Jedno łącze a miasto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33044
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32987

Gość
Gość
To jest dopiero patologia to co tu się dzieję ...
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
I w końcu każdy pisze to samo.
Jest coraz gorzej. Mi zeszło z 4 miesiące, żeby odkryć tę ,,kartę" a tu koleżance wystarczyły tylko 2 :p
 

DeletedUser32861

Gość
Gość
Coś chyba się popsuło w wiadomości CM :p
Zabroniony jest handel na jednym IP? Czyli można mieć dwa konta i wymieniać itemy z loterii za pośrednictwem innej osoby? Brat wystawia znajomemu, a znajomy mi, wtedy chyba wszystko będzie legalne.

§9. Zabrania się umieszczania na forum opisów wszelkich sposobów i metod omijania lub naciągania regulaminu gry, jak również sposobów na wykorzystanie ewentualnych błędów w grze.

Swoją drogą to jest dosyć przykre, że nie można pomagać członkom rodziny. Myślę, że nie ma co obwiniać za to Etriel, która i tak starała się to Wam wytłumaczyć jak mogła. Regulamin co prawda nie jest jasno sprecyzowany, ale wypowiedzi TWT rozjaśniły wątpliwości(przynajmniej moje).
 
Myślę, że nie ma co obwiniać za to Etriel, która i tak starała się to Wam wytłumaczyć jak mogła. Regulamin co prawda nie jest jasno sprecyzowany, ale wypowiedzi TWT rozjaśniły wątpliwości(przynajmniej moje).

Napiszę krótko, Etriel nie potrafi albo nie chcę z nami rozmawiać. Tłumaczenia tłumaczeniami, ale odpowiadać na pytania by wypadało jako CM. Dla innych nadal jest mnóstwo niejasności.
 
Osobiście bałbym się zaprosić rodzinę/współlokatorów do gry w The Westa (czyli osoby, które chcąc nie chcąc mają wspólne łącze). Nawet gdyby gra odbywała się niezależnie od siebie. Wypowiedzi dotychczas przedstawione nie rozwiewają obaw. Nawet wspólny udział w tych samych bitwach/przygodach (unikanie zwłaszcza bitew spowodowałoby grę z koniecznością wyrzeczeń) dawałby kolejne obawy o ciągłość kont.

Szczęście w nieszczęściu - gra jest bardzo daleko od takiego poziomu, aby ją polecać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry