Gry-Co polecacie ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19682
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19682

Gość
Gość
Elo!

Teraz jest dużo czasu i pytanie do was jakie gry strategiczne polecacie , chodzi mi o takie coś tam jakieś budowanie itp...

Dawać ludzie propozycje

Pozdro:D

PS:Oczywiście nie chodzi mi o same strategiczne , ale głównie !
Mogą być też różne wyścigi itp
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
Strategie: Age of Empires 2 i 3, Age of Mitology, World in Conflict
Wyścigi: Jeśli masz dobrego kompa to 6 listopada 2010r. wyjdzie NFS Hot Porsuit (2010)
FPS: Cała Seria Battlefield, Aliens vs Predator 2 lub 1
RPG: The-West ;p
TPS: Battlefield Heroes
 

DeletedUser

Gość
Gość
Blitzkrieg, Bitwa o Śródziemie(jeśli się tym interesujesz), Age of Mithology. W Age of Empires nie grałem, w gry z serii Total War jeszcze nie(ale mam jedną). Hearts of Iron I też polecam. Fajna gra, ale to jest czysta strategia, mapa podzielona na prowincje, brak bitew w czasie rzeczywistym itd.

Z FPS-ów Call of Juarez 2, Battlfield.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Penumbra Czarna Plaga-horror z perspektywy pierwszej osoby.Naprawdę świetna gra.Według mnie najlepszy klimat w historii gier,przy tym FEAR to gra dla dzieci :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Age of Empires, Total War, Heroes of Might and Magic (3 część), hmmm oprócz tych klasyków to nie kojarzę nic, co by było warto polecić.
Spoza strategii... na pewno Call of Juarez, jeśli jeszcze nie grałeś, Gun (podobne), Wiedźmin :)
I nie siedź całe wakacje przy kompie :p
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Spoko jeszcze jakieś?

Nie całe wakacje przy kompie siedział nie będę na pewno codziennie jeżdżę na bmx'ie itp .. ale na razie jestem trochę chory i nie mam ochoty wychodzić na polę więc siedzę przy kompie ...:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Strategia:twierdza 2 deluxe,bitwa o srodziemie II
RPG:gothic cała seria
FPS:Cała seria CoDa,H&D2
i to ode mnie wszystko:cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polecam szczerze wszystkie części Gothica, a szczegulnie 2nk (właśnie przechodze już chyba 100 raz, kocham tą grę), zagraj też sobie w Wiedżmina, a jak sie chcesz postrzelać to polecam Sniper Elite w multiplayerze
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Złotą łopatę oraz tytuł górnika roku otrzymuje 'niemoralnie moralny'. Gratulujemy.

cl216.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry