Jak grać Poszukiwaczem Przygód?

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika Vanaadis69, 4. Sty 2018.

Poleć tę stronę

1. Vanaadis69

Vanaadis69 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Witam. Gram w The-West już w sumie dłuższy czas, ale jednak dalej nie za bardzo ogarniam co i jak tutaj robić. Dokładnie chodzi mi o rozwój i granie odpowiednią klasą postaci, w tym przypadku Poszukiwaczem Przygód. Mógłby mi ktoś dokładnie rozpisać jak grać nim?
    1. W co rozdawać umiejętności?
    2. jaki zestaw zakładać?
    3. czy w ogóle jest sens robić zadania - czy najlepiej wykonywać prace głównie pod kasę/znaleziska/doświadczenie?
    W sumie to mam już 66 poziom, ale wydaje mi się, że nie gram nim tak jak powinienem. Proszę o pomoc.

W sieci znajdują się jakieś poradniki, ale zazwyczaj są one dość stare i nie wiem, czy nadal są aktualne. Dlatego piszę tutaj.

Tak wyglądają moje umiejętności na 66 poziomie, wraz z setem "Konowała", jedynie bez strzelby kwasowej.

Załączone pliki:

• staty.PNG
      staty.PNG
      Rozmiar pliku:
      607,6 KB
      Wyświetleń:
      13
  2. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    61
    Wszystko zależy od tego co chcesz w tej grze robić. Chodzić na forty, robić pracki, pojedynkować się?

3. Vanaadis69

Vanaadis69 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Jakoś forty mnie nie interesują, pojedynki również, bo mam postać zawadiaki. Głównie praca.

4. vid guerr

vid guerr

Docenione treści:
    6
    Musisz napisać coś więcej. Pracami chcesz się dorobić czy może szybko wbijać poziom?

Zrób screena umiejek bez bonusu z ubrań, bo ciężko określić w co dałeś umiejki. Wygląda na to że we wszystko co pomaga odblokować więcej prac przy twoim poziomie, ale w późniejszych etapach gry lepiej wyspecjalizować się w jednej konkretnej umiejce (do szybkiego zdobywania doświadczenia powinno się tak robić już od 1 poziomu).

Moi poszukiwacze lecą w jedną umiejkę (zazwyczaj budowanie, pływanie, strzelanie albo handel) i zbierają produkty, żeby je później sprzedać.

Z zadań na pewno powinieneś zrobić wszystkie, które dają jakiekolwiek umiejętności.

No i napisz co chcesz osiągnąć długookresowo ;)

5. Vanaadis69

Vanaadis69 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Chyba bardziej mi zależy na zarabianiu pieniędzy. Co do zadań, to chyba te wcześniejsze na niższe poziomy dają umiejętności? Bo teraz mam ich dość sporo i nie wiem nawet za co się wziąć, bo część i tak jest nie dostępna do zrobienia dla mnie na razie. Długookresowo, to chciałbym złożyć sobie jakiś fajny, przydatny set na moją postać, a z tego co widziałem to jest dość droga zabawa. Pewnie będę chciał zakładać własne miasto kiedyś w przyszłości i mieć możliwość na nie zarabiać.

Załączone pliki:

• staty1.PNG
      staty1.PNG
      Rozmiar pliku:
      606,2 KB
      Wyświetleń:
      10
  6. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    61
    Jeśli zarabianie hajsu to set ponce de leon i iść w full handel.

7. Vanaadis69

Vanaadis69 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Jest teraz sens, żebym wydał moje bryłki na reset umiejętności i cech, żeby rozdać wszystko co możliwe w handel?

Co do tego handlu, to jakie prace będą opłacalne dla mnie, gdy będę miał dużo punktów handlu?

8. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    61
    Ewentualnie mieć set pod zwiększoną szansę powodzenia (tancerz, skrzat/elf zależne od płci).
    Lepiej nie wydawać bryłek a pozbierać obligacje na reskill.
    Prace to głownie prowadzenie biura handlowego, rzadziej eksploracja zachodu, wędrowny handlarz.

9. Vanaadis69

Vanaadis69 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    To znaczy, żeby zapłacić za usunięcie umiejętności obligacjami, a nie bryłkami? Mam jakieś 1500 obligacji to powinno starczyć. Bo w oknie szamana nie ma podanej ceny w obligacjach.

10. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    61
    Można kupić napój nowego początku w sklepie za obligacje. Napój na pełen reskill (pkt umiejętności i cech) kosztuje 1000 obligacji.

11. DzoHKS

DzoHKS

Docenione treści:
    7
    Ja polecam cyrk wystarczy wyczekac ten odpowiedni moment .

Szybko mozna wydropic napoje na reskilla.

ReFresh04 lubi to.
  12. Vanaadis69

Vanaadis69 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Zresetowałem umiejętności, dałem praktycznie wszystko w handel, mam odblokowane Prowadzenie biura handlowego i Wędrownego handlarza. Opłaca się wykupić większe zarobki na tydzień i automatyzację i wykonywać te prace po 15sekund? Jak to 15sekund ma się do znalezisk? Czy szansa na znalezisko jest taka sama jak w przypadku pracy 1 godzinnej? Do tego, czy zestaw Juana Ponce De Leon jest najlepszy pod handel i zarobki, czy lepiej zainwestować w set do handlu i znalezisk? Może zestaw Pata Desmonda(20% znalezisk, 20% więcej $ i um handlu) Zestaw Juana praktycznie mógłbym już mieć, tak samo jak Pata Desmonda. Pomocy! :)

13. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    61
    Opłaca się wykupić te opcje premium. Najlepiej spróbować setu pod szczęście, ale mieć w podorędziu set na więcej pieniędzy. Czyhać na srebrny bonus w biurze i wtedy dużo 15 sek robić i motywacje do prac wciąż odnawiać tę motywację.

14. Vanaadis69

Vanaadis69 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    W jaki sposób otrzymać ten srebrny bonus w Prowadzeniu biura? I jak odnawiać szybko tą motywację? Mam tylko jakieś herbatki, +kilka procent.

15. wariata17

wariata17 Zespół The West

Docenione treści:
    20
    Codziennie kilka prac na mapie jest "srebrnych" lub "złotych". Są wybierane losowo i zmieniają się co 24h. W takich pracach jest zwiększona szansa na zdobycie produktu, zwiększony zarobek itd. Wystarczy codziennie sprawdzać i wyczekać moment, kiedy "prowadzenie biura handlowego" będzie srebrne lub złote.
    Srebrna praca na mapie wygląda tak: http://prntscr.com/hypyx6
    Co do motywacji, chyba najlepsza jest prymka, odnawia 25%. Możesz ją kupić na targu lub samemu wytworzyć, jeśli jesteś znachorem i znasz odpowiedni przepis.

16. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    61
    Ewentualnie śpiwory jeśli jesteś rymarzem,tez całkiem ok,ale prymki najlepsze. Zbijać motywację do 75%i brać prymkę.
    Możesz też próbować eksploracji zachowujesz, tam hqndelxoxile dobrze pamiętam też jest potrzebny.

17. tooold

tooold

Docenione treści:
    0
    najlepiej zainstaluj sobie skrypt gold jobs