Jajka za bitwe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za zwększeniem ilośc jajek za bitwę

  • Jestem na tak

    Głosy: 18 43,9%
  • Jestem na nie

    Głosy: 23 56,1%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser5603

Gość
Gość
Proszę pamiętać, że nikt nikomu nie każe być pojedynkowiczem, fortowcem, czy też zbieraczem jagódek. Od początku do końca, sami tworzymy własną postać i to nikt inny, tylko MY wybieramy w którą stronę podążamy.

Święte słowa. I to powinno stanowić koniec tejże kompletnie jałowej dyskusji.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
nikt wam nie karze zbierac jaj na fortach

A czemu nagle ludzie bez sojuszy i miast wysyłają zaproszenia do znajomych fortowcom?

Przecież fortowcy są bee a tacy jagodziarze są samo wystarczalni tak bardzo lubią grać solo.
I nagle gdy pojawia się loteria to pałają miłością bo potrzeba jajeczek akurat teraz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak trwoga to do Boga :) i ciekawe komu by sprzedawali swój urobek jagodowy, gdyby nie fortowcy nie mający czasu na zbieractwo :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prawdziwy fortowiec nie ma kasy na kupowanie od jagodziarzy. Po za tym znam nie jednego fortowaca co jak była wyprzedaż to o kasę żebrał.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Prawdziwy fortowiec nie ma kasy na kupowanie od jagodziarzy. Po za tym znam nie jednego fortowaca co jak była wyprzedaż to o kasę żebrał.

Fortowcy kasy nie mają ? Weź się nie ośmieszaj.

To powiedz mi kto kupował te wszystkie sety pod forty i nie tylko.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Głupie spory i głupia kłótnia. Są święta i tak wolicie się kłócić.
Po 1 sami wybraliście taką drogę, więc nie narzekajcie.
Po 2 przed fortami ludzie też grali w tą grę i jakoś żyli.
Po 3 fortowiec, pojedynkowicz, jagodziarz to nie wytłumaczenie, bo bez problemu można być wszystkim na raz. Wiadomo, ze fortowiec nie pokona pojedynkowicza, ale bez przesady. Wystarczy eq i można bez problemu wygrać pojedynek.
Szczerze Kanuto ile razy masz te swoje bitewki, którymi się zakrywasz? Raz dziennie może 2? Przez resztę czasu możesz zbierać jagódki, rozbudować kościół, czy też się pojedynkować. Wszystko się da, wystarczy chcieć i nie narzekać.

Więc wracając do pomysłu jestem na nie.
Forty są dla oup, a pojedynki dla expa.
Teraz wystarczy się wysilić i można mieć jajka, exp i oup'y. Wystarczy tylko chcieć to zrobić, a nie chcieć mieć wszystko pod nosem.

Ps. co do tego złodziejaszka w temacie. Zostawcie go, nauczy się, gdy nikt się z nim nie będzie wymieniał i ogarnie się sam (yyy... chyba)

Aha i nie zapominajcie, że forty to jest dodatek do gry.
Jeżeli jakiś sojusz chce więcej ludzi na fortach to ruszcie mózgiem i wymyślcie jakiś konkurs lub coś, a nie czekacie, aż IG zrobi to za was.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Głupie spory i głupia kłótnia. Są święta i tak wolicie się kłócić.
Po 1 sami wybraliście taką drogę, więc nie narzekajcie.
Po 2 przed fortami ludzie też grali w tą grę i jakoś żyli.
Po 3 fortowiec, pojedynkowicz, jagodziarz to nie wytłumaczenie, bo bez problemu można być wszystkim na raz. Wiadomo, ze fortowiec nie pokona pojedynkowicza, ale bez przesady. Wystarczy eq i można bez problemu wygrać pojedynek.
Szczerze Kanuto ile razy masz te swoje bitewki, którymi się zakrywasz? Raz dziennie może 2? Przez resztę czasu możesz zbierać jagódki, rozbudować kościół, czy też się pojedynkować. Wszystko się da, wystarczy chcieć i nie narzekać.

Więc wracając do pomysłu jestem na nie.
Forty są dla oup, a pojedynki dla expa.
Teraz wystarczy się wysilić i można mieć jajka, exp i oup'y. Wystarczy tylko chcieć to zrobić, a nie chcieć mieć wszystko pod nosem.

Ps. co do tego złodziejaszka w temacie. Zostawcie go, nauczy się, gdy nikt się z nim nie będzie wymieniał i ogarnie się sam (yyy... chyba)

Aha i nie zapominajcie, że forty to jest dodatek do gry.
Jeżeli jakiś sojusz chce więcej ludzi na fortach to ruszcie mózgiem i wymyślcie jakiś konkurs lub coś, a nie czekacie, aż IG zrobi to za was.

::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fortowcy kasy nie mają ? Weź się nie ośmieszaj.

To powiedz mi kto kupował te wszystkie sety pod forty i nie tylko.

ja kupowałem, bo mam konta jagodowe po innych światach, bez nich to sobie bym mógł śpioszka kupić.
//połączono, Weronika
Szczerze Kanuto ile razy masz te swoje bitewki, którymi się zakrywasz? Raz dziennie może 2? Przez resztę czasu możesz zbierać jagódki, rozbudować kościół, czy też się pojedynkować. Wszystko się da, wystarczy chcieć i nie narzekać.

Jeżeli jakiś sojusz chce więcej ludzi na fortach to ruszcie mózgiem i wymyślcie jakiś konkurs lub coś, a nie czekacie, aż IG zrobi to za was.

tak się składa, że akurat jestem prawie zawsze na 3 fortach dziennie. więc sorry kolego.

jasne konkurs dla jagodziarzy, aby zaszczycili nas fortowców swoją obecnością, dobry kawał ::DD:

IG jest wlaśnie od tego, aby wymyślać jakieś konkursy. Chyba kolego zapomniałeś ile to pomysłów mieli gracze a ile IG z tego zrealizowało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry