gratyfikacje walk fortowych

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika Garic, 12. Sie 2017 o 23:18.

Poleć tę stronę

1. Garic

Garic Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Mam propozycję zmiany gratyfikacji walk fortowych z obligacji na punkty weterana sądzę ,że to by bardziej zasiliło zainteresowanie walkami fortowymi- ilość do uzgodnienia za wygrane /przegrane/ waleczność-zasługi

2. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    31
    Temat zostanie skasowany jak nie zrobisz ankiety, to po pierwsze - po 2, w przygody gra tylko garstka fanatyków i bez sensu jest podporządkowywać pod tych pieniaczy nagrody za forty. to forty trzymają tych normalnych jeszcze przy weście :)

3. boski60011

boski60011

Docenione treści:
    8
    nie zna wartości uop i pisze głupoty

viksonZ lubi to.
  4. kamil tczew

kamil tczew Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Co nam po punktach weterana? Mam sobie koniczynke po bitwie kupić?

5. jakisktos1997

jakisktos1997

Docenione treści:
    28
    może lepiej żeby skasowali :D

6. CiapCiaRapCiap

CiapCiaRapCiap

Docenione treści:
    6
    Fajne sa pkt wetka, np mozna uzbierac sobie by kupic skrzynie Cooka i sprzedawac dla kasy, bo malo osob gra w przygody by sobie sami nazbierali :) ale jak bede chcial to zrobic ide na przygody :)
    a za obli Mate, zolwik , worki na eventy z sercami jajkami itp, bez obli na forcie uskladaj sobie 600 obli na kosz z jajami a po drodze na reskill z samego logowania i dziennych
    Wiec dla mnie pomysl na NIE

7. blazej3

blazej3

Docenione treści:
    13
    Już bym wolał zeby np skrzynia cooka itp wypadala za bitwe

8. PonuryKosiarz

PonuryKosiarz Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    może inaczej - przed wprowadzeniem obligacji z bitew wypadały skrzynie z okuciami pudełka itp.
    można by do tego wrócić, ich wartość teraz jest marginalna, a ile przyjemniej się grało ze świadomością, że może coś wypaść ciekawego, niż po wprowadzeniu uop

9. KsF09

KsF09

Docenione treści:
    29
    myślę, że dzis wprowadzony rankung fortowy będzie dla graczy znacznie większą motywacją niż obligacje czy skrzynki, bo tego w sumie nie widać ale np "jestem w top10 najlepszych fortowców na serwerze!" widac doskonale :) + ze ranking premiuje fortowców z hp a nie łajzy full dowo, aż chce sie grać!

10. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    3
    Na forty jest tylko jedno wyjście, dać graczom ponownie dużo nagród (jak było przy BdB). Zrobić nowe zasobniki z produktami, z produktami z rzemiosła, z dopalaczami, itp. Podczas bitwy nie można się pojedynkować, zmieniać eq, kupować z targu - jest się zablokowanym (poza przygodą) na cała bitwę. Kilkanaście obligacji i exp nie są tak wartościowe. Od września gdyby zmienili nagrody na fortach (na PL w sumie mogą eksperymentować), to na pewno frekwencja diametralnie by się zmieniła. Oczywiście czym więcej ludzi w forcie to więcej nagród.

11. kamil tczew

kamil tczew Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Myślę, że poza obligacjami za bitwy powinna być szansa zdobyć jakiś przedmiot lub skrzynkę, tak jak ma to miejsce na przygodach. Powinien być to jakiś unikalny zestaw(niezbyt wiem co miałby dawać). Co prawda setów w tej grze jest masa i dodanie kolejnego fortowefo do zdobycia z fortów nie ma sensu, ale może dałoby się zrobić cos unikalnego, co byłoby przydatne na jakiejś płaszczyźnie nieobleganej setami.

12. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    31
    Ja sejfu za wygraną przygodę nie dostałem od pół roku a co do dodatkowych nagród za forty to 5x bagnet + napój do HP w zupełności wystarczy :)

13. kamil tczew

kamil tczew Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Nie no wzmocnienia bez sensu bo rzemieslnictwo upadnie. Aczkolwiek jakis potek na hp by mogl czasem wypasc.

14. viksonZ

viksonZ

Docenione treści:
    31
    Raczej cieżko o upadek czegoś, co od dawna jest na dnie :)

15. boski60011

boski60011

Docenione treści:
    8
    Choć by dostać za bitwy coś mocniejszego na regeneracje hp + uop to już by było coś .
    Czego jak czego ale czegoś do regenracji hp to zawsze jest brak fortowcom .

viksonZ lubi to.