Jakim najlepiej rzemiosłem się zajmować?

  • Rozpoczynający wątek hades027
  • Data rozpoczęcia

Rzemiosła


  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mam prawie 20 lvl i nie wiem jaki rzemiosło wybrać bardzo proszę o zagłosowanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi chodzi oto która jest najbardziej opłacalna mam pytane da się zmienić np. z kucharza na znachora albo na odwrót a jeśli tak to ile razy przyrządzone produkty można użyć raz czy więcej parę na raz czy tylko jeden pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
i dlaczego nie mogę kupować na targu tylko wystawiać hmpf
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mi chodzi oto która jest najbardziej opłacalna
Każda jest opłacalna, zależy co jest Ci najbardziej potrzebne. Kucharz poprawia cechy i umiejki i dodaje punkty pracy, Znachor podnosi energię i punkty życia, kowal podnosi obrażenia broni i pomaga w bitwie o fort, a rymarz przyspiesza konia.

mam pytane da się zmienić np. z kucharza na znachora albo na odwrót
Raz wybranego rzemiosła nie da się zmienić.

to ile razy przyrządzone produkty można użyć raz czy więcej parę na raz czy tylko jeden pif paf
Możesz używać dowolną ilość razy, ale odstęp czasowy wynosi 10 minut.

i dlaczego nie mogę kupować na targu tylko wystawiać hmpf

Każdy może kupować na targu. Żeby otrzymać kupiony przedmiot, trzeba się przejść do miasta, w którym był wystawiony. Jeżeli przedmiot był wystawiony w formie licytacji, to otrzyma go osoba, która zapłaciła najwięcej dopiero po skończonej licytacji.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie raz kupowałem na targu a tera pisze "nie udało się założyć twojej oferty" za każdym razem i co :meks: ???
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie używasz raz to daje ci tam jakiś bonus i musisz czekać 10 minut aż użyjesz tego ponownie.:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
RÓŻNICA JEST JA JUŻ WYBRAŁEM KUCHARZ POLOWY ::D:
 
Status
Zamknięty.
Do góry