Jak rozbudować boba aka robotnika w 2023 roku the west

Witam,

Ponieważ skaczę po tych forach i skaczę i szukam odpowiedzi i nie potrafię znaleźć, postanowiłem założyć temat z wszystkimi keywordami na jakie wyszkiwałem odpowiedzi. Jako, że wpisy odnośnie rozbudowy umiejętności postaci są ultra stare, a chyba dużo się zmieniło zastanawiam się czy istnieje jakiś uniwersalny sposób rozbudowy boba w obecnej rzeczywistości.
Pytam tutaj w co dać pkt cech i umiejętności i do jakiego poziomu.
Jak przyśpieszyć maxymalnie rozwój postaci w obecnej rzeczywistości
Na jakim secie skupić się na miarę nowej postaci i w miarę normalnej ceny itd.
Wszystko, co praktyczne będzie bardzo przydatnę, ale najważniejsze to jak sobie poradzić z buildem umięjętności :)

Z góry dziękuje za pomoc.
 
Jak full bob no to full budowanie i w miarę najnowszy możliwy set (lub ten dający najwięcej umiejętności, pp).
Klikanie do satysfakcjonującego poziomu a później największy możliwy poziom kościoła i budo. I tak do celu, do skutku, do migracji. Zmiana miasta (jeśli nie męczy cię sentyment) oraz EQ aby było więcej pkt rozbudowy i expa
 
Oprócz kilku nowych prac i setów duzo się nie zmieniło, na początku expisz na spocie z kasynem, później srebrne prace na środku. Z wiekszym lvl zaczniesz siegac nowe prace to sie przerzucisz na srebrne tipi/zapasy, a w miedzyczasie kosciol. Umki to wiadomo budowanie, jak wbijesz wiekszy lvl to mozesz kombinowac, ale do 150 to raczej full budo. Set na poczatek kolumbijski/niepodleglosci ze wzgledu na spora liczbe umek,
 
Dzięki za odpowiedzi!
Dodatkowe pytanie mi się nasunęły z waszych odpowiedzi:
1. Jak się chronić w jednoosobowym mieście przed pojedynkami - jak nie wtopić, skoro będę je rozbudowywał.
2. Jakieś skuteczne metody na pozyskiwanie danych setów? Jest ich teraz od groma i mam wrażenie, że zdobycie niektórych/wymarzonych będzie graniczyło z cudem
3. Czy później, jak już będę starym dojrzałym bobem będę miał możliwość totalnego reskilla, żeby zacząć przykładowo fortowanie/pojedynkowanie?
4. Jakieś użyteczne narzędzia, kalkulatory, które wciąż są sprawne? anglojęzyczne również

Kiedyś to wszystko się pamiętało, no ale kurka trochę mnie na zachodzie nie było !oooooo!
 
Ja obecnie mam boba na teksasie i cisnę na przemian Planowanie Rezerwatu i Kolonizowanie Nowych Obszarów.
Exp w tym nowym darmowym secie do budowania nawet idzie, a jak przysiądziesz to piętnastosekundówek to powinieneś być zadowolony.

Miasto to obecnie przeżytek. Ludzie budują z przyzwyczajenia.
 
Full budowanie i siła. Z setów naprawę i dowodzenie.
1.Jak nie chcesz być atakowany to nie buduj grabarza I szeryfa.
2. Nie ma. Rynek świeci pustkami, a wszystko przez durne ulepszanie.
3. Tak. Wystarczy kupić za obli potek.
4. Skrypty chyba jakieś są
 
Dzięki za odpowiedzi!
Dodatkowe pytanie mi się nasunęły z waszych odpowiedzi:
1. Jak się chronić w jednoosobowym mieście przed pojedynkami - jak nie wtopić, skoro będę je rozbudowywał.
2. Jakieś skuteczne metody na pozyskiwanie danych setów? Jest ich teraz od groma i mam wrażenie, że zdobycie niektórych/wymarzonych będzie graniczyło z cudem
3. Czy później, jak już będę starym dojrzałym bobem będę miał możliwość totalnego reskilla, żeby zacząć przykładowo fortowanie/pojedynkowanie?
4. Jakieś użyteczne narzędzia, kalkulatory, które wciąż są sprawne? anglojęzyczne również

Kiedyś to wszystko się pamiętało, no ale kurka trochę mnie na zachodzie nie było !oooooo!
1. Najłatwiej sprawić sobie ochronkę co 3 dni, wtedy masz pewność że przez ten czas jesteś nietykalny
2. Wyprzedaże po loterii (jak po tej), dropienie kłosów które za chwilę wejdą do gry albo czekanie na święta
3. Tak. Potki za 600/1000 oup ze shopu albo quest dziadek waupee
4. Tw-calc jedno z niewielu stale aktualizowanych
 
Do góry