IKARIAM

  • Rozpoczynający wątek daminek123
  • Data rozpoczęcia

Ikariam

  • fajny

    Głosy: 86 36,0%
  • nudny

    Głosy: 129 54,0%
  • nie wiem co to jest

    Głosy: 24 10,0%

  • W sumie głosujących
    239
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ikariam kto gra w ikariam ja gram mam kolonie ratusz 7 poziom dużo wina i marmuru gram na świecie ny i wale ciągle gościa







P.s.jak się sondy montuje
 

DeletedUser

Gość
Gość
gralem mialem 4 miasta ratusz kolo 15 poziomu w 2 miastach ogolnie za duzo zabawy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem w to całe 10 min ale mi się nie spodobało
 

DeletedUser

Gość
Gość
26.01 będzie aktualizacja gry, coś jak teraz zrobili w plemionach.pl ;) będzie żywiej, przybędą budynki itd
 

DeletedUser

Gość
Gość
i po tej aktualizacji dostaniemy całkiem nową grę opierającą się na nowych zasadach. zmienią tam po prostu wszystko. nawet grafikę zmieniają. zobaczymy jak to się odbija na grywalności
 

DeletedUser6931

Gość
Gość
przedwczoraj weszla wersja 0.3.0 ja gram juz w ta gre bardzo dlugo i mam 5 miast, ratusze po 21poziomie, gram w swiecie gamma i mam tam 450 tys punktow w rankngu ogolnym :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
kiedys gralem nawet fajna na początku byla ale mi sie to znudzilo
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę słaba gra bo ciągle były błędy po każdej aktualizacji :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem w ikariam od pierwszych sekund gry, jako 9 zarejestrowany na pierwszym polskim serwerze (gdy kończyłem top3).
Gra przez długi czas daje dużo frajdy ale w pewnym momencie dochodzi się do maksimum tego co można osiągnąć (6 miesięcy grania) i monotonia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Garłem ale szybko się znudziłem tak jak plemionami. The West nie jest tak nudny jak tamto... i strasznie długo w Ikarianie się nowe rzeczy odkrywa :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałam juz nie pamiętam na jakim serwerze, ponad rok i byłam w top100. Znudziło mi się to i oddałam konto. Szkoda mi było bo się do niego przywiązałam, miałam duuuużo punktów i dużo włożyłam w nie pracy.:cool:
 

DeletedUser8391

Gość
Gość
grałem ale mi sie znudziło i nie wiem czy jeszcze to konto istnieje
 

DeletedUser

Gość
Gość
ikariam jest lebszy od plemion


Gram na świecie Xi, mam 2 miasta(Ateny i Thesaloniki), mój nick- kamil3212 .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem. Jednak gra powoli schodzi na psy.

na poczatku moze sie wydaje fajna ale potem nuda tak samo plemiona mialem okolo 800 000 pkt i mi sie znudzilo a na ikariamie gram na tym 1 jakas Alpha jakos tak i mam ponad 5k pkt i 2 wiochy na marmorze i winie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram juz troche czasu.
Na swiecie Alpha,mam 6 miast,kazde na 21 lvl ratusz,ponad 400 k punktow i calkiem sporo w generalach:)
Po aktualizacji gra sie zrobila duzo ciekawsza.
Grajacych zapraszam do soja Olimpia(tag Oli)

Pozdrawiam:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry