HTML5

Status
Zamknięty.
Nad tym tyle pracowaliście xD?
64698677_2400764493280295_7602739524405297152_n.png
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Jak na tak długi czas wykonania wcale nie jakoś bardzo trudnej czynności, to serdeczne gratulacje dla programistów hahahaha! Chociaż od tego jest beta żeby takie błędy wyłapywać, więc pewnie szybko poprawią :))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wprowadzili już te HTML, czy nie? Oczywiście od naszego TWT nic się nie dowiemy, top secret., chyba że czekają na powrót CM z nie wiadomo skąd, może znajdzie czas w lipcu i napisze parę słów. Gdzie tam napisze, kopiuj wklej i po robocie.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
HTML obecnie nie jest dostępny jeszcze w polskiej wersji gry. Obserwujcie ogłoszenia dotyczące aktualizacji, bo tam będzie zawarta informacja na ten temat.
Wprowadzenie HTML jest to przepisanie kodu fortów, a nie zmiany w ich mechanice, czy też wizualne.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
http://prntscr.com/o3it4p
O ile pamięć mnie nie myli HTML5 nie miało wnosić wielkich zmian, a jedynie zastąpić FLASH. Uważam, że działa dość dobrze HTML5, bo żołnierze biegają po forcie jak na proszku z żółwia maja prędkość światła, nie wiem jak innym, ale na koniec bitwy zawiesza stronę może to tylko mojego laptopa zwiesza. ::P::P
zmiany jakie widac to to ze mapka jest bardziej precyzyjna nawet przy przegladarce Chromok_:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry