Harry Potter

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

???


  • W sumie głosujących
    201
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Przeczytałem wszystkie i każda ma coś fajnego. Ale niezbyt lubię Pottera wiięc nie zagłosuje na żadną książkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepsze są dwie ostatnie bo wreszcie dzieje się coś ciekawego i są dobre teksty.
A poza tym cała trójka nie jest już dzieciakami więc jest co czytać:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepszy jest Zakon, rzeczywiście szkoda, że Syriusz ginie. Jest on moim ulubionym bohaterem książek o Harry'm (no może oprócz bliźniaków od Weasley'ów:p).
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Przeczytałem wszystkie części, widziałem każdą ekranizację i nie wiem która część była najlepsza. Podobała mi się 3, 5, 6 i 7. Ale która najbardziej to nie wiem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
IS

Trudno powiedzieć, jednak najlepsza fabuła to "Insygnia Śmierci".Tam jest trochę już "poważniej".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystkie są genialne ;)

W I cześci pierwsze 50 stron nudne ale potem w porzo :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moja hierarchia:

1. Książe Półkrwi
2. Zakon Feniksa
3. Insygnia Śmierci
4. Czara Ognia
5. Komnata Tajemnic
6. Więzień Azkabanu
7. Kamień Filozoficzny
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja całą serie przeczytałem z 3 lub 4 raz. Mam zamiar pobić rekord Ginesa (nie wiem jak to się pisze) ale według mnie od 4 części jak Cedrik Digory i powraca Voldemort to zaczyna się dobra książka bo części 1-3 są tylko takie przygody dla dzieciaków nie mówię, że jestem dorosły ale części 4-7 to już trochę straszniejsze i zaczynana się monotonia nastolatków nawet w książce można to zauważyć. Filmu i książki nie wolno porównywać zmieniają wszystko. Ale film ma jednego plus . Jeśli ktoś ma słabą wyobraźnie albo nie umie poprawnie wyrazić nazwiska bohaterów to uświadamia.


Polecam też serię

Dla młodszych Seria Mikołajek
Dla starszych
-Felix, Net i Nika
-Opowieści z Narnii (taka sobie)
-Zmierzch i reszta części.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie każda część bardzo wciągnęła ponieważ czytałem razem ze wzrostem bohatera( czytałem od 7-8 lat czyli coś koło wieku HP) i tak co rok część ...;p
nieraz do 4 w nocy(do szkoły o 7;P) czytałem ( 4-5 część) bo nie mogłem się oderwać od książki...;D
Ostatnia część według mnie była najciekawsza po niej zakon feniksa i reszta już jak dla mnie po równo ;P

PS 5 część to sobie jeszcze poczytuje bo mam w domu ;p

PS2 Tym bardziej mnie ciekawiło to bo miałem na kompie 1 ,2 ,3 część;p
i grałem w dzień a wieczorkiem czytałem xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czary ognia, komnaty tajemnic i insygni śmierci nie czytałem ( :/ ).

Najlepsza z tych co czytałem to według mnie Książe półkrwi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi sie podobały wszystkie części.... lecz najbardziej HP i książę półkrwi, HP i insygnia śmierci i HP i zakon feniksa...
Szósta część jest z początku bardziej dla kobiet. Kto się w kim kocha, kto z kim zrywa, ta francuzka u Weasleyów(później bill się z nią chajtnął).

Słusznie... no cóż ta książka ma każdego zadowolić :D

Ominięto także mnóstwo ciekawych scen, także z myślodsiewni. W filmie rozśmieszyło mnie najbardziej, gdy Harry pod działaniem Felix Felicis powiedział do Slughorna
-Co?

Ja do nauczycieli ( zależy jakich) mówię tak... Piszę, wkońcu nauczyciel coś do mnie:
A ja: Co? :D

Mi seria HP się bardzo podobała, mógłbym ją czytać milion razy i by mi sięnei znudziła.

P.S. Od 1 do 3 podstawowej przeczytałem x5 - 1 (HP i KF) do 6 (HP I KPK) :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Więzień azkabanu jako film to najlepszy,ale książek nie czytałem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
przeczytałem wszystkie książki. Jako najlepszą uważam HP i kamień filozoficzny i HP i czara ognia i zakon feniksa. Insygnia mi sie nie podobala poniewaz nie byli w hogwarcie ale tez niektore sytuacje byly bardzo ciekawe. Za najlepszą postać uważam braci weasleyów. pozdro dla milosnikow harrego. czary mary
 
Status
Zamknięty.
Do góry