InnoGames TV - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser31491

Gość
Gość
Znowu bez wieści o TW.

Ta Nasza gierka chyba na samym końcu jest w rankingu IG.

Czy nie lepszym rozwiązaniem by było gdyby ktoś z Naszego supportu raz w miesiącu spotykał się z programistami TW i zadawał im pytania graczy? Oczywiście wszystko nagrywane i pokazane w postaci krótkiego filmiku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13128

Gość
Gość
2 lub 3 miesiąca bez słowa o TW, jeżeli inno nie interesuje się naszą grą może czas ją sprzedać firmie, której zależało by na losie gry.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Trochę smutne, że nie ma nic o TW. Ani jakichś nowości, ani nic od tych ,,niedźwiedziach" :(
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
I po co ten temat do dyskusji na tym forum?
 
Jedyne co mogą powiedzieć o TW w tym swoim TV to wprowadzenie instancji na światy główne... reszty planów póki co nie ma. Loterie ogłaszają jedynie w grze.

Jedyne nowości jakie pamiętam z tego roku to speed serwery, parę śmieci w sklepie UP, zmiana systemu premium (ponowne auto-zaznaczenie opcji przedłużenia bez dobrowolnej zgody gracza), instancje na becie, loterie i odpowiednie sety... i tyle. Ale jeśli coś przeoczyłem, przypomnijcie.
 

DeletedUser31121

Gość
Gość
I o czym tu dyskutować skoro nie ma słowa o TW? hmpf

mogli by pokazać jak się IMP'y rozwijają

nadal czekam na wprowadzenie na bete polowania na niedźwiedzia :traper: bo to chyba był pierwszy projekt a nadal go nie ma :gwizd:
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Mapa drogowa

Podniesienie limitu poziomu: Zrobione

Podniesienie maksymalnego poziomu do 150.
Nowa zawartość (przedmioty, zadania, prace).
Odkrycie środkowej części mapy.


Sklepik premium - Nie mam pojęcia czy cos sie zmieniło

Wersja dla mniejszych rozdzielczości ekranu.
Kilka drobnych usprawnień.
Automatyczne zniżki i mechanizmy eventowe.

Fort eventowy - Zrobiony tylko coś słabo wykorzystywany(nietrafione ustawienia)

Kontrolowany przez członków TWT i Zespół Eventowy będzie używany do eventów fortowych i konkursów.
Możliwość włączenia kilku dodatkowych ustawień jak domyślna ochrona przed przejęciem, krótszy czas oczekiwania na bitwę, możliwość dodania NPC i specjalnych nagród.
Będzie zlokalizowany w środku mapy.

Instancje Multiplayerowe - W fazie beta testów

Oparte na mechanice z bitew fortowych misje dla 5-20 graczy (np. polowanie na niedźwiedzie).
Specjalne nagrody.
Mogą być rozgrywane w trakcie wykonywania innych czynności w grze (pracy, spania w hotelu itd.).

Światy eventowe i przyspieszone- ( tylko druga część )

Limitowane czasowo światy eventowe.
Specjalne cele do osiągnięcia (ostatni żywy gracz, znalezienie danego przedmiotu jako pierwszy, osiągnięcie określonego poziomu).
Jeden świat eventowy na wersję językową i/lub jeden globalny świat eventowy.

Poprawki w rankingu - coś tu chyba grzebali ale nie jestem pewien czy coś zmienili

Zbalansowanie rankingu (przykładowo rankingu miast).
Nowe zestawienia (rzemiosło, bitwy fortowe, rozbudowa).
Rankingi czasowe.

System pojedynkowy - jak nie było tak nie ma zmian

Porównanie różnych koncepcji.
Wprowadzenie już gotowego prototypu interaktywnego systemu pojedynków opartego na aktywnych umiejętnościach.
Zmiany w balansie pojedynków.

Tablica ogłoszeń - zrobione ale zwalone

Rozwiązanie problemów szpiegów i graczy, którzy nie są zainteresowani pozostaniem w mieście.
Zwiększenie użyteczności i poprawa interfejsu.

Nowy styl forum - czekamy i czekamy

Już czas, nie?
Nowy wygląd forum
Aktualizacja vBulletin do wersji 5.1

Handel między graczami - chyba nawet nie zaczęli tego robić

Umożliwienie bezpośredniego transferu przedmiotów lub handlu między dwoma graczami.
Możliwość bezpośredniego handlu tylko z graczami z miasta lub znajomych.

Ulepszenia w rzemiośle - tylko częściowo coś zrobili

Podniesienie maksymalnego poziomu rzemiosła.
Więcej przepisów.
Zwiększenie funkcjonalności interfejsu.

Czas podróży (kolej) - kolej odjechała ale gracze się nie załapali ::DD:

Przyspieszenie czasu podróży na mapie.
Możliwe, że z użyciem stacji kolejowych do wybudowania w miastach.

Nowa strona główna - Nie zauważyłem różnicy zresztą czy to jest najważniejsze ?

Nowoczesny wygląd.
Więcej informacji na temat gry.
Więcej zrzutów ekranu, grafik koncepcyjnych i filmów z gry.


Na czerwono zaznaczyłem moje zdanie na temat planów na ten rok, zaznaczam ze mogę się mylić . Jak ktoś ma jakieś lepsze informacje na temat mapy to proszę pisać.
 
@up

Prędkość zwiększyli: podwójnie i tylko dla abonentów. Nowy styl forum też jest (mordęga w trybie prywatnym, dla każdej przeglądarki muszę starzeć osobno). I jest zasada, że czerwonym pisze nauczyciel lub moderator. Wklej wypowiedź w notatnik, i tam za pomocą magicznej opcji podmień "red" na "blue".
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
No jeszcze mają trochę czasu na realizację mapy drogowej , ale znając życie skończy się na tym, że z tych poważniejszych "przystanków" na mapie na bieżący rok to tylko IMP'y wejdą :gwizd:
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Sklepik premium - Nie mam pojęcia czy cos sie zmieniło

Wersja dla mniejszych rozdzielczości ekranu.
Kilka drobnych usprawnień.
Automatyczne zniżki i mechanizmy eventowe.


Zmieniło się :)
Masz automatyczne promocje co jakiś czas.
Wyszukiwarka.
Dodanie handlarza do sklepiku.
I coś tam jeszcze było...
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Zmieniło się :)
(...)
Wyszukiwarka.
Dodanie handlarza do sklepiku.
I coś tam jeszcze było...

Moim zdaniem to bardziej takie "kosmetyczne" sprawy , brak tutaj konkretów poruszanych od dawna , np. handel między graczami , zmiany w pojedynkach ( chociaż pojawiają się już chyba 2-3 raz pod rząd w mapach drogowych i nawet palcem nie kiwnęli w tej sprawie).
 
Dobrze ze na poczatku filmiku dali male streszczenie co w nim bedzie dalej. Obejrzalem pierwsza minute i dalem sobie spokoj. Same informacje o gniotach typu FoE , Plemiona 2 oraz o mega gniocie Rising Generals. Od dwóch miesięcy nie ma żadnego info o the west , przykre.

BTW ,obstawiam ze RG zrobi taka furore jak Lagoonia czy Kartuga :)
 
Odpowiadając na część pytań.
1) Dyskusja nie będzie zamykana, a co miesiąc będzie umieszczany kolejny odcinek.
2) Owszem, w kolejnym odcinku nie ma ani słowa o TW, ale ponoć w następnym mamy już rezerwację :D
3) W tym miesiącu jest ciekawy konkurs.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odpowiadając na część pytań.
2) Owszem, w kolejnym odcinku nie ma ani słowa o TW, ale ponoć w następnym mamy już rezerwację :D
Mówią mi że jestem zasadniczy :D
nie powinno być w kolejnym ,tylko obecnym ,ewentualnie wrześniowym.
Taka moja drobna uwaga.
 
Kiedy instancje zostana wprowadzone ?

W październikowym odcinku InnoGamesTV , game designer Quirin powiedział, że w przeciągu 2 tygodni. 10ego mijają 2 tygodnie ...
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
W kolejnym z rzędu nie było wzmianki o The Wescie .

Teraz pasuje ?

bo tw idzie na dno, nudne nowości, robione na szybko, nie przemyślane. Zrobią jeszcze może kilka migracji, aż nie będzie czego migrować i skasują grę. I dobrze bo sam postać trzymam tylko ze względu na poświęcony czas, pewnie jak spora liczba graczy. Wieje nudą i implementacje zmienią to na krótką metę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry