC:MP głupio się przez multiplayer grało 10/10.
GTA GBA - Nie wzbudziło na mnie podziwu, przeszedłem z 20% 5/10
GTA Liberty City stories - .........
GTA Vice City stories - .........
GTA San Andreas - Ta część również miała jakiś klimat, jak to się CJ'em gangi robiło, dzielnice przejmowało. Jedank mało realistyczna ta część była. Przeszedłem 100% 2 razy. Gigantycznym plusem jest SA:MP bardzo mi się podoba rozgrywka multiplayer, wiele osób jeszcze gra ku memu zdziwieniu 8/10
GTA IV - Podoba mi się pod względem fabuły, fizyki i grafiki, jednak ma wiele minusów
-Ciągle potrącają Cię samochody
-Policja na 3 gwiazdkach jest nie do pokonania (Prawie)
-Upadki z większych wysokości zabijają (Co dowodzi że Nico Bellic ma słabsze kości niż CJ)
-Debilny Windows Live potrzebny do multi. Tym to Rockstar zniszczył tę grę
GTA Episodes from Liberty City - Nawet, nawet, jednak bardziej od tego wolę GTA 4 6/10
GTA Chinatown Wars - Najnowsza z serii GTA i jednocześnie bardzo głupia (co prawda grałem na Iphone Os, ale swoje wiem) nie podoba mi się moja ocenka to 6/10

P.S. Ułożyłem opisałem GTA według kolejności powstania
P.S.S. Kto gra w San Andreas albo IV przez multi?
P.S.S.S. Pewnie wielu się nie zgodzi że tak zostały wydane gta

//usunięto cytowany, niezgodny z regulaminem post, Weronika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18063

Gość
Gość
U mnie się nie ścina na najwyższych ustawieniach :cool:|
mi tak samo :cool:

P.S. Ułożyłem opisałem GTA według kolejności powstania.
co to GTA: GBA?
P.S.S. Kto gra w San Andreas albo IV przez multi?
ja gram przez multi i w jedne i w drugie ale narazie mi komp niedziała więc siędzę tylko na laptopie który niema żadnych gier ;p
P.S.S.S. Pewnie wielu się nie zgodzi że tak zostały wydane gta.
niby czemu? bardzo dobrze wszystko ułożyłeś :)
 

DeletedUser20454

Gość
Gość
Grałem w GTA3 2 razy wykonałem wszystkie misje
grałem także w GTA San Andreas również 2 razy wykonałem wszystkie misje
 

DeletedUser

Gość
Gość
jedna z najlepszych serii szkoda że gta VCS nie ma na PC ;/ wszystkie części przeszedłem na 100% najbardziej się podobało mi GTA VC w GTA SA było za mało misji wg. mnie ;) to największy minus tej części ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry