I Konkurs literacki

  • Rozpoczynający wątek aniol22
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
bardzo przepraszam za opóźnienia!

nizej są osoby które sie zakwalifikowały

Łukasz W
Wojci Janczew
Brzocha23
Maroko3
mithrandir96
kubolec knightolec

Gratulacje! Niedługo zostaną wystawione prace i odbedzie sie głosowanie

dla pewnosci prosiłbym o potwierdzenie
 

DeletedUser

Gość
Gość
bardzo przepraszam za opóźnienia!

nizej są osoby które sie zakwalifikowały

Łukasz W
Wojci Janczew
Brzocha23
Maroko3
mithrandir96
kubolec knightolec

Gratulacje! Niedługo zostaną wystawione prace i odbedzie sie głosowanie

dla pewnosci prosiłbym o potwierdzenie


Ok. potwierdzam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też potwierdzam. Nie podpisałem się nickiem z forum- Wojci Janczew jest moje :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak właśnie potem czytałem dokładniej zasady, że musi być podpisane nickiem z forum... Dzięki że uznałeś :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ha, zakwalifikowałem się i czekam na wystawienie mojej pracy. Mam nadzieję że przejde dalej...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uważam że chyba powinna być wyzsza nagroda, hmm... w tamtym ostatnim konkursie co trzeba było napisac o dzikim zachodzie były 3 pierwsze miejsca nagradzane i nagrody były wyższe (1- 20 bryłek, 2- 10 bryłek, 3- 5 bryłek). Chociaż tam był tylko 1 etap. A w tym są 3 etapy i tylko 5 bryłek za 1 miejsce....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uważam że chyba powinna być wyzsza nagroda, hmm... w tamtym ostatnim konkursie co trzeba było napisac o dzikim zachodzie były 3 pierwsze miejsca nagradzane i nagrody były wyższe (1- 20 bryłek, 2- 10 bryłek, 3- 5 bryłek). Chociaż tam był tylko 1 etap. A w tym są 3 etapy i tylko 5 bryłek za 1 miejsce....

przypominam, ze place z własnej kieszeni, a ja tez mam wydatki, a do tego to jest I konkurs, mozna go uznac za próbny, jesli sie powiedzie I konkurs to byc moze administracja zafunduje nagrody w II konkursie i wtedy beda nagrody z pewnoscią wyzsze

pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
przypominam, ze place z własnej kieszeni, a ja tez mam wydatki, a do tego to jest I konkurs, mozna go uznac za próbny, jesli sie powiedzie I konkurs to byc moze administracja zafunduje nagrody w II konkursie i wtedy beda nagrody z pewnoscią wyzsze

pozdrawiam

Aha rozumiem.Skoro tak to już się nie czepiam:]
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie kiedy będą wystawione nowe prace? minął już tudzień głosowania na tamte.
odp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry