Instancje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28697
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28697

Gość
Gość
Eteriel to wymaga interwencji

http://prntscr.com/6qbnyu

jak w temacie gość se lata na bank w 1 rundzie olewając inne osoby idące na wiatrak dlatego jestem za jak najszybszym wprowadzeniem ignorów graczy w przygodzie swoją drogą nic nie robicie aby taki element jak czteroręki wyeliminować dlatego przygody wyglądaja jak wyglądają zapewniam Cię że w każdej grze jak go zobaczę w swojej drużynie zoofuje !!!!!!!!! albo coś z tym zrobicie !! Zatem przekornie - Co wy tam robicie prócz info że przekleństwo na forum ...info na pw (wystarczy przeanalizować grę tego gościa -grę zespołową ma gdzieś chyba ze zamierzacie wprowadzić instancje 1;1 a przekleństwa wynikają z mojej niemocy

"Co do utrudniania gry, nie do końca jest się bezkarnym. " nie wiem przy tym Eteriel jak to rozumieć dla mnie parodia jest wybacz tego co piszesz a co ten gość odwala...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
http://prntscr.com/6qbnyu

jak w temacie gość se lata na bank w 1 rundzie olewając inne osoby idące na wiatrak dlatego jestem za jak najszybszym wprowadzeniem ignorów graczy w przygodzie swoją drogą nic nie robicie aby taki element jak czteroręki wyeliminować dlatego przygody wyglądaja jak wyglądają zapewniam Cię że w każdej grze jak go zobaczę w swojej drużynie zoofuje !!!!!!!!! albo coś z tym zrobicie !! Zatem przekornie - Co wy tam robicie prócz info że przekleństwo na forum ...info na pw (wystarczy przeanalizować grę tego gościa -grę zespołową ma gdzieś chyba ze zamierzacie wprowadzić instancje 1;1 a przekleństwa wynikają z mojej niemocy

"Co do utrudniania gry, nie do końca jest się bezkarnym. " nie wiem przy tym Eteriel jak to rozumieć dla mnie parodia jest wybacz tego co piszesz a co ten gość odwala...



Akurat brałem udział w tej Przygodzie, więc odniosę się do tej sytuacji.

Każdy gracz ma własną taktykę. Przecież nikt nikomu nie zabroni grać po swojemu. Jedynym wyjściem na chwilą obecną jest przerywanie Przygody przy wyborze umiejętności. Polecam także stworzyć listę osób, z którymi niekoniecznie macie przyjemność grać. My, jako TWT, staramy się przekazywać wszystkie sensowne wskazówki graczy wyżej, by nieco usprawnić rozgrywkę, a karanie za wulgaryzmy to nasz obowiązek, którego musimy przestrzegać.

Co do tego, że zoofowałeś. Jest to, według mnie, najbardziej denerwujące zachowanie graczy. Mi także zdarza się zoofować - z przyczyn technicznych, czy też na rundę, by zmienić ubranie czy ustawić pracę.

Nie wiem dlaczego w tamtej sytuacji offowałeś, niejednokrotnie grałem z Czterorękim, jego taktyka czasami przynosi skutek.

Pozwolę i ja sobie wrzucić SS.

Przygoda

Dla Twojej informacji. Dla ostatniej osoby z waszej drużyny, która jako jedyna nie opuściła rozgrywki daliśmy obronić bank. Lubisz tak odpłacać pięknym za nadobne?
 

DeletedUser28697

Gość
Gość
dlaczego zoofowałem

bo kolo miał iść na salon a se biegnie na bank - więc jak to ma być gra zespołowa a pozostałe osoby padają na wiatraku to już nie jest wstawię ci makaroniarz jak się gostka robi jego team jak trafi go w drużynie

http://prntscr.com/6qbkty 35;0 wygrana z jego drużyną życzę ci przygód z nim w składzie a jak ja go trafię to niestety...bedę offował nie dam grać cwaniakowi...i psuć innym gry, mogę być w słabym teamie i wtopić i podziękować innym, zrozumieć że się uczą ale tego gościa se nie życzę a skoro wy jesteście bezradni...

to jest gra zespołowa i jak on ma własną taktykę oki ale są też inni i trzeba to uwzględnić poza tym ponoć macie narzędzia jak pisała Eteriel co najlepsze trafiłem różnych graczy ale ten wyjątkowo utrudnia grę pozdrawiam:mel:

p.s przeczytaj makaroniarz wątek od początku....część z tego wątku pisana pół roku temu między innymi o tym gościu a to trafia cały czas do śmietnika więc ile można czekać jak coś z tym zrobicie nie tylko ja o tym pisałem!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jeśli chodzi o 4 rękiego podpisuje się rękami i nogami, najgorszy gracz, poważny troll, psujący rozgrywkę nie tylko swojej drużynie ale i przeciwnikowi.

podpisuję się jak będę miał go w drużynie włączam offa, zresztą on tak często też robi jak cośmu nie pasuje to sie offuje, jak się go zbluzga to łaskawy support daje ci ostrzezenia, ale facet moze sobie offowac do woli litości. Tłumaczenia supportu typu: my nie wiemy moze mu internet padł są żałosne. W grach typu LOL, hon nie ma przeproś jesteś off to zbierasz ileś % i jak przekroczysz to masz bana na 14dni bez tłumaczenia Masz problem z netem to nie graj, albo kup sobie lepszego

jednak support woli pochwalać podkopywanie uczciwych graczy niż karanie

pewnie to jakiś pociotek i znajomek dlatego może więcej
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Szanowni Państwo,

Rozegrałem na Ji 1000 przygód (za co otrzymałem, osiągnięcie potwierdzające ten fakt). Stosując swoją taktykę wygrałem, zdecydowaną większość przygód. Sporadycznie zdarzało się, że nie mogłem dokończyć przygody.
Zaznaczam, że nie jestem w stanie grać, kiedy jestem obrażany oraz wyszydzany, słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne. Wtedy się rozłączam, ponieważ nie sprawia mi przyjemności, czytanie takich tekstów. Kiedy drużyna zachowuje się kulturalnie, nigdy umyślnie się nie rozłączam.
Większość przygód rozegrałem z graczami, którzy potrafią się zachować przyzwoicie. Szanują innych oraz mają elementarne pojecie o taktyce na przygodach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
I to mi się podoba, facet jeszcze potwierdza że jak mu coś nie pasuje to się offuje, pogratulować. Więc ja będę offował jak będę z nim w drużynie bo to też jest powód.

dla mnie support powinien się tym jak najszybciej zająć, a nie biernie przyglądać, bo to karcenia kogoś że powiedział kilka słów trochę wulgarniej, to jesteście pierwsi, ale jak trzeba już gościa który notorycznie rozwala rozgrywkę i jeszcze się do tego przyznaje to już nic nie robicie. Pogratulować
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Każdy gracz ma własną taktykę. Przecież nikt nikomu nie zabroni grać po swojemu.

Tzn, że na fortach tez jak ktoś chodzi sobie non stop na flagę to przecież on gra po swojemu i wie lepiej niż 50 osób z jego drużyny.

Sorry Makaroniarz ale te wytłumaczenie jest głupie.

Tak Przygody jak i Forty to gra zespołowa.

Czterorękiego często widywałem gdy szedł na saloon lub bank a mógł bardziej się przydać na wiatraku, a tak ktoś z mniejszym HP musiał iść na ten wiatrak.

I nie jest tak że on offuje gdy jest obrażany bo robi to także gdy widzi że jego drużyna jest słabsza.

Kyniu w formie protestu to można sobie offowac gdy jest się omdlonym i ma się 3 rundy spokoju.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie pasuje ci gra z czterorękim to nie graj wcale bo możesz trafić na niego, a czteroręki mniej offowania np w formie protestu 2-5 rund off.

nie pasuje mi że takie gimbusy rozwalają grę, to że mi nie pasuje z nim gra to też może mam w to nie grać? sorry ale czemu niby wszyscy mają się podkładać pod jednego barana? może support by ruszył się i coś z tym zrobił, bo tak jak mówię do karania za bluzgi są pierwsi, szkoda że jednak właśnie nie oglądają czemu te bluzgi idą. Nie wiem jak ty, ale ja raczej nie należę do osób przeklinających na lewo i prawo, chyba że mnie coś wnerwi. Gdyby taki gościu się trafił u nas na boisku, albo treningu dostałby bęcki i by się nauczył. Mnie jego taktyka mało interesuje. zresztą jest mocny mając 140lvl, a grając postacią z klondike jest cieńki jak barszcz i też lezie na salon czy tam bank, żeby specjalnie posuć rozgrywkę. Dla mnie jest zwykłym trolem i nic więcej. Może tak się teraz chowa młodzież nie wiem. Kiedyś było inaczej i zawsze liczyła się gra zespołowa
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie jest tak jak mówisz, bo to znaczy że na wojnie też każdy żołdak może mieć własną taktykę, czyli po co ci dowództwo? po co ci w piłce trener? grajmy wszyscy jak chcemy, ja następnym razem schowam się za jakimś budynkiem
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Ty serio porównujesz konflikty militarne, w których giną ludzie dn gry w grze? POZDERKI

Podobna zasada na przygodach i fortach jak w "realu" - też przewidujesz ruch przeciwnika, zastawiasz pułapki i zmuszasz do popełnienia błędu.

I nie jest tak że on offuje gdy jest obrażany bo robi to także gdy widzi że jego drużyna jest słabsza.

Niestety z tą drugą kwestią nie sposób się nie zgodzić. Drużyna wydaje się stała (choć faktycznie to tylko złudzenie - nie raz nawet ja dałem się na to nabrać :D), a gracz offuje = wtedy to sam, świadomie osłabia grę, utrudniając przy tym innym rozgrywkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ty serio porównujesz konflikty militarne, w których giną ludzie dn gry w grze? POZDERKI

A ty poważnie chciałbyś znaleźć się z takim 4 rękim w :

1. jednymokopie?
2. W jednej firmie?
3. W jednej drużynie?

dzieciak któremu powiesz że jest lamą, co nie jest jego obrażaniem, bo jeśli mówisz prawdę to nie obrażasz. To on obrażony odchodzi

nie ma znaczenia do cego to porównujesz do życia w realu, do wojny czy do gry, to jest cecha charakteru która w jakim miejscu się nie znajdzie to postąpi zawsze tak samo. Może komuś nie wychodzić ale widać że się stara.

zresztą czemu on nie wyjdzie jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki? wtedy jest restart, ale nie on musi poczekać aż gra się zacznie i wtedy off
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
A ty poważnie chciałbyś znaleźć się z takim 4 rękim w :

1. jednymokopie?
2. W jednej firmie?
3. W jednej drużynie?

dzieciak któremu powiesz że jest lamą, co nie jest jego obrażaniem, bo jeśli mówisz prawdę to nie obrażasz. To on obrażony odchodzi

nie ma znaczenia do cego to porównujesz do życia w realu, do wojny czy do gry, to jest cecha charakteru która w jakim miejscu się nie znajdzie to postąpi zawsze tak samo. Może komuś nie wychodzić ale widać że się stara.

zresztą czemu on nie wyjdzie jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki? wtedy jest restart, ale nie on musi poczekać aż gra się zacznie i wtedy off

Wujek wyluzuj bo trafiles na drugiego czterorekiego ;;)
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Wujek wyluzuj bo trafiles na drugiego czterorekiego ;;)
Obstawiam że to jedna i ta sama osoba :)

Jestem dość słaby w przygodaach (jakoś mnie nie korcą one :)) ale jak mam grać z pewnymi graczami to sam wychodze i daje sobie spokój. Szkoda nerwow
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Zaznaczam, że nie jestem w stanie grać, kiedy jestem obrażany oraz wyszydzany, słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne. Wtedy się rozłączam, ponieważ nie sprawia mi przyjemności, czytanie takich tekstów.
:eek:j::eek:j::eek:j::eek:j::eek:j::eek:j::eek:j::eek:j:
Wynika z tego ze co mecz się rozłączasz ,bo myślę że mało jest meczy w ktorych ktos Cię nie obraza ...
Mialem przyjemnosc (raczej nieprzyjemnosc) grac z Czterorekim i jak najbardziej potwierdzam jego nieudolnosc i psucie gry druzyny w ktorej się znajduje ( Ja kiedy widze Czterorekiego na przygodach w druzynie przeciwnej juz ciesze się z wygranej :meks::ind::gwizd: )
:traper::traper::traper:

__________________
Jestem wybitnym dowódcą fortowym. Doskonałym taktykiem na przygodach oraz jednym z najlepszych zawadiaków na światowym The West. Pasmo swoich sukcesów zapewnia mi ponadprzeciętna inteligencja. Moje IQ wynosi 139, co nadaje stawia mnie na miejscu, które jest nieosiągalne dla 97% populacji.


Zaznacze też ze czteroręki jest baardzo skromny ::DD:::DD:::DD:

:kak:
:traper::traper::traper:


//połączono - makaroniarz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Czyli na tego 4rękiego jest prosta taktyka zaatakować go 4 osobami zaraz na początku na tym banku lub saloonie. Gdy popłyną pierwsze łzy to się rozłączy i będzie można skupić się na pozostałych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ogólnie proponuję żeby support wprowadził informację która będzię wyświetlała się przed każdą przygodą o treści:

Grając w przygodę zgadzasz się na bycie w drużynie z 4 rękim i nie obrażania go, inaczej 4-ręki ma prawo rozłączyć się i zepsuć ci rozgrywkę, ale wtedy możesz mieć pretensje tylko do siebie.

Poważnie skąd wzioł się ten ziomek? jeszcze 2 lata temu go nie było, a dziś taki laps wyskakuje
 

DeletedUser28697

Gość
Gość
haha

Szanowny Panie,

W czym problem. Drużyna pod moim butem, zdecydowanie rozgromiła rywali. Miałem cały czas kontrole nad meczem i poprowadziłem drużynę do wygranej. Swoją indywidualną grą przyczyniłem się do bardzo efektownej wygranej.


jakoś z ich opisu wygląda co innego uważają cie za porażkę i błąd systemowy z którym ekipa the west nie może se w nijaki sposób poradzić... 3/4 temu twojego się nabijało ze latasz za kolesiem z malym hp a oni sami zdobywają wiatrak podejrzewam że większość wygrałeś nie dzięki sobie lecz dzięki innym jakoś inni Cię nie doceniają ale mają polewkę ....a sławę zyskałeś owszem dzięki głupocie pod tym względem nikt z Tobą nie wygra...


itak że wszystko trafia do śmieci i bezsensem jest tu wypowiadanie się supporci czepiają się bardziej ze posty nabijam niż moje wypowiedzi miały by przynieść skutek to jest moja ostatnia wypowiedz na forum postanowiłem rozwiązać ich problem kasując konto na forum w trybie natychmiastowym to jest zarazem mój ostatni post
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry