Historia Świata

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie,
jako że projekt o historii świata 1 został zakończony sukcesem, wraz z Doko chcielibyśmy spisać historię innych światów w tym również tego, dlatego prosiłbym o pomoc w jej utworzeniu. Proszę tu zamieszczać sensowne posty z informacjami o historii świata. Wszystkie spamerskie, nie na temat i obraźliwe posty będą usuwane.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na świecie 6 gram prawie od początku. Był to mój pierwszy świat, początek pięknej przygody z the westem.

Wszystko zaczęło się od pojedynku:
*HuberT* vs. Śliski Czesiek
(The Curse vs. The Alamo)

Na początku świata zamieszkiwałem miasto WWU Krucza, oddalone od większości ważnych spraw. Istniało wtedy wiele koalicji - GU, EU, IU, LS, WWU, SH, TW, MZ, KM, ZM, WU, Mochy. Koalicje te wchodziły ze sobą w większe lub mniejsze spory toczone głównie na płaszczyźnie pojedynków.

Najważniejsze ( w mojej prywatnej opinii )miasta na świecie 6:
Krucza
Kolonia Mochy
TW Pod Różą
MZ Bodie Bluff
LS THE ALAMO
-U- Wild Wild West
-U- Abbatoir
-U- The Curse

Krucza była niekwestionowanym liderem hrabstwa. Rzadko robiliśmy jakieś wypady w inne części świata ( ewentualnie do Arkansas ) lub. Dopiero forty odmieniły sytuację.
Na świecie zaczęło się coś dziać.

Od razu zajęliśmy główne forty w naszym hrabstwie
( mały-krucze siedlisko bezpośrednio;; duży fort Krucza Loża odebraliśmy miastu MARIENBURG po 3 dniach ;; zaś średni trochę później po fuzji z WWU Shutter Widmo )

Jako że zaczęliśmy coś znaczyć w świecie ( wysoka pozycja w rankingu, nawet przez kilka dni pierwsze miejsce ) rozpoczęliśmy szerokie kontakty z innymi miastami.

Pierwsze były Mochy, założyciele naszego miasta weszli w sojusz. Po zajęciu kilku fortów IU oraz spektakularnej obronie naszego dużego fortu mieszkańcy Kruczy dali poznać sie jako znakomici fortowcy, co wiązało się z zapraszaniem nas na bitwy do koalicji ZM.
Nawiązałem wtedy kontakt kpt.Niszczycielem, który podówczas pełnił funkcję szefa Związku Miast, będac zarazem najlepszym fortowcem.

Zaczęła się zakrojona na szeroką skalę walka fortowa. Naszym wrogiem były koalicje GU I EU, zaś sojusznikami ZM, WU, Mochy (które głównie skupiały się na walce z IU) oraz LS.

Nie da się ukryć że ogrom walk toczył się na wschodzie zaś dziki zachód należał głownie do SH, MZ i TW.
Po pewnym czasie z sojuszu GU i EU pojawił się nowy twór -U-, które weszło w sojusz i IU. Sprawnie dowodzona koalicja stanowiła nie lada wyzwanie dla całej reszty która była składową wielu sojuszy, jednak mimo tego cały czas dominowaliśmy.

Ta dominacja nas zabiła. Prawie cały świat był nasz, co zniechęciło trochę graczy do gry. Zaś U robiło postępy.

Ciosem który nas dobił była niecna zdrada koalicji WU. Wtedy zaczęły się prawdziwe kłopoty. Mimo pierwszych zwycięstw -U- nie odpuszczało.
Zajęto nam trochę fortów. Jednak dalej -U- i reszta nie mogło zająć głównego fortu LS. Oczywiście musiało dojść do konfrontacji...

Walka o ten fort to była prawdziwa zadyma. Wstyd się przyznać, ale mnie na tej bitwie nie było. Wiem tylko że przegraliśmy.
Zajęte przez forty udało nam się odbić taktyką mylących ataków ( której pomysłodawcą był niżej podpisany kronikarz ). Okazało się potem że to był błąd ponieważ trochę graczy zniechęciło, że nie dostawali dużo EXp-a.
Przegrywaliśmy bo ludzie ze wschodu mieli daleko na zachód, a ludzie z zachodu daleko na wschód. Parę znaczących osób odeszło.

Podejmowaliśmy jeszcze próby walki ( AU, grupa fortowa, cały czas atakowaliśmy i broniliśmy naszych fortów jak lwy ).
Ale oni mieli komplet na fortach, u nas było coraz ciężej ( nawet pomimo swieżego oddechu jaki wniosło na krótko miasto Tahlequah )

Porażka goniła porażkę...
Potem udało uformować się koalicję NA, jednak było już za późno.
Pomimo paru całkiem niezłych walk, świat był już przegrany, było nas mało.

Oczywiście po drodze U dokonało fuzji z IU, pojawiło się SRU itp. itd.
Miały miejsce pewne nieuczciwe zagrania ( na których przeciwnik zbudował przewagę ) ale o tym zamilknę.pif paf
Potem miałem przerwę od the westa, wiem że jakieś walki dalej trwają, co pokaże przyszłość?

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim z którymi walczyłem na fortach, a w szczególności:
Ziolekjot
Krucza
wuzeq i tyle
Zetor5340
Fukator
Śliski Czesiek
Tomekst
Zikes
***kasolinka***
Houk
Robert20000
Yandrill
Crest
TomekLibero
KrwawaChmura
Mateusz3547
11maniek99
Zielaczek
Kpt.niszczyciel
thomb
Pat Harrigan
PawełTu
Scott Tracer
Bajor52
Teksas wojownik
Szary wilk

Zachęcam wszystkich do przyjścia na świat 6.
Mam nick ten sam co na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Poprosiłam G3Y który ma o wiele lepszą pamięć ode mnie o ładne opisanie naszej części historii :) Historii o początkach :)

--------

Historia świata 6 z innej perspektywy.

Witajcie!

Za namową The West’owej przyjaciółki pragnę Wam przedstawić inną wersję historii świata 6. Dlaczego inną? Przeczytajcie…

Historia prawdziwa…

(Równie prawdziwa jak historia Malfuriona Stormrage’a, aczkolwiek widziana od drugiego bieguna.)

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami (…).
…The West. Piękna gra! Zacząłem przygodę z The West kilka lub kilkanaście dni po starcie serwera. Od razu upatrzyłem sobie piękne miasto, które rozwijało się szybciej od pozostałych w okolicy, w której zacząłem grać. Było to miasto The Curse. Szybko stałem się radnym tegoż miasta, a po niedługim czasie założycielem. Miasto szybko stawało się potęgą. Przodowaliśmy w swoim sektorze wraz z miastami The Alamo, Widok i Gun Hill. Wkrótce potem miasta te stały się naszymi największymi wrogami. Potrzebowaliśmy wsparcia. Na początku miało to być wsparcie gospodarczo- handlowe. A więc pomoc w rozwoju miasta i zakupy. Wspomnę tutaj, że dawniej nie istniały targi i handel odbywał się na innej zasadzie niż obecnie. Aby sprostać silnie rozwijającej się konkurencji postanowiliśmy zawrzeć mały sojusz. Miasto The Curse utworzyło mikro koalicję z miastami Clay County i S… Hmm… Ależ to dawno było! Miasto na S. mieściło się w okolicy The Alamo. Pamięta ktoś jak się nazywało? Proszę o pomoc! Sojusz ten trwał niedługo, a to z powodu zdrady. Miasta te zawarły sojusz handlowy z naszym największym wrogiem – The Alamo. Stało się to przyczyną powstania jednaj z najsilniejszych i chyba pierwszej o ile mnie pamięć nie myli tak dużej koalicji jaką było Grand Union. Oczywiście istniały już inne koalicje takie jak: -WU- Western Union, -SU- SouthUnion, a także Unia UC, M6 i ZM, ale żadna z nich nie była tak duża jak –GU-.

Grand Union – duma świata 6!

Czym był sojusz Grand Union (-GU-) ? Do dzisiaj na mapie ś6 spotkać można miasta byłego –GU-. Po czym poznacie te miasta? Każde z tych miast miało w swojej fladze miasta wkomponowaną flagę Grand Unii (odsyłam do historii  poczytajcie o tym). Narodziny tego wielkiego sojuszu (1 marca 2009r.) nastąpiły dzięki współpracy miast: K – CITY, The Best on the West i The Curse. Wkrótce potem do naszych szeregów dołączyły miasta: Wichitia, LasVegas, El Alamo i Wild West, a także kolonie tych miast. Skład –GU- wkrótce wyglądał następująco:

MIASTA -GRAND UNION-:
[town]-GU- El Alamo[/town]
[town]-GU-Equi Adunci[/town]
[town]-GU- Inquisition[/town]
-GU- K-CITY
[town]-GU- LasVegas[/town]
[town]-GU-TheBestOnTheWest[/town]
[town]-GU- The Curse[/town]
[town]-GU-Wichita[/town]
[town]-GU-Wild West-[/town]
[town]-GU- Wolf Creek[/town]

Oraz kolonie miast -GU-:
[town]-GU- Abattoir[/town]
[town]-GU-Equi Adunci II[/town]
[town]-GU-Grand Union Fort[/town]
[town]-GU- K-CITY KOLONIA[/town]
[town]-GU- The Curse II[/town]
[town]-GU- West LasVegas[/town]
[town]-GU-Wild West-II[/town]
[town]El Alamo - East Side[/town]
[town]El Alamo - West Side[/town]
[town]Three Bullet Gate[/town]
West Wolf Creek
[town]Wichita kolonia[/town]

Dlaczego –GU- było potęgą?
Oto wyniki akcji militarnej z jednego tylko wieczoru miesiąc po założeniu –GU-:

Clay County:

Metalurg 68 245 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Wojti16 47 98 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
sko2 48 105 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Czudak 38 35 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
miro1977 48 105 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Budowniczy Jack 36 21 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
floro 44 77 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
iris66 46 91 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
kg2918 36 21 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
zuczek222 40 49 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
kucbus 35 14 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
xXx Kafar xXx 46 91 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Anyia 34 7 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
dudekmwa200 32 0 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
22artur 43 70 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
anilorakanilorak 33 0 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.


The Alamo:

iosa 67 238 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
robertkru 58 175 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Tajemnica-mandragora 59 182 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
rayang 54 147 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
iRonja 50 119 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
krissela 56 161 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
lolek120 38 35 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
maja111 58 175 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
BAMSE 41 56 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Śliski Czesiek 56 161 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Vilemo 50 119 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
INVADERS 38 35 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
lukaszeq 55 154 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
piotrek.pazdzioch 45 84 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Zika 38 35 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
adask10 42 63 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
MaryLuu 48 105 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
terminator20 37 28 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Dargit 38 35 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
pawlix14 34 7 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.

I malutki deser...

Miasto NieMamy :

Alvargo 45 79 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
IAmLegend 56 156 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Decznik 42 58 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
zocha samocha 51 121 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Gaskier 57 163 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Qenzo24 41 51 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
nike77 40 44 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Sephot 58 170 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
ciasteczkowy p0twór 40 44 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.
Daniero 55 149 Pojedynek niemożliwy przez 48 godz.

46 osób uśpionych podczas jednej akcji!!!

Pamiętacie te wspaniałe czasy? Całe LS drżało na myśl o Grand Unii. Nigdy podobna akcja ze strony LS nie powiodła się, natomiast koalicje –WU- i –SU- nie podejmowały zmasowanych ataków na GU.

Częste walki na wschodzie mapy były przyczyną przemieszczenia miast z zachodu. Tak oto powstało miasto Abattoir (wcześniej Rzeszuśnia – skomplikowana geneza nazwy). Z zachodu przywędrowały na wschód takie gwiazdy jak: deneb3, Tyminiks czy **powabny pastuch**. (Historia lubi płatać figle ;) Konto pana z „**” to mały przekręt, ale nie zawracajmy sobie tym głowy.)

Grand Union robiło sobie coraz więcej wrogów, którzy to zrzeszali się razem. LS współpracowało z innymi koalicjami co zmusiło GU do podobnej działalnośći…

Kolejny rozdział historii to –U- Unforgiven.


(Informacje na temat „Historii prawdziwej…” zaczerpnięte z niezależnego forum Grad Union. Dane wykorzystane tutaj są prawdziwe i pochodzą z czasów świetności –GU-.)
…………….

………..
To oni tworzyli historię GU:
meraver,
Bonsai,
Metamorf,
*HuberT*,
Cabal13,
Rlonna,
deneb3,
Tymoniks,
Akerin,
Spych,
De Volpe,
baton231,
an 23,
Xabre,
jaabc,
Dzinns,
szcz00rek,
Zaczepka,
**powabny pastuch**,
Hexenhammer,
Rozek93,
.
.
.

Pewnie jeszcze wiele osób pominąłem i zapomniałem… Niestety szmat czasu już upłynął. Bardzo dziękuję Wam za piękne chwile spędzone razem.


Oczywiście chciałbym też podziękować wrogom –GU-, a w szczególności takim osobą jak:
iosa
Śliski Czesiek
MaryLuu - ;) He, he…
Bez Was nie mielibyśmy z kim walczyć ;)

Pozdrawiam,
G3Y – The Curse, Abattoir – ś6
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
LS nie drżało przed wami to po pierwsze , po drugie to ze ktos miał 48 godzin nie znaczy że Wy wszystkich uśpiliście.



PS. Zapraszam s6 jak migracja wejdzie w życie na Blackfoota.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do historii koalicji NA należałoby dopisać Latający Cyrk
 
Do góry