InnoGames TV - dyskusja

Status
Zamknięty.

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ciekawe informacje w nowym odcinku ;) Czy nasza CM też była na tym zlocie? Jak tak to czy się podobało? :eek:kul:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Coś w końcu w miarę pasującego. Tak zaraz pójdzie hejt że nie w klimacie Dzikiego Zachodu. Spójrzcie na daty i to gdzie wykopali. Już mi to bardziej pasuje niż oktoberfest, loteria gwiazdkowa, wielkanocna. Chyba z obecnych loterii to najbardziej trafne są z okazji 4 lipca i ta z kwiatami (Tak serio ta z kwiatami ;) )
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Można się tylko domyślać na razie, ale sądzę, że to będzie jakieś zadanie w którym będzie do wygrania Królowa Annazaura. Admini z bety pisali, że niby niedługo będziemy mogli spożytkować nasze obligacje... To może coś z tym jeszcze związane?
Bardzo podoba mi się ten pomysł, ponieważ jest związany z dzikim zachodem, a nie jak wcześniej jakieś miecze świetlne, sety maga itp.
 
Super! Wreszcie coś nowego!
Aby to nie było 5 zadań : 2 fasole, 3 pomarańcze, 10 kamieni. Aha i kilof + łopata.
W nagrodę 100expa i kość +2 charyzmy.

Niestety, pewnie będą to łatwe zadania dla wszystkich...
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Jeśli chodzi o spożytkowanie obligacji. To obstawiam, że może być coś jak było z deklaracją niepodległości. A co do odcinka ? To według mnie znowu wielkie nic ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Coś w końcu w miarę pasującego. Tak zaraz pójdzie hejt że nie w klimacie Dzikiego Zachodu. Spójrzcie na daty i to gdzie wykopali. Już mi to bardziej pasuje niż oktoberfest, loteria gwiazdkowa, wielkanocna. Chyba z obecnych loterii to najbardziej trafne są z okazji 4 lipca i ta z kwiatami (Tak serio ta z kwiatami ;) )

No tak dadzą nam jako środek transportu tyranozaura ::DD:

Samo wydarzenie może i ujdzie.

Ja bym to widział jako coś w postaci długiego zadania gdzie zbieramy części szkieletu jakiegoś dinozaura i na koniec otrzymujemy cały szkielet. No ale czy IG wpadło na coś takiego .

Żadnych nowych setów itp. To ma być przygoda a nie rajd po nowe sety.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Super! Wreszcie coś nowego!
Aby to nie było 5 zadań : 2 fasole, 3 pomarańcze, 10 kamieni. Aha i kilof + łopata.
W nagrodę 100expa i kość +2 charyzmy.

Niestety, pewnie będą to łatwe zadania dla wszystkich...

Niedługo ma wejść zwycięska seria zadań. Ona z tego co pamiętam aż taka łatwa nie była. Będzie troszkę do roboty :) Ogólnie we wrześniowym odcinku mówiono wiele o nowych zadaniach.

Sam jestem ciekawy tego październikowego eventu. Liczę że coś fajnego wymyślą, a nie taką loterie jak na walentynki.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ale nie gadajcie efekty specjalne niczym z filmu F/X .
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Pomysł dobry ale jestem ciekaw jego wykonania, bo jeśli ma być na poziom 5 to niech lepiej sobie na starcie odpuszczą.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Kurcze szał eventów. Ledwo cię octoberfest skończy będziemy dinozaurów szukać. A za miesiąc przecież kolejna hellowenowa loteryjka :D Jak oni to pomieszczą :p
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Chyba hajs się kończy, że nas tak zasypują. Trzeba zbierać kase na inwestowanie w plemiona czy też inne produkcje :D

Ale bądźmy dobrej myśli. Jest postęp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
coż........... parodia.......... film o tym co już mamy w The Weście::D:::D:::D:::D:::D:::D:


kolejny raz INNO z nas robi wariatów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kolejne dno ::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:
brawoo INNO aby tak dalej
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
https://www.youtube.com/watch?v=qlUG7Q8QHxY&feature=youtu.be
Nowy odcinek... Elvenar opisuje plany na 2016r, FoE opisuje event, TW2 jakieś Q&A, Grepolis event i aktualizacja, Plemiona znów o tym zamku...
Brak TW :/ A mogliby opisać przygotowania do mistrzostw, wyprzedaż bożonarodzeniową, plany na 2016? Co do dwóch pierwszych to pewnie (99%) będą... Ale czyżbym IG nie ma planów na 2016r dla naszej gry?
Mapa drogowa dla TW ostatnio w lutym była... Miała być aktualizowana co kwartał chyba, a tu nic :/ Ciekawe czy w 2016r IG się przyzna, że chcą już tylko loterie dodawać :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wojcieszy olej to... przecież chyba widzisz, iż INNO Westa odłożyło na bocznicę. A tym co wygrywają loterie wydając realną kasę życzę dalszych sukcesów w wydawanie złotówek czy tam euro.

Wiem wiem nie moja brożka, bo nie moja kasa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wojcieszy

Papatki bobaski
Ale jak nic już nie chcą wprowadzać, to niech zamkną grę, albo sprzedadzą... Dostaną nagły zastrzyk gotówki, będą mogli wprowadzić więcej loterii w inne gry... Tylko ciekawe, czy ktoś będzie chciał nas kupić :kak:
 
Status
Zamknięty.
Do góry