Jakie umiejętności najlepsze pod forty?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14524
  • Data rozpoczęcia

A więc?


  • W sumie głosujących
    338
Status
Zamknięty.

DeletedUser10665

Gość
Gość
Oj cieszyłbym się jakby co 2 strzał zawadiaki był krytyczny...

Jednak wydaje mi się, że mając 14k hp i tak będzie nam lepiej niż mając tego hp 2k...

Masz 14k hp, to Zawadiaka zabierze Ci krytykiem ok. 1500-1800

Masz 2k hp, to Zawadiaka zabierze Ci krytykiem ok. 400-500

Mając 14k hp przeżyjesz ok. 10 krytyków... Mając 2k hp przeżyjesz 5-6?

W bitwach kosmiczne znaczenie odgrywa jednak losowość, więc niestety rozsądniej jest uderzać w HP... Mówię niestety, bo chciałbym, by bonusy działały, wtedy walki fortowe byłyby dużo ciekawsze ;)
 

DeletedUser26861

Gość
Gość
no cóż ja gram żołnierzem z premką i osobiście wolę dać 44 dowodzenia żeby z bonusem posiadać go 71 , 44 dowodzenia -> 440 hp dla żołnierza z premką , jeśli unikniesz 3 strzały więcej już ci się opłacało
 

DeletedUser27131

Gość
Gość
ja zaproponował bym mieszanke około 70% w hp a reszte w UNIK i celowanie:traper:

celowanie na exp:mel:

a unik pozwoli uniknąć część niemiłych krytyków::D:
 

DeletedUser15709

Gość
Gość
Niestety nie jest to prawda.
Jestem wypakowany unikiem i wziąłem udział w evencie na s6.
Jedna z bitew dotyczyła właśnie uników, gdzie w ciuchach pod unik w trakcie trzech kolejek które wytrzymałem wykonałem trzy uniki (a strzelała do mnie również trawa).

O wiele lepszą inwestycją jest HP.

*Wielokrotne powtórzenie słowa "unik" nie było celowe ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27903

Gość
Gość
Zależy jaką postacią grasz, Twój styl walki na fortach, dowodzącego i przeciwnika.
Ja bym jednak proponował rozdać cechy po równo, a umiejki w hp.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
hmm a czy to celowanie w ogóle coś daje? wpakowałem troche pkt i efektu nie ma ;/ jakie trzeba mieć umiejętności żeby średnio zadawać head-shota co drugą runde? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm a czy to celowanie w ogóle coś daje? wpakowałem troche pkt i efektu nie ma ;/ jakie trzeba mieć umiejętności żeby średnio zadawać head-shota co drugą runde? :D

Ta umiejętność to szczęście;)
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
więc po co gadanie że celowanie coś daje? raczej to nie jest szczęście
 

DeletedUser

Gość
Gość
więc po co gadanie że celowanie coś daje? raczej to nie jest szczęście

Gdyby coś dawałoby to ludzie dawaliby w bonusy.
Sam miałem kilka postaci fortowych w ciągu ostatniego roku, żadna nie miała nawet punktu włożonego w bonusy.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
Gdyby coś dawałoby to ludzie dawaliby w bonusy.
Sam miałem kilka postaci fortowych w ciągu ostatniego roku, żadna nie miała nawet punktu włożonego w bonusy.

dam w wytrzymałość i celowanie, ciekawe jaki efekt będzie
 
Daj spokój. We wczorajszej walce miałem bonus do ataku 89.88 (no prawie 90), najwięcej z całej obrony i co? Kilka pudeł wpadło. Wyprzedzili mnie w rankingu ludzie z postaciami full hp.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Cały te TW to loteria jest :D

W fortach liczy się HP tylko, reszta to szczęście, musisz brać pod uwagę skąd strzelasz do kogo itd.
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Punkty życia mia się rozumieć , reszta - te bonki całe to słabo daje , liczy sie żeby przetrwać :)
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
z przetrwaniem to ja sobie poradze ;p tylko pytanie czy jak bede mial duzo pkt w celowanie to czy bedzie wiecej trafionych
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak poprzednicy wal w hp.
Ale wg mnie powinny być większe bonusy od innych umiejek przede wszystkim unik i cel ale to już moje zdanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry