jaki najlepszy pasek i spodnie pod pojedynki?

  • Rozpoczynający wątek =HIQAN=
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jaki najlepszy pasek i spodnie pod pojedynki build z/u
Może był taki temat, ale najwyżej ktoś napisze 2 razyxD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie:
Spodnie - brązowe jeansy.
Pas - szlachecki pas z orłem.
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Do ataku lepsze od Brązowych Jeans'ów są Szlacheckie Spodnie Wojskowe. Tracą 1pkt. celowania, a mają przewagę: 2 uniku, 1 strzelania, 3 refleksu i (do obrony) 1 taktyki. Tak więc tutaj prawie wszystko przemawia za Wojskowymi. Jednakże... Te spodnie nadają się tylko do ataku. Osobiście do obrony dla buildu Z/U preferuję Szlacheckie Kowbojskie Spodnie (+2 Sprawność, +19 hp, +30 unik, +25 cel). Można też na zaskoczeniowców lub orków z dużą ilością zaskoczenia ubrać Szare Jeansy (+1 Zręcznośc, +2 Sprawność, +15 strzelanie, taktyka). Oczywiście wszystko dla strzelca :).
Co do paska. Szlachecki Pas z Orłem jest bardzo dobrym wyborem. Ponadto dobry jest Zielony Pas z pistoletami (+5 Siła, Sprawność, +6 Zręczność, Charyzma) i Brązowy Pas na Naboje (+10 Zaskoczenie, Strzelanie, Refleks i Chowanie się). Na 105lvl'u jest chyba najlepszy pasek: Czarny z pistoletami (+1 Każdej cechy, +15 Zaskoczenie, Refleks, Strzelanie, SU). Ogółem modyfikacji jest wiele, każdy dobiera coś pod siebie. Jest jeszcze wiele ubiorów pod Celowanie i Unik czy samo Zaskoczenie. Osobiście uważam te za najlepsze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry