Jakie ubranie pod prace prowadzenie biura handlowego ?

  • Rozpoczynający wątek Alpena
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Lepsze ubranie z setu czyli :
-Zestaw Allana Q
-Bronie Allana Q
-Koń i siodło Cartwrighta
Czy ubrania najlepsze na dany lvl z umiejętnością handel ?
 
Zależy czy chcesz mieć bonus znalezisk czy jak najwięcej pkt pracy
Na bonus znalezisk wziąłbym ubrania pata,bronie aq i zaprzęg carta
Na jak najwięcej pkt pracy ubrania pata(zamiast spodni mogą być zimowe spodnie) bronie aq i zaprzęg jessego ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co jest lepsze więcej punktów pracy czy więcej % do znaleziska ?
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Z doświadczenia wiem, ze różnica pomiędzy zaprzęgiem carta/ azteckim czy też setem pata / ubraniami full pod handel dającymi więcej pp to przedział 100$-150$. Także sami odpowiedzcie sobie na pytanie czy lepiej mieć 50% szansy powodzenia + np 20% z ubrań niż próg dropu o 100$ większy.
 
Jaki mamy teraz największy próg biura i wędrownego?
Kiedyś handlowałem i zastanawiam się, jak to teraz wygląda.
Chcę informacji od właściciela postaci full handel, premka zarobek, 150 poziom i najlepsze ciuszki, ale bez loteryjnych za kaskę.

Handlarz pokazuje mi:
- chustę Pata Desmonda
- kapelusz i spodnie Ludwika Oktoberfest
- płaszcz i buty wielkanocnej rozgrywki
- bronie Allana Quatermaina
- jazda Jessego Chisholma
- pas barmana

Biuro:
zmieniają się tylko spodnie i kapelusz, na te z zestawu wyjętego spod prawa.

Kiedyś chyba 13.xxx było graniczne, a teraz?

Premier - zaczynasz pracę w ubraniach pod punkty pracy, po zakolejkowaniu przebierasz się w procenty. Masz dwa w jednym.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Premier - zaczynasz pracę w ubraniach pod punkty pracy, po zakolejkowaniu przebierasz się w procenty. Masz dwa w jednym.

Osobiście nie sprawdzałem tego, bo nie siedzę w handlu - ale czy w przypadku zakolejkowania pracy w eq pod PP, późniejsze przebieranie nie powinno nie mieć żadnego wpływu na drop?
 
Jest tak:

1 przed rozpoczęciem pracy ubierasz postać pod jak największą ilość punktów pracy
2 puszczasz pracę (jedną lub kilka)
3 przebierasz postać pod % znajdek, albo % zarobku, expa, albo pod odzysk energii
4 po zakończeniu prac (jeśli masz szczęście) otrzymujesz przedmiot i ilość produktów o wartości/ilości podanej przy kolejkowaniu. Zaś exp i kasa są z wartości po przebraniu, czyli dostaniesz tyle, ile pokazane masz w ciuszkach, w których zakończyłeś pracę.

Czyli albo idziesz w % znajdek, albo w % expa i kasy (np. set Patryka).
Możesz też np. zbierając obligacje do zadań dziennych, ustawić kilka prac, przebrać się po kolei do każdej (przebierasz, ustawiasz godzinę, przebierasz pod kolejną pracę, ustawiasz, znów przebierasz) i na sam koniec założyć set Patryka +20% szansy powodzenia, kasy, expa.
 

DeletedUser31530

Gość
Gość
Tak jak KZI napisał punkty pracy, a co za tym idzie wartość dropu, szansa obrażeń itp są naliczane podczas kolejkowania prac, natomiast bonusy z ubrań, eliksirów czy premki są doliczane po zakończeniu pracy.
Jedynym ograniczeniem jest to, że jak nie mamy pracy odblokowanej poziomem to nie możemy po jej rozpoczęciu zdjąć/zamienić ubrań jeżeli spowodowałoby to spadek punktów pracy poniżej zera.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Premier - zaczynasz pracę w ubraniach pod punkty pracy, po zakolejkowaniu przebierasz się w procenty. Masz dwa w jednym.

Bracie dzięki za podpowiedź, przetestuje i zdam relacje! :I::I:

PS: U mnie na 131lvl, full w handel [umek mało bo postać ma niespełna 6 miesięcy mam 12k próg dropu w ubrankach pod handel- >
1. bronie AQ
2. zaprzeg chisholma
3. set pata -> spodnie zimowe
 
Kolega mi odpisał:
biuro :
wszystko Pat D. + zimowe spodnie + koń i sidło Jessego

handlarz :

set Azteka

Akurat tych rzeczy nie mam, rzecz w tym, że kolega teraz robi poje i mi nie sprawdzi, jaki jest maks drop. Może ktoś się pofatyguje z handlarzy i napisze?
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Kolega mi odpisał:
biuro :
wszystko Pat D. + zimowe spodnie + koń i sidło Jessego

handlarz :

set Azteka

Akurat tych rzeczy nie mam, rzecz w tym, że kolega teraz robi poje i mi nie sprawdzi, jaki jest maks drop. Może ktoś się pofatyguje z handlarzy i napisze?

Mi pokazuje dokładnie tak samo jeśli chodzi o najlepsze ciuchy do tych prac. Lepszych ogólnodostępnych nie ma. Przynajmniej na razie. Co do pułapu to przyłączam się do pytania, także jestem tego ciekaw.
 
Status
Zamknięty.
Do góry