Kącik dyskusyjny

Temat stworzony dla pasjonatów sportu. Wszelkiej maści. Proszę o kulturalną dyskusję.


Zacznę: Co myślicie o sytuacji Ramosa w RM? Odejdzie w tym okienku?
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Myślę żę tak, Van Ghaal bardzo chce go pozyskać na nowego kapitana z doswiadczeniem, a z tego co słyszałem Real też chce zakupić Koscielnego, czyli już kogoś prawdopodobnie będą szykować na miejsce Ramosa
pif paf
P.S. Bardzo fajny pomysł :). Z chęcią podyskutuje :D

:traper:
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Moim zdaniem Ramos jest legendą tego klubu i w nim też pozostanie.

Są tu pasjonaci FC Barcelony, F1 i Moto GP?
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
A ja mam pytanie za jakimi klubami pilkarskimi jestescie?
Ja kibicuje w LM Realowi i Bayernowi ( to dziwne ze dwom klubom, ale tak jest :D ) a jak ogladam n.p. BPL to Czelsi :p Lubie również PSG i Juventus ( teraz sobie ludzi pomyśla "zaczal lubic Juventus jak dostal sie do finalu LM" ale tak nie jest, bylem jego fanem juz wczesniej ) :)
:traper::traper::traper:
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
To znaczy to wyglada tak, ze pilkarzy kupowac mogą, ale nowi zawodnicy ( ci nowi pilkarze, nie zapisani wczesniej na liste ) moga grac dopiero od stycznia 2016 :C .

Ale Vidala kupili i z Pogbą się juz dogadują... Bardzo ubolewam nad tym, zrobi sie kolejny gwiazdorek :p
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Pogba już jest gwiazdorkiem, a w Barcy będzie miał konkurencję i pokaże klasę, albo ucichnie.
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Kyniu ja jestem fanem F1 :D

Co do Realu i Ramosa to już mają na celu Benatie w miejsce Ramosa - czy to dobry wybór? Raczej nie :/
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Kyniu ja jestem fanem F1 :D

Tak to wiem. Możesz potem zagłosować ng indiańską serię zadań z gen. Lewisem Hammiltonem XD. Teraz chyba w UK będzia miał szansę wygrć.

Argentyna mistrzem Copa America.
Panie z USA piłkarskimi mirtrzyniami świata.
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Z tym mistrzostwem dla Argentyny to bym zaczekał :D
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Ja bym nie lekceważył Chile :p
A mistrzostwa wygrają Japonki :mel:

Chociaz w sumie jak się tak głebiej zastanawiam to Ramos nie odejdzie :mel: On po prostu negocjuje podwyżkę, tak to sie robi w dzisiejszych czasach :D. Tak samo Rooney "straszył" ze odejdzie do City :p. Chyba że Benitez go przechytrzy i powie "Chcesz iść to idź" no i Ramos sie zasmuci :p

Co sądzicie o nowym ataku Realu? Rondaldo na szpicy, Bale na lewe skrzydło .. To wygląda dobrze, tylko że teraz nie ma dobrego prawoskrzydłowego w Realu :p. James? Wolny :/ . Kogo by mogli sprowadzić? Może Hulk ?
 
James i Bale - dwóch lewonożnych. Chociaż za nimi nie przepadam sciągnąłbym kogoś prawonożnego. Myśleli chyba o Aguero, ale szejkowie go nie puszczą :eek:kul:
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
James i Bale - dwóch lewonożnych. Chociaż za nimi nie przepadam sciągnąłbym kogoś prawonożnego. Myśleli chyba o Aguero, ale szejkowie go nie puszczą :eek:kul:

To tylko kwestia odpowiedniej sumy pieniędzy, a Bale jest słaby.
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Bale jest słaby :p ? Nie zapominaj, że to on rok temu dał im potrójną koronę :p. Ma po prostu gorszy sezon, ale jeszcze się uruchomi. Bale na prawym skrzydle był dobrze ustawiony, mógł się łamać i schodzic do srodka pola, ale powiedzial ze odchodzi z Realu jezeli dluzej tam bedzie grał ( taki foch troche ) :C
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Czy R.Kubica ma szansę na podium rajdu polski?
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
No i Chile wygrało :D karne Argentyny to jakaś parodia :x
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Haruś dziś od 13 do 16 będziesz nadzorował gonzalesa czy f1?
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Obowiązkowo dzisiaj od 14 F1, bardzo mi szkoda dwóch zawldników, których lubię - Buttona i Alonso.
 
Do góry