InnoGames TV - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser30011

Gość
Gość
Ponawiam pytanie Podbipięty, kiedy instancję wejdą na polskie serwery>?
 
Jak już wiadomo instancję pojawiły się na serwerach EN.
Pojawią się również u nas. Gdy będziemy znać datę, ogłosimy.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Tylko po co pod filmikiem zachęcać do dyskusji skoro nic tam nie ma o TW.
 
To, że Ty nie chcesz brać udziału w dyskusji, nie oznacza, że inny nie chcą.
Być może ktoś będzie chciał ocenić wstępne informacje o nowej grze.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
To, że Ty nie chcesz brać udziału w dyskusji, nie oznacza, że inny nie chcą.
Być może ktoś będzie chciał ocenić wstępne informacje o nowej grze.

No tak być może będą chętni w takim razie najlepiej zrobić na forum osobny dział na temat innych gier IG, tylko że to jak strzelanie sobie w stopę bo gracze mogą się przenieść do tych innych gier a TW sobie odpuszczą.
 
Kanuto to jak kopanie sie z koniem ... Dno , metr mułu . Wieje nudą , szeroko pojęty marazm . Z reszta dowodzisz , zarządzasz sojuszem na bf , ja na s10 , widzisz co sie dzieje.

Nie dosyc ze nie badaja rynku , nie sprawdzają czego oczekuje klient , nie wychodzą mu na przeciw. Tak jakby mieli nas w totalnej (_|_)

Ciekawe czy kolejny gniot (elfiki) ze stajni inno utrzyma sie dluzej niz lagoonia
 
Czy jestem w błędzie twierdząc, że wszystkie gry od IG polegają na bezmyślnym klikaniu, i efekt jest proporcjonalny do poświęconego czasu i wtopionych złotówek?

Czy IG wytworzyło grę opartą na modelu free-to-win?
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Czy jestem w błędzie twierdząc, że wszystkie gry od IG polegają na bezmyślnym klikaniu, i efekt jest proporcjonalny do poświęconego czasu i wtopionych złotówek?
Czy IG wytworzyło grę opartą na modelu free-to-win?

Zastrzegam, aby nikt nie traktował tego wpisu jako wypowiedź że jestem w TWT to inna kwestia itd...
The-West nie jest do końca grą P2W - nawet bez bryłek da się pograć na wysokim poziomie, ale trzeba poświęcić więcej czasu. Dlatego tutaj bonus dla premek regeneracji i automatyzacji - szybciej jest.

Dla mnie typowo F2W są Plemiona. No tylko że tutaj jak się nie siedzi często przy swoich wioskach to się zbytnio ich już nie ma.
Do nowego TW2 przekonać się chwilowo nie mogę, bo czasu brakuje w zabieganym dniu, ale zobaczymy czy w święta się znajdzie chwila.

Jeżeli chodzi o model gier, wymagających od gracza klikania co 5min które jest najbardziej "opłacalne" w porównaniu z innymi czasami "prac" - zapraszam do przestudiowania, choć pobieżnego, ostatnio wydanych produkcji (nie tylko IG) - jako webdev mogę Ci śmiało powiedzieć, że taka tendencja jest światowa, nie tylko od IG.
 
Albo jest P2W, albo nie jest. A nie jest tylko na nowych światach do czasu pierwszej loterii. Admini, darujcie sobie tą propagandę.

Nie oglądam Inno TV dlatego, że we wszystkich grach występuje pazerność. Moje doświadczenia: FoE to klikadło, które można znacznie usprawnić walutą premium (grałem w ramach zlecenia na stronie dogry.pl). Plemiona jak pisałem: Przy wielu wioskach to jest praca, a kupno premium oznacza mniej pracy. Wybrałem wersję z brakiem pracy. Kolejne gry uważam że kierują się podobnymi regułami.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
A co do nowej gry z wytwórni IG to zabawa będzie do czasu gdy inni nie zaczną kupować przyspieszaczy do budowania czy tam surowców itp. Potem już gracz " nie wspierający " gry przestanie się liczyć w rozgrywce przez co gra straci dla niego sens.
Już widzę te nerwy gdy wklepując Legolasa wyskoczy komunikat taki nick już istnieje, no cóż ale i tka będzie ich pełno legolasów, arven itp

TW w tym wypadku nie jest jeszcze tak wypaczone przez bryłki i można coś zdziałać nie wydając pieniędzy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13128

Gość
Gość
Aha czyli inno szykuje się do kasacji gry, bo tak to odebrałem po kolejnym odcinku TV ;;)
 
Zagraniczne serwery sądzę że się lepiej trzymają (z uwagi na frekwencję), a bardziej opłaca im się trzymać grę na minusie, niż zamknąć i wzbudzić obawy przed upadkiem wobec kolejnych gier i krajów.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Lagonia im odpadła to czemu teraz mam się nie bać o Westa :p
W sumie to i lepiej zajął bym się czymś pożyteczniejszym ::):
 

DeletedUser31623

Gość
Gość
No to już wiem czemu na Becie odpalili 1 stycznia wszystkie okresowe zadania, nawet te z czerwca. Żegnaj TW. Miło mi było Was poznać
 
Status
Zamknięty.
Do góry