Instancje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28697
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28697

Gość
Gość
Sobie testuje instancje od paru dni...po wcześniejszych problemach technicznych powiem śmigają a teraz wrażenia..

system nagród jest z błędami trafiłem 4 czapki i 4 konie zanosi się że pół ari dostanie czapkę ode mnie i hodowlę koni będę miał i to nie chodzi o szczęście bo gram przez tydzień inny gracz wylosował 4 fortówki mogę podać nick :D więc system nagród do poprawy....

samouczek jest beznadziejny..powinniście zrobić wersję multimedialną bo sporo osób ma problem z anulowaniem ruchu czy daniem na wiatrak nie kumają podstawowych zasad więc trudno grać...może jakiś materiał filmowy przykładowa wygrana rozgrywka...

jak dajecie komuś lepszą broń lub ciuchy to zróbcie tak by team miał zbliżona ilość hp ...i jak chcecie by ludzie nie wychodzili to też bronie w stylu manitu powinny być zakazane ewentualnie po każdej ze stron taka osoba
wczoraj myślałem ze padnę ze śmiechu 2 osoby z łukiem manitu(zadaje po 750obrażen) w 1 drużynie nie wiem czy ludzie na becie nie opisywali czy wy nie reagowaliście czas to zmienić i ulepszyć

1) zbliżone hp 2) zbliżona broń tak klasyfikować teamy

3) trzeba załączyć system raportowania...graczy

kolejna sprawa która mnie męczy za wychodzenie przed rozgrywka jest ban który się zwiększa zróbcie to samo z offami ....

bo jak trafiam 1-2 to nie ma szans grac...ewentualnie gry 4;4 czy 3;3 bo jak trafiam 5;5 1 niekumaty 1 offek :D

znajomy z ari skwitował instancje tak "Instancje to gra w której pełno offów nie masz offa wygrasz "

gra przeciko offom http://prntscr.com/59ea9n
pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31587

Gość
Gość
jak dajecie komuś lepszą broń lub ciuchy to zróbcie tak by team miał zbliżona ilość hp ...i jak chcecie by ludzie nie wychodzili to też bronie w stylu manitu powinny być zakazane ewentualnie po każdej ze stron taka osoba
wczoraj myślałem ze padnę ze śmiechu 2 osoby z łukiem manitu(zadaje po 750obrażen) w 1 drużynie nie wiem czy ludzie na becie nie opisywali czy wy nie reagowaliście czas to zmienić i ulepszyć

1) zbliżone hp 2) zbliżona broń tak klasyfikować teamy [/QUOTET]

Jedyny sposób na mecz z donatorem to opuszczenie gry podczas wybierania umiejętności bądź wyjście z rozgrywki podczas jej trwania. Nikt Cię nie zmusi do gry. Gra przeciwko donatorowi z super strzelbą to stracone 15 min. Nie ma sensu grać, lepiej opuścić przygodę licząc, że kolejne losowanie będzie łaskawsze.
 

DeletedUser28697

Gość
Gość
zgadzam się

można opuścić rozgrywkę jak ja wyjdę przed rozpoczęciem rozgrywki mam bany czasowe 15 minut, kolejny godzina kolejny dłuższy brak raportowania graczy to mega problem spotkałem dziś osobę mega niekulturalną...

http://prntscr.com/5ag7ec

http://prntscr.com/5ag83k

a to już inna

http://prntscr.com/5ah525

Pod moim adresem, Jopka, Piksela leciały obelgi ze strony jednego gracza...więc kochani admini jak tu grać nie dość że robi sobie gość co chce to obraża innych

Chcieliście by dzielić się uwagami..liczę że problem zostanie wyeliminowany bo jak nie, wątpię że ktoś normalny będzie chciał w to grać.
Taki gracz powinien dostać normalnie ostrzeżenie punkty a jak uzbiera bana...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27311

Gość
Gość
Bardzo chcielibyśmy umożliwić Wam już teraz raportowanie obrazy i niekulturalnego zachowania podczas przygód, lecz musicie uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze jeszcze ciutek.
Trwają aktualnie prace nad dopięciem IMP'ów do systemu afrontów który uspokoiłby niesfornych graczy.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Szkoda nerwów na gre z nieogarami, bo nawet bana można wyłapać.
 

DeletedUser28697

Gość
Gość
no właśnie nie...

aktualnie nie ma banowania..., a te osoby co w grze nie mogą poszaleć dają upust fantazji w instancjach. Teraz jak trafię tego gościa "PETERI" pewnie sytuacja się powtórzy... wyjdę przed to ja mam ban czasowy, będę z nim grał to gość będzie strzępił język i będzie latał jak chce. Inne osoby co go trafią też mają zepsutą przygodę, mam nadzieje żę ten system raportowania wejdzie w miarę szybko i taki element zniknie. Akurat nam się trafił taki gracz współczuje osobom co on się trafi...lub inny taki jak on
 

DeletedUser28697

Gość
Gość
refleksje po tygodniu

coraz rzadziej gram w instancje mizernie przygotowane...

brak banowania nadal..

http://prntscr.com/5g2nft

coraz częstsze akcje w tym stylu juz w 1 rundzie i brak możliwości zbanowania

dziś załączyłem 2 instancje i w 2 off nawet nie zamierzam się wkurzać

czy toczyć walke na 4;5 przy cobrze...

możliwość podmiany broni z gorszej na lepszą by przydzieliło do lepszej drużyny
powoduje że chyba już w to nie zagram

za szybko wprowadzone mizernie przygotowane wolę se pasjansa rozłożyć lub pograć w inna grę przeglądarkową w którą nie czuje się zlewany przez administracje fakt nie o wszystkim wy decydujecie ale programiści

wolą se teksty zmieniać na oknie weteran shopu "The Beastie Boys - (You Gotta) Fight For Your Right (To Party) " zamiast poprawić ten badziew co wprowadzili podsumowanie wielki badziew te instancje, chcieliście refleksji oto i ona
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
coraz rzadziej gram w instancje mizernie przygotowane...

brak banowania nadal..

http://prntscr.com/5g2nft

Sam sobie graj przeciwko donatorom, którzy wylicytowali za realne pieniądze super bronie podręczne. Nie mam zamiaru uczestniczyć w farsach(gdyż tego meczem nie można nazwać) przeciwko takim graczom, ponieważ to jest parodia. Gracz naładowany realną gotówką wali wszystkich jak zabijaka. To jest parodia a nie gra w przygody. Z normalnymi wartościowymi graczami zawsze zagram. Nigdy z graczami z systemu PayToWin.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sam sobie graj przeciwko donatorom, którzy wylicytowali za realne pieniądze super bronie podręczne. Nie mam zamiaru uczestniczyć w farsach(gdyż tego meczem nie można nazwać) przeciwko takim graczom, ponieważ to jest parodia. Gracz naładowany realną gotówką wali wszystkich jak zabijaka. To jest parodia a nie gra w przygody. Z normalnymi wartościowymi graczami zawsze zagram. Nigdy z graczami z systemu PayToWin.

Czteroręki, a kto Ci zabrania kupować bryłki? A skoro grasz w przygody to chyba tylko po to, aby pisać tam takie idiotyczne teksty i opuszczać rozgrywki. To proponuje Ci grać w szachy.
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
Czteroręki, a kto Ci zabrania kupować bryłki? A skoro grasz w przygody to chyba tylko po to, aby pisać tam takie idiotyczne teksty i opuszczać rozgrywki. To proponuje Ci grać w szachy.

Przecież "najlepszy gracz na wiki" nie musi grać na bryłkach by osiągnąć sukces...

To jest idealny przykład typowego polaczka-cebulaczka, sam nie ma, to innym uprzykrzy rozgrywkę...
 

DeletedUser28697

Gość
Gość
Czteroręki nie wiem czy wiesz ale czasami można wygrać ze smoczymi łukami manitu - fakt jest to wypaczenie - ale większym wypaczeniem jest jak ty offujesz lub azja111.

Wg mnie jesteś cwaniaczek należy Ci się Ban nie umiesz przegrywać założe się że jak byś miał cobrę pawcia czy kogoś innego z bronią eventową po swojej stronie byś grał i nie wypisywał bzdur.... Wcześniej takie cwaniaczki przed rozgrywką jak wyszły dostawały bana czasowego. Ty wychodzisz w 1 rundzie by go nie dostać inno mimo zgłaszanego błędu nic nie robi, a wystarczyło bym dał takiego gracza ignore liste i inni to samo i by mi zagwarantowało ze go nie spotkam albo dobór drużyny...albo ban 7 dniowy w instancjach za wyłażenie jak się będzie powtarzać to dłużej. Innym problemem jest że osoba jest online a se zleje, np taki czteroręki nie dostanie bana przed bo nie wyjdzie, nie dostanie bana za opuszczenie będzie grał a się nie ruszy...na złość innym generalnie w tych instancjach tyle furtek nie wiem testy były na bf....totalne nieporozumienie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31587

Gość
Gość
Czteroręki nie wiem czy wiesz ale czasami można wygrać ze smoczymi łukami manitu - fakt jest to wypaczenie - ale większym wypaczeniem jest jak ty offujesz lub azja111.

Wg mnie jesteś cwaniaczek należy Ci się Ban nie umiesz przegrywać założe się że jak byś miał cobrę pawcia czy kogoś innego z bronią eventową po swojej stronie byś grał i nie wypisywał bzdur.... Wcześniej takie cwaniaczki przed rozgrywką jak wyszły dostawały bana czasowego. Ty wychodzisz w 1 rundzie by go nie dostać inno mimo zgłaszanego błędu nic nie robi, a wystarczyło bym dał takiego gracza ignore liste i inni to samo i by mi zagwarantowało ze go nie spotkam albo dobór drużyny...albo ban 7 dniowy w instancjach za wyłażenie jak się będzie powtarzać to dłużej. Innym problemem jest że osoba jest online a se zleje, np taki czteroręki nie dostanie bana przed bo nie wyjdzie, nie dostanie bana za opuszczenie będzie grał a się nie ruszy...na złość innym generalnie w tych instancjach tyle furtek nie wiem testy były na bf....totalne nieporozumienie...

Nie zgadzam się z Tobą ma zupełnie inne zdanie. Nawet jak napiszesz kilkanaście wiadomości, próbując mnie zdyskredytować. Będę miał w tej kwestii inne zdanie od ciebie. Mam własne zdanie. Nie gram z donatorami ani przeciwko donatorom. Błąd leży w dopuszczeni takich broni do przygód. Nie w moim zachowaniu. Nie próbuj mnie przekonywać. Każdy ma prawo do własnego zdania. Uważam, że moje zdanie jest równie wartościowe jak zdanie każdego innego gracza. Na tym polega kultura dyskusji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Każdy ma prawo do własnego zdania. Uważam, że moje zdanie jest równie wartościowe jak zdanie każdego innego gracza. Na tym polega kultura dyskusji.

to skoro masz własne zdanie to miej je i postanów.....od 14 grudnia nie gram w przygody.......

Rozumiem, że na forty nie chodzisz, nie pojedynkujesz się bo nie masz broni ewentowych za bryłki.


dziękujemy i nie psuj więcej zabawy innym opuszczając rozgrywki.

P.S. W życiu realnym też nie masz znajomych kolegów co mają lepsze auta niż ty?? I też ich olewasz jak tu w grze?? Tak Cię boli, że kogoś stać na wydanie bryłek a Ciebie nie?? NO to masz peszka. I tak już na koniec nie zawsze wygrywa ten co ma lepsze bronie, ciuchy itd. Liczą się tak samo inne atuty. A Tobie widocznie tych atutów też brakuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28697

Gość
Gość
acha...

Czyli Ty sobie wybierasz skład... zapewne wygrany bo jak nie trafisz odpowiedniego to zofujesz ? Ja wiele razy przegrałem na instancjach 15:35,
25:35 fakt że trudniej grać przeciwko lepszym broniom czy większemu hp ale jeszcze trudniej z offem. Nawet za przegraną są punkty doświadczenia 100, 150
offując skazujesz innych na to że dostaną 0 tych punktów grasz strasznie samolubnie. Co by było gdybyś trafił skład...a 4 osoby by zoofowaly za to że innym psujesz grę i sobie wybierasz gdzie zagrasz a gdzie nie ? Jakbyś się poczuł
jak by ktoś napisał że z czteroorekim nie gram bo offuje i by zoofował..

Można manifestować na forum swoje zdanie prosić, żadać poprawienia albo się przyzwyczaić

Kwestia że sobie ktoś kupił jest kwestią oki wspiera prace ludzi którzy to robią nikt za darmo pracować nie będzie.
Ewentowych broni nie mam ale bez tego jestem w topce rankingu arizony, na instancjach się nie wywyższam, widzę błedy to piszę na forum gwarantuję Ci że można grać bez bryłek czy premium.
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Mam i będę miał swoje zdanie. Zachowujcie się jak gracze na poziomie, którzy szanują innych graczy. Możecie napisać kolejne kilkanaście postów i podawać coraz to różniejsze argumenty. Mam swoje zdanie, stanowisko i jestem z niego dumy. Na pytania odnośnie życia realnego nie odpowiadam, ponieważ to jest gra. Pisząc to siedzę na sedesie. I spuszczam w nim próby hejtu mojej wolności do posiadania własnych poglądów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam i będę miał swoje zdanie. Zachowujcie się jak gracze na poziomie, którzy szanują innych graczy. Możecie napisać kolejne kilkanaście postów i podawać coraz to różniejsze argumenty. Mam swoje zdanie, stanowisko i jestem z niego dumy. Na pytania odnośnie życia realnego nie odpowiadam, ponieważ to jest gra. Pisząc to siedzę na sedesie. I spuszczam w nim próby hejtu mojej wolności do posiadania własnych poglądów.

skoro szanujesz innych graczy to po co piszesz siedząc na sedesie? po co napiętnujesz graczy wydających realna kasę na grę? po co opuszczasz rozgrywki ? to jest wg Ciebie szanowanie graczy? jeżeli tak to życzę Ci, aby Ciebie tak traktowano.

aaaaa, w sumie zapomniałem, iż jesteś najlepszym graczem The Westa. Tylko jestem ciekaw w jakiej kategorii?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26089

Gość
Gość
Czteroręki proponuje nie grać w nic bo gdyby nikt nie kupował nic w TW czyli nikt nie używałby bryłek to nie byłoby gry - programiści nie pracują za darmo serwery nie utrzymują się za darmo i support pewnie też nie pracuje darmo a właściciel gry też chce mieć zyski :) troszkę Ci się pomyliło free to play to może mieć pacmana :)
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Czteroręki. Rozumiem twoje poglądy. Buntownik jesteś, walczysz z systemem. Super. Powodzenia. Ale czemu psujesz zabawę innym? Z szacunku do nich? Nie wydaje mi się. Nie podoba ci się to nie graj ale daj grać innym. Może niektórzy chcą się zmierzyć z łukiem Mannitou albo smoczą pukawką? Dlaczego im to psujesz?
 
Proponuję nie utrudniać gry innym graczom. Naprawdę wiele widzimy.

Co do grania w instancję. Ja je uwielbiam. Nie mam wyśmienitej broni. Ale dobrą grupą i taktyką, wiele można osiągnąć.
Osobiście uważam, ze w szczególności łuk, ma zdecydowanie za wielkie moce.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Proponuję nie utrudniać gry innym graczom. Naprawdę wiele widzimy.

Co do grania w instancję. Ja je uwielbiam. Nie mam wyśmienitej broni. Ale dobrą grupą i taktyką, wiele można osiągnąć.
Osobiście uważam, ze w szczególności łuk, ma zdecydowanie za wielkie moce.
Można wiedzieć ile rozegrałaś Przygód?

a co do utrudniania gry przez innych spowodowane jest bezkarnością....
 
Status
Zamknięty.
Do góry