InnoGames TV - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ale jak nic już nie chcą wprowadzać, to niech zamkną grę, albo sprzedadzą... Dostaną nagły zastrzyk gotówki, będą mogli wprowadzić więcej loterii w inne gry... Tylko ciekawe, czy ktoś będzie chciał nas kupić :kak:

Zauważ że nadal ludzie wydają kasę na tą grę więc oni nadal maja przychód, zysk minimalnym kosztem.

A kto by nie chciał praktycznie nic dawać a kasę zarabiać.

Poza tym pewnie maskotek Stefci zabrakło.

Ta banda nieudaczników z IG którzy przyszli na miejsce tych co się na tej grze wybili nie ma pojęcia co z czym się je. Gdzie nie wsadzą swoich paluchów to psują coś bo jak napisałem nie mają pojęcia jak poprzednicy to zrobili.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zauważ że nadal ludzie wydają kasę na tą grę więc oni nadal maja przychód, zysk minimalnym kosztem.

A kto by nie chciał praktycznie nic dawać a kasę zarabiać.

Poza tym pewnie maskotek Stefci zabrakło.

Ta banda nieudaczników z IG którzy przyszli na miejsce tych co się na tej grze wybili nie ma pojęcia co z czym się je. Gdzie nie wsadzą swoich paluchów to psują coś bo jak napisałem nie mają pojęcia jak poprzednicy to zrobili.

no jeśli ci co zajmują się westem w inno są podobni do polskiego twt to się nie dziwię. Banda nierobów.

powinni komuś to sprzedać bo z gry można by zarobić, ale również coś dając graczom w zamian, a nie tylko dojenie i dojenie

ogólnie chciałbym się jeszcze dowiedzieć z jakiej okazji odcinek inno tv jest tu upubliczniany jeśli nie ma tam słowa o the wescie>\? czy to forum plemion? czy może innej gry? czy The-westa? bo sam już nie wiem. Bo to jakby dawać informację że wypuślili nową grę na PC w piśmie poświęconemu grom na X-boxa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
hm......... nic mi się w tym odcinku nie podoba. A dlaczego?? Bo kolejny raz INNO ma nas graczy The Westa w dd......

Etriel taka prośba, jeżeli nic nie ma o naszej grze to nie wstawiaj tego badziewia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Coś mam z oczami czy nawet 2 sekund nie było o TW ? Brak słów , żenada . Myślę że jednak to będzie mój ostatni rok z TW. O ile Ci pierwsi się nie zwiną ale najpierw od pelikanów wyciągną jeszcze trochę kasy.


TW istnieje tylko teoretycznie. CH. D. i kamieni kupa :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
Hmm... Brak w filmiku wzmianki o TW według mnie jest hmm... złudnym poczuciem normalnej ilości eventów. Niedługo będzie event na walentynki... Mogli by zrobić o tym wzmiankę w IGTV, ale to by źle wyglądało w statystykach...
Grepolis i inne gry- na 10 odcinków zrobimy 1 Q&A, 4 aktualizacje, 3 eventy i 1 coś innego.
The-West-na 10 odcinków 1 Q&A, 1 aktualizacja, 7 eventów i 1 coś innego.


:fl:​
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
ja bym obstawiał że Stefania zgubiła maskotke i dlatego nie ma nic o TW ...

Może gracze powinni zrobić zrzutkę i poprzez Etriel przesłać jej jakies 3 małpki w stylu - nic nie widzi, nic nie robi , nic nie słyszy co gracze mówią ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie powiedzą ile już zdołali poprawić błędów oraz pokazać jak można w szybki sposób popsuć samego westa
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Z racji, że nasza CM ma urlop, a niestety... Nikt z wyższych rangą TWT nie chce tego chyba zrobić to ja zapraszam Was droga społeczności do nowego odcinka InnoGamseTV :)
A tutaj jako tako przetłumaczony tekst :kak:
Nareszcie... Po wielu prośbach, strajkach i bojkotach InnoGames sobie przypomniało o The-West. Wysłała jakiegoś Andreasa który ma pokazać, że niby jeszcze coś tam znaczymy (jeśli wydamy bryłki)... Przedstawi on mistrzostwa fortowe (więcej o nawykach na mistrzostwach dowiecie się tutaj).
W nowej grze InnoGames nastawionej głównie na $, czyli Elvenar została dodana nowa klasa (wróżki (ale słitaśnie)). W Forge of Empires został zaprezentowany nowy event (czyli nie tylko my jesteśmy tak hmm... obrzucani loteriami) z okazji Wielkanocy. Tribal Wars 2 (te gorsze plemiona) ma swoje podsumowanie 2015r.
Plemiona jeszcze nie umarły! W IGTV został zaprezentowany nowy system questów i nowe wydarzenie Noble’s Fair. Dodatkowo IG pokazuje, że potrafi zrobić i ulepszać Grepolis na telefon (czemu nie TW?), czyli zaprezentowali ulepszone forum sojusznicze w wersji na ajfony :mel:


Link do filmu-
https://www.youtube.com/watch?v=LfWky_koWwc
Dostępne są polskie napisy :)
[youtube]LfWky_koWwc[/youtube]​

Noo... Myślę, że się dowiedzieliście wystarczająco :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Dobra robota Wojcieszy.

Po komentarzach gdzie jest TW i poszukiwaniach Stefci , na szybko aby znów nie było kompromitacji Andreas przeleciał się po mistrzostwach żeby cokolwiek wrzucić związanego z TW.

Tak przy okazji to pod tym filmikiem warto by powrzucać kilka komentarzy na temat prawdziwej pracy jaka odwalają pewne osoby w mistrzostwach a w szczególności niejaki Świst z Anglii.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
W komentarzach się pytajo gdzie The West
- A my odpowiadamy wrócił raz z Andreasem czy kimś tam

HAHAHAHAHAHHAHA, nie śmieszne.

9:40 zaczynają gadać o TW ;v.
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Andreas znaczy Andrzeju :D Dziękujesz CMom? :D
No tak w sumie to bez nich nic by nie wypaliło.
Poświęcili na ten projekt sporo czasu i energii żeby dopiąć wszystko na tip top.
Mogą się udać na zasłużony urlop :rolleyes:
Btw w czas ten materiał o fortach.
Ps Hesus weź tam się z nimi skontaktuj o prawa autorskie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szczere mówiąc, gdyby The west był by mniej łesternowy, a ogólnie grą z rozwojem postaci i walkami, to zyskał by na popularności i mobilności. Ale by już wtedy nie nazywał się West.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wojtek

kiedyś było o tym mówione, że dla inno west to projekt skończony, teraz starają się wypompować jak najwiecej kasy za jak najmniej pracy. Starczy popatrzeć na sety, wiele powtarzających się grafik. Dodatkowo ile jest loterii w roku 5-6?

patrząc na tą teraz to oprócz świata s1, bf i ari nie wiem bo nie mam tam teraz postaci, to wszędzię jest z 400-500 losowań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry