Jaki telefon?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19550
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19550

Gość
Gość
Przepraszam z góry jeżeli zły dział ale nie wiem gdzie to dać.
Mam do wyboru telefon do 1700 zł. Najlepiej smartfon, tak więc myślę nad Galaxy S II lub Sony ericsson Arc S.
Możecie podać jakieś propozycje telefonu do 1700 zł z androidem lub pomóc mi wybrać pomiędzy tymi dwoma.
 

DeletedUser

Gość
Gość
SGS II, HTC Sensation.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dobrze poszukasz to może znajdziesz w takiej cenie LG Swift 3D. Mój starszy braciak ma taki telefon. Fajna sprawa :)
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
To teraz mam problem inny. Cena nadal pozostaje taka sama ale nie wiem czy wziąć SGS II czy LG Swift 3D. Który mi polecacie. Chodzi mi głównie o multimedia typu, muzyka, filmy, zdjęcia, gry ale też gadu gadu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie miałem doczynienia z SGS II. Dlatego wziąłbym LG :) Gadu to praktycznie na każdym smartfonie zainstalujesz z marketów.
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Teraz to mam dylemat. ::D: Ale chyba jednak wezmę SGS II. Chociaż z drugiej strony LG tańszy jak patrzyłem. Mógłbyś dać mi linka do ceneo tego LG. Bo nie wiem czy dobrego wyszukałem.::P:
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Nie polecam LG. Kilku moich znajomych było ich właścicielami i to było chyba mówi wszystko...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Galaxy S II to full koks. 3D to tylko bajer. SGS II ma przepiękny ekran i w ogóle ten telefon wygląda jakby miał zabić. Filmy kręci takie, że dostajesz Błogosławieństwo jak z Herosów III zawsze jak oglądasz. KAŻDA gra na nim pójdzie. GTA III - nie ma problemu, jak na moim co najwyżej lekko przycina. Pamiętaj, że Swift 3D był jednym z pierwszych telefonów wyposażonych w wielordzeniowy procesor, SGS2 to już nieco "doświadczony" pod tym względem model. Możesz wrzucić sobie najnowszego Androida 4.0 i będzie śmigał ładnie.

Tak swoją drogą... To coś mieści się w kieszeni, prawda? Mój komputer, z którego teraz piszę mieści się co najwyżej pod biurkiem. Jakim cudem komórka może mieć 256 MB pamięci RAM więcej od mojego komputera?

Zastanów się też na Galaxy S II HD LTE, za ekran 720p i masę innych rzeczy i LTE i wszystko lepsze warto uzbierać trochę więcej pieniążków.
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
To jednak biorę SGS II. Dzięki za pomoc.


Można zamknąć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg. mnie Galaxy S II lepszy


czemu ankiety nie zrobiłeś? ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry