Grand Theft Auto

  • Rozpoczynający wątek Dark Rifleman
  • Data rozpoczęcia

Która z głównych części podoba Wam się najbardziej?

  • GTA1

    Głosy: 4 1,4%
  • GTA2

    Głosy: 1 0,3%
  • GTA3

    Głosy: 8 2,7%
  • GTA: Liberty City Stories

    Głosy: 1 0,3%
  • GTA: Vice City

    Głosy: 38 12,9%
  • GTA: VC Stories

    Głosy: 4 1,4%
  • GTA: San Andreas

    Głosy: 152 51,5%
  • GTA IV

    Głosy: 87 29,5%

  • W sumie głosujących
    295
Status
Zamknięty.

DeletedUser16354

Gość
Gość
Zdecydowanie GTA SA ;)
Przeszedłem 3x, raz na 100% ;)
W reszte części grałem, ale żadna nie wciągnęła mnie tak jak San Andreas :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
najepsza fabuła jest gta san andreas ale i podoba się najbardziej gta4 i gra przez nata tam
 

DeletedUser19905

Gość
Gość
GTA: VC oraz GTA IV ulubione.
VC przechodzone parokrotnie najpierw bez kodów, a później z kodami.
Jednak oczywiście najlepszą grą jest GTA IV za realizm.
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
We wszystkich zakończone zadania (ale bez tych figurek itp)
a gta4 to niepociągne na moim Pc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
GTA 4 mało który PC-et pociągnie nawet na 4-rdzeniowych się muli...Ale na XBOX-a to cudo.Ale na PC SA wygrywa
 

DeletedUser

Gość
Gość
GTA 3 Nie za fajne przede wszystkim mało broni
Gta Vice City Lepsze klimacik więcej broni fajne autka dodanie motorów i innych ale długość gry (i wielkość mapy) minimalnie za mała
GTA San Andreas Ogromna mapa dużo zadań MANY GUNS P-Ł-Y-W-A-N-I-E dużo bugów (przenikanie przez niektóre obiekty) i easter eggów (letherface i UFO na jednym z barów oraz tajemnicza mapa obok tego samego stoiska ;)
Wybór GTA SA
 

DeletedUser

Gość
Gość
ojj, grało się, grało...
pierwszym moim GTA była 3. pierwszy raz zagrałem u kolegi, potem ją zdobyłem(może w troszkę nielegalny sposób:D). grałem dłuuugo. co z tego, że byłem dzieciakiem, jak zacząłem grać w 3. i tak ją kocham. te misje, grafika dobra jak na te czasy... i w ogóle fajna gra. chyba przeszedłem jakieś 90%.
Vice City- że tak powiem, moja uloffciana część:)D). klimat, motory(po raz pierwszy), wchodzenie do budynków, zmienione samochody i ciekawe misje... niestety, czasem można było się nieźle wkurzyć, jak do końca misji ze 2 minuty zabrakło, a tu dead... nie wiem, ile przeszedłem. może wszystkie "podstawowe" misje.
San Andreas- może i straciło troszkę klimatu z VC(ale fajny skrót:p), ale zyskało nowy klimat. wyjątkowy. kilka miast, sporo misji, dobra fabuła, wprowadzenie roweru, siłki(nie wiem, czy była w VC, nie pamiętam), i paru innych rzeczy... naprawdę mnie wciągnęła, mimo, iż mój komp delikatnie przy niej nie wyrabiał:D
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
GTA 1 i GTA 2 najlepsze :)
Grywało się bardzo dużo. Klimat tych staroci jest niepowtarzalny. Lepsze GTA będzie już tylko z kaskiem na głowie gdy sam będziesz robił za głównego bohatera.
GTA 3 przełom, świetne, ale z racji przejścia w formę 3D ciężko mi porównać z GTA 1 i 2.
W Vice City i San Andreas grałem niewiele.
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
Ja przeszedłem na 100% wliczając paczki stuntjumpy i inne pierdoły
gta3
vice city
san andreas 2x
gta 4 - 3x

w gta 1 pograłem 5 minut a gta 2 wszystkie misje tylko zrobiłem yakuza rulez.
 

DeletedUser24625

Gość
Gość
GTA

Grałem w :

GTA 1
GTA: London 1969
GTA 2
GTA SAN ANDREAS - najlepsza (gram w nią teraz)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja posiadam SA i IV i SA ma lepszy klimat. W IV się tego nie czuje, i jeździ się po mieście i mieście i mieście...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mieście które jest fajne fajne fajne. Gram znowu w GTA IV, na fulla po tym jak po 2 latach męki, zmieniania sprzętu wreszcie mogłem zagrać.
Mam : AMD szafirka 5770 1GB, AMD Athlon x4 640 i 2GB ramu + windows 7 64bit.
Okazało się, że na mega freezy wystarczało eventlog systemowy wyłączyć bądź też przestawić na tryb ręczny -.-
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
ja grałem w vice city, san andreas, gta2 i gta3(najtrudniejsza wersja)
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Dla mnie GTA SA było i zawsze będzie klasyką :)
Pamiętam jak się grało godzinami w długie zimowe wieczorki.
Teraz za bardzo nie mam czasu na GTA : (
Teraz to tylko The West maniak ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedyś pogrywałem w GTA:SA i miałem chyba jakieś 70%.
A teraz czasami gram w GTA IV.
 

DeletedUser13683

Gość
Gość
GTA:Vice city-Po prostu genialna gra,klimat jeden z najlepszych jaki można spotkać w grze,a ten soundtrack... miód po prostu :D
GTA:San andreas-Fajne,gangsterski klimat,genialny soundtrack,ale fabuła już nieco gorsza,która opiera sie na mechanice:"Weź zadanie,podjedź,zabij,uciekaj"
GTA 4-Też mi sie spodobała,przeszedłem na kompie i na konsoli(bardziej polecam na konsoli,nie ścina sie tak :D).Fajne misje,znowu bardzo dobry soundtrack i w ogóle :)
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
vice city-ostatnio znalazłem, zainstalowałem i powiem jedno TOTALNA PORAŻKA
wyłączyłem po 5min, chodź pamiętam, że kiedyś grałem i miałem dobre wspomnienia:/
san andreas już o niebo lepsze ;)
W sumie grałem tylko w te dwie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Porażka powiadasz... Również jakiś czas temu zainstalowałem PONOWNIE GTA Vice City i znów dopadły mnie wspomnienia. Uważam, że nawet skakanie tam jest epickie. Od razu z oczu wyciekła mi łezka, byłem prze szczęśliwy. Od nowa szukałem wszystkich ukrytych figurek, rajcowałem się muzyką. Myślę, że ta gra to Rolls-Royce i po swoim doświadczeniu uważam, że chyba jednak nigdy nie wczuwałeś się w nią tak bardzo... Albo może to ja aż zanadto się w nią wczuwałem. Tak naprawdę to moją pierwszą grą jaką kiedykolwiek grałem był właśnie ten tytuł obok Mob Enforcera, którego pewnie nikt nie zna, gdy dostałem pierwszego kompa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry