Jajka za bitwe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za zwększeniem ilośc jajek za bitwę

  • Jestem na tak

    Głosy: 18 43,9%
  • Jestem na nie

    Głosy: 23 56,1%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Pewnie już każdy zauważył że za 1 godz pracy w zależności od motywacji dostaje się od 300 do ponad 400 jajek do loterii.

Za pojedynek który nie zabiera zbyt dużo czasu otrzymuje się się też w granicach 60-90 jajeczek.


Natomiast za bitwę na forcie która czasami trwa ponad godzinę otrzymuje się w granicach 100 jajek.

Dlatego moja propozycja jest taka aby już teraz póki loteria się dopiero zaczeła zwiększyć ilość jajek za bitwę lub od następnej podobnej loterii to zrobić.

Jakie są plusy i minusy ilości jajek za bitwę?

Części osób nie chce się znów chodzić powalczyć bo wolą z pracki więcej wyciągnąć jajek.
A gdyby to zmieniono może nie spadła by frekwencja na bitwach.

Zresztą poprzednia loteria z sercami już pokazała jak wpływa na bitwy fortowe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz co ci odpiszą? Ja wiem. Nie łaź na fory zbieraj jagody::DD: Tylko ciekawe co by napisali jakby za fort było 800 jaj:I:
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
Tylko taki mały szczegół, na Wielkanoc forty są wyłączane.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Drugi mały szczegół, loteria trwa i po świętach ::DD:
 

DeletedUser30441

Gość
Gość
Fortowcy i tak są uprzywilejowani OUP, i jak zwykle krzyczą że im źle. Zamiast się cieszyć że w ogóle jakieś jaja z fortów lecą, to jak zwykle narzekacie, z jagódek OUP prawie nie lecą, a jeśli już to raz na x....., czasu, a jakoś zbieracze jagódek nie narzekają. ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Fortowcy i tak są uprzywilejowani OUP, i jak zwykle krzyczą że im źle. Zamiast się cieszyć że w ogóle jakieś jaja z fortów lecą, to jak zwykle narzekacie, z jagódek OUP prawie nie lecą, a jeśli już to raz na x....., czasu, a jakoś zbieracze jagódek nie narzekają. ;)

No tak czekałem na taką odpowiedź . Kserdel miałeś rację ::DD:

Teraz Ci Orle odpowiem że fortowców jest coraz mniej i na bitwę dostać się może każdy czy to pvp czy jagodziarz.

Od chwili gdy wprowadzono forty to one tak naprawdę tą grę trzymały. Jak zabraknie fortowców to ta gra będzie się nadawała się do zamknięcia.

Zbieracze jagódek nie narzekają bo oni wegetują , oni tak naprawdę grają dla siebie. Nie obchodzą ich sojusze . Większość z jagodziarzy to anonimy którzy tylko wchodzą załącza prace , coś powystawiają na targu i tyle ich widzieli.


Tak więc nie piszcie bo ojupy są na fortach i fortowiec jest uprzywilejowany.
Jeśli ktoś tak myśli to jest w błędzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj szkoda, że nie ma losowań za uopy. Już widzę ten spam o gwiazdki na fortach od właśnie tych jagodziarzy. Raz tak było i były klątwy, że jak to jagodziarz zaszczycił nas swoją obecnością na forcie i się nie dostał ::DD: Sam osobiście takich nie gwiazdkowałem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem to dobrze że za bitwy nie ma dużo jajek i tak mają już za duże znaczenie w tej grze. Do fortowców, którzy narzekają na ilość jajek z bitew:
Poróbcie sobie zadania, rzemiosło. I nie rozumiem o co robicie problem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak fortowcy porobią sobie zadania i rzemiosło to tacy domniemam jagodzierze jak TY nie będą mieli racji bytu, ponieważ fortowcy będą samowystarczalni. I dodam, że forty napędzają tą grę a nie pojedynki i jagódki.
 

DeletedUser30441

Gość
Gość
Tak napędzają, na nowych światach po 10 tysięcy gracy a na forty chodzi 200, góra 250 graczy. W bryłki nie inwestują, bo kupują za OUP zdobyta na fortach i sprzedają skrzynki ze sklepu na targu. I ty to nazywasz trzymaniem tej gry?
Grę jeśli już coś trzyma to zróżnicowanie, każdy tu znajdzie coś dla siebie. Dla ciebie szczytem szczęśliwości jest wpatrywanie się w niebieckie i czerwone kropeczki, które strzelają jak chcą i gdzie chcą, dla innych liczą się tylko zadania i to oni chyba najwięcej inwestują w tą grę. Jeszcze dla innych pojedynki czy rozbudowa. I to jest piękne w tej grze. A teksty typu to my, czy to tamci trzymają tą grę, są po prostu śmieszne, o ile wprost nie głupie. No ale to tylko moje zdanie i wcale mnie nie interesuje czy się z nim zgodzisz.

Pozdrawiam i życzą spokojnych świąt.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie już każdy zauważył że za 1 godz pracy w zależności od motywacji dostaje się od 300 do ponad 400 jajek do loterii.

Za pojedynek który nie zabiera zbyt dużo czasu otrzymuje się się też w granicach 60-90 jajeczek.


Natomiast za bitwę na forcie która czasami trwa ponad godzinę otrzymuje się w granicach 100 jajek.

Dlatego moja propozycja jest taka aby już teraz póki loteria się dopiero zaczeła zwiększyć ilość jajek za bitwę lub od następnej podobnej loterii to zrobić.

Jakie są plusy i minusy ilości jajek za bitwę?

Części osób nie chce się znów chodzić powalczyć bo wolą z pracki więcej wyciągnąć jajek.
A gdyby to zmieniono może nie spadła by frekwencja na bitwach.

Zresztą poprzednia loteria z sercami już pokazała jak wpływa na bitwy fortowe.


jestes mądry inaczej czy udajesz?

fortowy sa tak uprzywilowani ze szook i jeszcze malo?? co chwile macie jakies aktualizacjie,bitwy na srodku mapy...

piszesz ze za pojedynek dostajemy 70 jaj i to duuzo? moze tracimy tylko 10 min ale tracimy przy tym 12 energi !!!!! 12 !!!!! a za fort ile energii tracisz? 00000000000000000
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
jestes mądry inaczej czy udajesz?

fortowy sa tak uprzywilowani ze szook i jeszcze malo?? co chwile macie jakies aktualizacjie,bitwy na srodku mapy...

piszesz ze za pojedynek dostajemy 70 jaj i to duuzo? moze tracimy tylko 10 min ale tracimy przy tym 12 energi !!!!! 12 !!!!! a za fort ile energii tracisz? 00000000000000000

O wylazł z norki złodziejaszek. Uważajcie na tego typka bo bardzo lepkie łapki posiada.


A teraz na temat. Hmmm. 100 jajec za ponad godzinę wgapiania się w czerwone i niebieskie kwadraciki to faktycznie trochę maławo.

I dodam, że forty napędzają tą grę a nie pojedynki i jagódki.

Ale tu Cię poniosło deko. Pamiętam grę kiedy fortów nie było i wszyscy dobrze się bawili. Zresztą na forty chodzi regularnie raptem z 10% graczy jeśli nie mniej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jestes mądry inaczej czy udajesz?

fortowy sa tak uprzywilowani ze szook i jeszcze malo?? co chwile macie jakies aktualizacjie,bitwy na srodku mapy...

piszesz ze za pojedynek dostajemy 70 jaj i to duuzo? moze tracimy tylko 10 min ale tracimy przy tym 12 energi !!!!! 12 !!!!! a za fort ile energii tracisz? 00000000000000000

odezwał się ten co chyba ani razu na forcie nie był. Za fort stracisz nawet 100 energii jak omdlejesz.

aktualizacje fortowe???? hm..... nawet nie wiesz jak są zrąbane forty. bitwy na środku mapy są dla kazdego nawet dla jagodziarzy.


nie jesteś w temacie nie pisz bzdur

//połączono, Weronika

Zresztą na forty chodzi regularnie raptem z 10% graczy jeśli nie mniej.

tak 10% bo reszta ma gdzieś innych, graja tylko dla siebie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ta mieliście już ze 3 (w ciągu roku) aktualki na forty i nadal piszesz, że są zrąbane. Ludzie, którzy chodzą na forty to gra nie jest tylko dla was i dobrze, że jajc za bitwę nie ma macie już obligacje.
I niesamowite graja w grę dla SIEBIE nie dla innych jak to możliwe jakie egoistyczne prosiaki. Naprawdę od zawierania znajomości mam prawdziwe życie.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Tak tak fortowcy są źli bo zakładają sojusze do których jagodziarze lgną . Skoro Wam tak dobrze to czemu własnych miast nie zakładacie ?
Czemu nie tworzycie sobie sojuszu jagodziarzy?
A już twierdzenie jak to Orle Szpony napisał że jagodziarze są największymi sponsorami IG jest po prostu śmieszne .

MrW jasne że od zawierania znajomości jest real tylko ,że poprzez grę także możesz poznać kogoś w realu, kogo normalnie pewnie byś nie poznał.


I jeszcze raz napisze .

W tej chwili na fort może dostać się każdy, nawet stawiając głupiego offa.

Więc nie myślę tutaj tylko o fortowcach tylko o wszystkich.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
tak 10% bo reszta ma gdzieś innych, graja tylko dla siebie.

Każdy gra tak jak lubi bo to rozrywka ma być a nie kara, katorga. Ty lubisz gapić się na kolorowe kwadraty i wyzywać na czacie a ja wolę spokojnie zbierać pomidory. Proste. Dyskusja na temat kto w grze jest ważniejszy nie ma najmniejszego sensu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jaja na fortach wypadają w zaleznosci ile jest na niej graczy

jak jest 200 w sumie to 200
jak 1 to 1
 

DeletedUser

Gość
Gość
a skąd kolega ma takie informacje? :) co nie zmienia faktu, że nawet przy kompletach na dużym forcie tylko 260 jaj :) a to około 1,5 godziny:) w tym samym czasie na jagodach jest około 500 :)

i tu nastąpi lawina odpowiedzi "zbieraj jagody"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Po ca to przepychanka słowna?
Pojedynkowicz wypomina obligacje na bitwach, a zapomina, że sam w trakcie 10 minutowego pojedynku zdobywa czasami tyle samo lub więcej expa niż fortowiec na godzinnej bitwie. Natomiast fortowiec zamiast super expa dostaje obligacje. Jagodziarze też mogą zdobyć i exp (pamiętne prace 15s) i obligacje (czy to z prac, czy to z zadań).

Proszę pamiętać, że nikt nikomu nie każe być pojedynkowiczem, fortowcem, czy też zbieraczem jagódek. Od początku do końca, sami tworzymy własną postać i to nikt inny, tylko MY wybieramy w którą stronę podążamy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry