Jak powstał twój nick?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mój nick powstał bo:

mine- bo myślałem że bede nagrywał na youtube w minecrafta (tak sie nie stało)

hobbit- bo lubię hobbita

a 12 bo inne były zajęte
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój nick William Holt z racji tego że interesuję się wojskiem powstał od Majora Williama Holt.Szefa sztabu obrony powietrznej południowej Europy.
 

DeletedUser30723

Gość
Gość
Maradona66 - od starego nicku brata co używał w różnych grach z początku nie miałem co wybrać więc wybrałem były nick brata
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałem odciąć się od motłochu używającego w nicku "123", więc nieco zmodyfikowałem kolejność cyfr, tworząc unikalny i wspaniały nick, który echem obija się między uszami zafascynowanych mną fanów.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Wszystko wzięło się z...marki Olympus, która produkuje aparaty fotograficzne itp: I z tego też powodu wymyśliłem nick, zmieniając jedynie literkę z "y" na "i". Liczby także były dobierane przypadkowo.
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
milosz -bo tak mam na drugie imię, a 12 bo te liczby są blisko siebie:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sama nie pamiętam skąd wziął się mój nick, na pewno nie pod wpływem "Iniemamocnych", jak większość uważa. Tak jakoś od kilku lat go używam, zawsze jest wolny, to i nowego nie muszę wymyślać ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ja też napiszę tu coś napisze :D
A mianowicie odnośnie mojego nicku napisane zostały, nie jedne rozprawy
Moralność czy niemoralność
większość ludzi twierdzi ,że po prostu jestem zakręcony jak ...(coś strasznie zakręconego ). Jako że jest to dość długi nick dość często jest skracany z Niemoralnie moralny na Moralny bądź też Niemoralny.Nie są to cechy mojej osobowość ,przynajmniej za bardzo się one nie wyróżniają :)D).
Początkowo nick miał oddawać sprzeczność mojego charakteru i ogólnie sprzeczność charakteru każdego człowieka.
Nick powstał przy rejestracji nowego konta (niestety nie pamiętam już nicku do starego konta ).O czymś zapomniałem,chyba nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja sam nie wiem jak powstał mój nick, chyba musiałem być pijany o_O
 
Status
Zamknięty.
Do góry