IKARIAM

  • Rozpoczynający wątek daminek123
  • Data rozpoczęcia

Ikariam

  • fajny

    Głosy: 86 36,0%
  • nudny

    Głosy: 129 54,0%
  • nie wiem co to jest

    Głosy: 24 10,0%

  • W sumie głosujących
    239
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nienawidzę tej gry, na widok grafiki zbiera mi się na wymioty, jeszcze utsymyfanie scenscia wślut mieskańcuff!
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
ja mialem z 6 koloni i 150 tysięcy punktów 2x wino 3 x marmur 1x drewno i na stolicy krysztal
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
Nie lubię tej gry, grałem kiedyś w nią ale nie zrobiłem nawet jednej kolonii, bardzo podobne do plemion
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Nie Panie dziękuję za Ikariam.

A tak na serio nie gram w ikariam bo ta gra jak większość tego typu jest bardzo nudna i po jakimś miesiącu ba tygodniu się nudzi, po drugie ta cukierkowa grafika jak z jakiejś dziecinnej kreskówki mnie denerwuje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie Panie dziękuję za Ikariam.

A tak na serio nie gram w ikariam bo ta gra jak większość tego typu jest bardzo nudna i po jakimś miesiącu ba tygodniu się nudzi, po drugie ta cukierkowa grafika jak z jakiejś dziecinnej kreskówki mnie denerwuje.

Popieram :/
Grałem góra trzy miesiące , 280.000 pkt ( konto ze 100.000 pkt dostałem od znajomego).Dokładniej mówiąc - na Xi :)
Namieszałem sporo w sojuszach takich , jak dawne -PKU- (teraz xMx) , _OW_ ...
P.S.Jeśli ktoś gra na Xi to radzę mu POD ŻADNYM pozorem nie iść do - xMx i -aPKU-
Są to dwie największe mass na świecie.

Grałem też na amerykańskiej Thecie i Locie ,ale oddałem :)
Cześć Doko :)
Szczerze mówiąc - znacznie wole plemiona i The-West ( obie tej samej produkcji InnoGames) :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie szybko denerwował schemat w jakim trzeba wszystko budować w jakiej kolejności.

Szczególnie na początku za decyzja może oznaczać że braknie Ci jakiegoś zasobu i sposobu na jego zdobycie (np masz za mały zasięg handlu itd)
Potem też ścieżka rozwoju jest dość przewidywalna. (takie odniosłem wrażenie)

Druga rzecz jaka mnie denerwowała to dosyłanie posiłków do walki.
Walki trwały dłuuugo i zanim zyskiwało się przewagę przeciwnik już coś dosyłał. Tak samo jak samemu odpierało się atak.

OK 2 tygodnie tylko tam wytrzymałem...
 

DeletedUser1170

Gość
Gość

Cześć :)

Cóż -bugi v.3.0 :) Najgorsze jest to, że ktoś kupi ambrozję i może bugować do woli i nie dostanie bana...

Smok97 (forum Ika) napisał:
myślę że GF przydała by się nowa reklama

'' masz już dość zbierania surowców ? nie możesz patrzeć jak spadają ci punkty ? twoje wojsko gdzieś zniknęło ? kup konto Premium( tu wielkie fanfary) !! da ci mozliwość korzystania z bugów które dają: darmowe pkt badań!- koniec z długimi badaniami!;darmowe surowce!-masz premium masz moc nadprzyrodzoną!; darmowe wojsko!-twoje wojska budują się szybciej i taniej! ( a właściwie to się nie budują tylko pojawiają)

Wyżej cytat z forum Ika - myślę, że doskonale pokazuje aktualny stan gry...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem kiedyś na kappa .
400 000 tyś. pkt ,5 miast , ratusze na ok 22 poziomie i dużo wojsk .
Ale ktoś się włamał i skasował konto :(
 

DeletedUser16604

Gość
Gość
ta gra mi się nie podoba grałem w nią 2 dni ale usunołem konto
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta gra jest nudna

Też w to grałem pół roku miałem dużo pkt, 5 koloni i DUŻO...woja
Ale mi sie znudziło i przestałem w to grać. Kiedy próbowałem sie zalogować (po ok.2 miesiącach) mnie już na nim nie było :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
gram w to na swiatach gamma sojusz versus top3 i xi sojusz eb top 13
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem była nudna...
Ale teraz przeczytałem o aktualizacji więc zagram. ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg mnie ktoś na siłę stara się wbić w fabułę która już wielokrotnie byłą poruszana w grach przeglądarkowych. Poszli troszkę va bank bo troszkę ich swego czasu widziałem na google adw wie kasa poszła za kasą musieli iść userzy. Ale czy ja wiem czy jest miejsce na kolejne tego typu i z tą fabułą historyjki szczerze wątpię. Kiedyś słyszałem o takim kolesiu który z gry też wojennej przerobionej z traviana zrobił grę na 3 000 użytkowników. Powiecie mało ale jak na grę która coś tam daje kaski nic nie kosztując to całkiem dobry wynik
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem na Theta pod nickiem Luis A. Sojusz ZLZ - najlepszy sojusz militarny - jako jedyni nie przegraliśmy żadnej wojny. Walczyliśmy z wszystkimi najlepszymi sojuszami z wyjątkiem CHA0S (przyjaciele). Mieliśmy rekord jeśli chodzi o WSL na Theta i WSG na całym Ikariam - słynna bitwa, która trwała kilkadziesiąt dni nonstop.
Osobiste:
najlepsze miejsce - 2 w rankingu generałów na Theta.
zorganizowanie zlotu graczy z sojuszu u mnie na chacie - ludzie zjechali się z całej Polski no i była biba 2 dni :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry