Jakich perfum używacie?

Igmor

Blada Twarz
Proponuję zebyśmy tutaj wypisali takie dobre, porządne męskie zapachy ale w cenie nieprzekraczającej 100 zł. Szukam od jakiegoś czasu dla siebie takiego włąśnie tańszego pachnidła. Które by się dobrze trzymało i jednocześnie podobało sie płci przeciwnej. Do tej pory miałem adidasy, ale mam wrażenie,ze kiedyś te zapachy były lepsze. Aktualnie bardzo szybko wietrzeją. Tak wiec jak ich użyję to za pól godziny już praktycznie niczego nie czuję.
A i żonka jakis czas temu mi kupiła zapach yves rochera i tak samo kijowy ( dobrze przynajmniej,że z promocji).
Jest może coś fajnego co nie śmierdzi i jednoczęsnie odbrze się trzyma ?
 

Neds

Blada Twarz
Brutal hehe. Trzyma sie bardzo dobrze. A tak na serio to proponowałbym dołożyć trochę do Azarro chrome, które są fajne , świeże no i trzymają się te kilka godzin. Możesz ewentualnie kupić sobie love desire ( jest to zapach z feromonami). Który sam w sobie jest bardzo fajny moim zdaniem.
 

Neds

Blada Twarz
Jakbym ich nie miał to bym Ci o nich nie pisał. Kupilem sobie z ciekawości żeby zobaczyć jak to z nimi będzie i teraz jest to mój ulubiony zapach. Jeszcze poluję sobie na ich wersję premium.Trochę droga bo kosztuje prawie 2 stówki ale czytałem na forum o perfumach jak goście bardzo sobie ten zapah polecają poniewaz maja bardzo dużo feromonów no i dzięki temu laski fajnie na nie reagują.
 
Do góry