Gry postapokaaliptyczne

  • Rozpoczynający wątek Lt.Hargrove
  • Data rozpoczęcia

Która najlepsza


  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja grałem w Aliens vs. Predator 1 gra zaje łajna, marinami nigdy nie przeszedłem zbyt duży strach :) idziesz sobie korytarzem myślisz sobie że nic sie nie stanie, a tu nagle wyskakuje taki alien najgorszy jest jeszcze ten radar na dole, najbardziej lubię grac predatorem, bo gra się 4 fan :cool:

Ludzie są okropni, myślełem że dostanię zawału serca przez to "ping"!
Ping, ping, <są coraz bliżej> ping, ping... AAAA :p
A do tematu... Fallout 2 mi się bardzo podobał
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem w kilka z tych gier ale fallout2 według mnie jest najlepszy przechodziłem go kilka razy w 3 nie odczułem już tej satysfakcji z gry co w 2
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja grałem tylko w Fallouta 1 i 2, wiec je zaznaczyłem. Najstarsze Fallouty miały według mnie niepowtarzalny klimat :D

no i mówiąc/pisząc o post apokaliptyce nie mogę nie wspomnieć jak wspaniałą grą jest Neuroshima ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja grałem tylko w Fallouta 1 i 2, wiec je zaznaczyłem. Najstarsze Fallouty miały według mnie niepowtarzalny klimat :D

no i mówiąc/pisząc o post apokaliptyce nie mogę nie wspomnieć jak wspaniałą grą jest Neuroshima ;]

Kurde! ja to chciałem napisać ::(:
Fallout 2 jest bez porównania najlepszy, a jego klimat genialny :I: niestety trójka nie oddała tego klimatu tak dobrze
a ludzi chcących poszerzyć swoje horyzonty, oraz pragnące przeżyć unikalne i wciągające historie "na własnej skórze", zachęcam do chwycenia w łapy grę Neuroshima (nie zdziwcie się jeśli nie zadziała Wam na komputerze ::DD:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry