Jak się ubrać pod budowanie

Pomóc się ubierać bobom?

  • Tak

    Głosy: 54 87,1%
  • Nie

    Głosy: 8 12,9%

  • W sumie głosujących
    62
Status
Zamknięty.
Usprawnienie drobne: Otóż wiemy jak się ubrać by wyciągnąć jak najwięcej punktów pracy. Nie dotyczy to jednak budowy w mieście (i forcie?). Szukanie kasyna to strata sporej ilości czasu (dla regularnych bobów).

Proponuję po prostu, by można się było ubierać pod budowę miasta prosto z okna budowy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Propozycja jak najbardziej trafiona.

Moim zdaniem jeszcze przydałoby się opcja wyszukania najlepszego ekwipunku do podróży (bez konieczności sprawdzania na "innych" stronach) ;p
 

DeletedUser29579

Gość
Gość
Zawsze można sprawdzić na budowie kasyna bo ma takie same umiejki jak budowa miasta
 
Zawsze można sprawdzić na budowie kasyna bo ma takie same umiejki jak budowa miasta

Do dziś tak robią. A szukanie kasyna to minuta straty. Dla regularnych bobów ten czas się powiela.

Moim zdaniem jeszcze przydałoby się opcja wyszukania najlepszego ekwipunku do podróży (bez konieczności sprawdzania na "innych" stronach) ;p

Radzę poszukać skryptu na tw-db... bardzo szybko ubiera postać pod najlepszą jazdę konną i pełne HP. Sam nie doradzę jak pobrać, bo mi to przypadkiem się udało pobrać :p.
 

DeletedUser29016

Gość
Gość
Pozycja trafiona, ciekawie byłoby jeszcze, żeby dało się tak zrobić z wszystkimi umiejkami (np. hp ;))
 
Od takich zestawów jest już tylko skrypt albo automatyzacja. To drugie niestety wymaga premki i nie dostosowuje się do nowości w EQ; wariuje po usunięciu 1 obiektu. Skrypt za to trochę nieaktualny pod innym względem (3 builty pojedynkowe i bonusy fortowe pod stare wzorniczki.

Ilość zestawów bez premki powinna zostać powiększona chociaż do 3, by można było się ubierać osobno na atak i obronę fortu. Ale taka propozycja jest sprzeczna z zasadami tego działu, więc pozostaje liczyć na dobroć Inno (a już tak robili, np. z ilościami zleceń)
 

DeletedUser28075

Gość
Gość
Radzę poszukać skryptu na tw-db... bardzo szybko ubiera postać pod najlepszą jazdę konną i pełne HP. Sam nie doradzę jak pobrać, bo mi to przypadkiem się udało pobrać :p.
doradzasz, żeby ubierać się do podróży ze skryptu tw-db, a nic nie mówisz, żeby z tego samego skryptu ubierać się do budowania
 

DeletedUser30777

Gość
Gość
Zawsze można sprawdzić na budowie kasyna bo ma takie same umiejki jak budowa miasta

To co napisał kolega niestety to nie do końca się sprawdza/zgadza.

Rozbudowa miasta to 5umiejetnosci z czego 3 to budowanie każdy to wie ale nie zawsze ekwipunek full budowanie jest najlepszy dla rozbudowy miasta.
Ja osobiście jestem bobem na Huronie 120lvl i mam ledwo 600budowania ale jestem tak ubrany pod bonusy( bronie Elfego Baca i set Cartwrighta z koniem i siodłem) że mam 2180pkt wkładu w samą pracę rozbudowa kościoła.
Więc jeśli ktoś ma set broni Elfego Baca,Allana Quatermaina,cały set Cartwrighta to lepiej jeśli założy te sety niż zwykłe eq pod budowanie(umiejętność).

Najlepsze eq pod budowanie:
Set Cartwrighta(ubrania)(313pkt wkładu)
Bronie Elfego Baca(136pkt wkładu),[wymienne na bronie Allana, ale bronie setu Allana nie dają bonusu do dowodzenia, które również wlicza się w rozbudowę miasta(102pkt wkładu)]
Deklaracja niepodległości i Wielbłąd(40pkt wkładu),[wymienne na konia i siodło Cartwrighta,które są odrobinę słabsze(28pkt wkładu)]

Dziękuję za przeczytanie :)
 
Ten bonus jest tak znikomy, że liczy się tylko na niskim poziomie samych ubrań pielgrzyma, potem nie ma różnicy.
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
Najlepsze eq pod budowanie:
Set Cartwrighta(ubrania)(313pkt wkładu)
Bronie Elfego Baca(136pkt wkładu),[wymienne na bronie Allana, ale bronie setu Allana nie dają bonusu do dowodzenia, które również wlicza się w rozbudowę miasta(102pkt wkładu)]
Deklaracja niepodległości i Wielbłąd(40pkt wkładu),[wymienne na konia i siodło Cartwrighta,które są odrobinę słabsze(28pkt wkładu)]

Podstawowe ubranka (445pkt wkładu)
Zimowe wyposażenie (223pkt wkładu)
 
Status
Zamknięty.
Do góry