Historia gracza

  • Rozpoczynający wątek Szalona Pchla
  • Data rozpoczęcia

Czy myslisz ze Historia gracza to trafny pomysl?

  • Tak mysle ze jest to bardzo dobry pomysl

    Głosy: 55 67,1%
  • Nie mysle ze jest to zbedne w grze

    Głosy: 27 32,9%

  • W sumie głosujących
    82
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam mam taka propozycje wprowadzenia Histori Gracza,
polegalo by na tym ze w jego profilu znajdowala by sie historia a w niej informacja w jakim miescie byl czlonkiem i ile czasu, pomoglo by to wylapanie szpiega ktory chce do nas dojsc ,pomoglo by to rowniez przy robieniu zakupow u sojuszniczych miast, na przyklad odchodze dzisiaj z miasta i ide do miasta sojuczniczego, po 7 godzinach pisze do nich z prosba o wyslanei zaproszenia poniewaz chce zrobic zakupy i pochodze z miasta XXX z ktorym maja sojusz, wtedy ich gracz zajmujacy sie zakupami nie musi dowiadywac sie czy faktycznie pochodze z miasta XXX tylko wchodzi w moja historie i widzie ze faktycznie z tamtad pochodze:) mysle ze pozytywnie by to wplynelo na granie:)

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10758

Gość
Gość
A mi pomysł się bardzo podoba bo gra była by bardziej realna ponieważ wtedy czeba by było sobie zapracować na własną opinie. Jestem na wielkie TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spoko pomysł , na pewno ułatwił by grę i wniósł by coś nowego do niej :)

Jak najbardziej tak , może jeszcze by dodac wykres pojedynków ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że więcej osób jest na nie.

Zastanawiam się czemu pomysł im się nie podoba...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak. Ale im mniej szpiegów tym lepiej więc...... jestem na tak! :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry. Przedstaw opracowanie graficzne tego pomysłu i wszystko będzie dobrze. Biedni szpiedzy... :eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
niestety nie znam sie na grafice i nie potrafie tego opracowac,wskazalem tylko pomysl ktory wydaje mi sie byc ciekawy i jezeli chodzi o szpiegow to dobry szpieg jakos sobie poradzi i pokombinuje:) jezeli komus sie ten pomysl podoba i moze sie podjac przedstawienia Graficznego to bardzo go o to prosze:)

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak najbardziej za :) Bo szpiega ciężko wykryć a tak odrazu widać, że jest z miasta wojenego. Poza tym było by lepiej w zakupach mniej oszustów np. Ktoś pisze do ciebie że jest z sojuszy XX to większość osób wyśle mu zapa bo myśli, że tak naprawde jest a potem jest wielkie OOOOO. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
widze ze wiecej osob jest Za , wiec moze ktos podjal by sie pokazu graficznego? ja juz takiej wyobrazni nie mam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry