Harry Potter, part 6

  • Rozpoczynający wątek Lostris
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz film "Harry Potter i Książę Półkrwi" ?


  • W sumie głosujących
    96
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak zapewne wiedzą fani serii (i nie tylko) 24 lipca odbyła się premiera kinowa szóstej części HP. Jeśli widzieliści ten film, podzielcie się wrażeniami ;] Moim zdaniem całkiem fajny choć pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Byłam głównie zbulwersowana 'bitwą' o Hogwart, a ściślej jej brakiem, a i wątki miłosne były, jak na mój gust i jak na tego typu film, nieco zbyt rozbudowane kosztem czego innego. Ale i tak całkiem przyjemnie się oglądało ;)
 

DeletedUser1731

Gość
Gość
Oglądałem,i uznaje że mało się działo.Niektóre sceny to reżyser powymyślał,np:podpalenie nory.Najbardziej podobały mi się cytaty z sali kinowej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam widziałem i było sporo wycięte z ksiązki.... ale fajnie było jak zjarali chałupe :D ale sie zdziwiłem jak sie okazało że Snape był Księciem półkrwi...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajnie jak Harry ważył te eliksiry, że lepszy od Hermiony był i inne klocki xd albo jak oszukał Rona że wlał mu do picia ten eliksir co dostał od tego nowego nauczyciela ;f
Ale film nawet spoko był ;)
PS.Dodaj ankiete
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajnie jak Harry ważył te eliksiry, że lepszy od Hermiony był i inne klocki xd albo jak oszukał Rona że wlał mu do picia ten eliksir co dostał od tego nowego nauczyciela ;f
Ale film nawet spoko był ;)
PS.Dodaj ankiete

Proszę bardzo, ankieta gotowa ;)
Ja się jeszcze przez cały film dziwiłam, że Snape ma umyte włosy xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Film najlepszy z serii. Ale mam nadzieję, że Insygnią będą lepsze. Momentami podchodziło to pod komedię. Duźo scen jest dobrze odegranych. Ogólnie 8/10
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dziś idę :D Jak wrócę co napiszę. Książkę przeczytałem, ale wiem, że film zabawniejszy i ciekawszy.

Edit : No i wróciłem. Film... bardzo fajny. Dla mnie lepszy od pozostałych, choć jakoś specjalnie się nie zachwycam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie, to niezły, ale:

- Fabuła odbiega od książkowej
- Mogliby sobie darować kilka "drastycznych" fragmentów.

Mam nadzieję, że kolejna część będzię lepsza i z humorem, jak ta.

To tyle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
czytałem harry potter i insygnia śmierci:)
zapowiada się hit :):D:p:rolleyes::cool:
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Zabrakło mi bitwy o hogwart, ale ogólnie to film był dobry.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
czytałem harry potter i insygnia śmierci:)
zapowiada się hit :):D:p:rolleyes::cool:


no tak...ale skoro pod koniec harry ma być nagi to nie wiem czy mnie wpuszczą.

A HP6 Bardzo fajny najbardziej podobało mi sie podpalenie chałupy rona:D:D
tylko harry wyjechał do nory na Boże narodzenie,czyli w zimie,a przecież tam nie było ani śladu śniegu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi film przypadł do gustu. Jako, że nie czytałam książki nie brakowało mi opuszczenia szczegółów. Ogólnie akcja się działa dobrym tępie. Zaznaczyłam 9/10 cóż nic nie jest doskonałe...:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kilka dni temu oglądałem go i przyznam, że w 100% mogę go zaliczyć, do najlepszych jakie oglądałem... podobała mi się końcówka filmu...
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
jak ci się nie podoba to trudno. nie wszyscy lubią takie filmy, a film był fajny ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie ja wolę serię książek z Harry Potter'em a filmy oglądam żeby zobaczyć jak to mogło wyglądać z innej perspektywy a nie mojej wyobraźni. Ogólnie 6 to sterta różnych efektów, większość zrobiona na kopiuj/wklej prosto z książki. Czekam na 7 część :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam na kompie , spokoo , na pewno lepsze od Komnaty tajemnic ale od pozostałych ...
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
Aktorzy sie starzeją i troche trudno to ukryć 6/10
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze że powstają te filmy bo jak bym miał przeczytać książkę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Film nawet spoko, książke przeczytałem, ale nie całą:D
Podobały mi się te końcowe sceny:):D
 
Status
Zamknięty.
Do góry