gry strategiczne

  • Rozpoczynający wątek Dj Kowalski
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
szukam jakiś fajnych gier strategicznych na internecie ale nie wiem jakie są fajne proszę o pomoc
 

DeletedUser

Gość
Gość
na internecie jest mało ale polecam kupić Gre WarcraftIII Regin Of Haos
Lub Starcraft
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Zagrałbym w typowo strategiczną grę przeglądarkową, w której gracze musieliby się wykazać znajomością sztuki wojennej - coś w stylu gry "supremacy" tylko, że bez konieczności ściągania javy. Tylko nie piszcie o jakiś bezsensownych plemionach albo grepolis bo to są gry, w których przwdziwy strateg nie może wykazać się kunsztem. Zagrałbym w coś gdzie bitwy toczą się nie o miasta tylko na polu bitwy (najlepiej online). Idelnie byłoby gdyby taka gra byłaby wzorowana na grze "total war"- kampania na mapie a bitwy rozgrywa się na mapie bitewnej.

Jeśli jakaś gra spełniałaby te warunki piszcie a na pewno ją przetestuję.:eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko nie piszcie o jakiś bezsensownych plemionach albo grepolis bo to są gry, w których przwdziwy strateg nie może wykazać się kunsztem.
:eek:kul:
Cóż.. chyba znam taką jedną grę w której możesz wykazać się kunsztem. Co prawda nie jest to drugie "supremacy" ani żaden "Total war" ... Ale javy to to nie wymaga do działania (a jedynie wtyczki silverlight)

Z twojego podpisu wnioskuje że lubisz turnieje, a więc... http://www.mechhero.pl/
A co z tym kunsztem ? proste, na okrągło zajmować w turniejach miejsca w top10 - to bez wątpienia wymaga kunsztu (między innymi) :rolleyes:

A jeśli komuś spodoba się ta gra przeglądarkowa, niech założy wątek o niej, a ja chętnie wszystko wytłumaczę
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
A zna ktoś coś z poza science fiction? (sory jeśli źle to napisałem), bo nie przepadam za tym tematem gier. Chciałbym też żeby taka gra była bez (albo z niewielkimi elementami) ekonomii - nacisk na sprawy militarne i strztegię.

Ps. Pamiętam, że grałem kiedyś w grę, która nazywała się chyba terra militaris, naprawdę ciekawa gra, POLECAM, ale już mi się znudziła:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5373

Gość
Gość
bardzo dawno temu grałem w grę dune 2000,command and conquer jedne z lepszych gier strategicznych dawnych czasów.z sentymentu czasami wracam do tych gier
 
Status
Zamknięty.
Do góry