Kącik dyskusyjny

DeletedUser31458

Gość
Gość
Ciekawe ile zapłacili Hogiainowi za takie przestrzelenie karnego :D
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Fernando na własne życzenie opuścił Ferrari i mi go nie szkoda. Był ciekawą opcją w wyścigach z Markiem, Sebastianem i Lewisej kilka sezonów wcześniej. Button potrafi jeździć taktycznie co się sprawdzało w czasach dominacji Red Bulla i McLarena. Na szybko liczę na dużą ilość manewrów wyprzedzania, błędy czołówki i inny skład podium. ForceIndia Hulka lub Williams Botasa ma szansę powalczyć o czołowe lokaty. Cel na wyścig? Hammilton przed Rosbergiem.



Był sobie wątek kilka dni, a potem o nim zapomniano

/połącznono - makaroniarz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jeździ ktoś na zloty/spotkania aut tuningowych itp?!
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Niedziela ---> Belgia ---> tor Spa ---> 14:00 ---> wyścig ---> F1





:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niedziela ---> Belgia ---> tor Spa ---> 14:00 ---> wyścig ---> F1





:D

Ktoś to jeszcze ogląda?! ja odkąd kubica miał wypadek i go "wyskładali" nie oglądam prędzej już wszelkiego rodzaju rajdy wrc ale bez collin'a to też nie to samo.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Ktoś to jeszcze ogląda?! ja odkąd kubica miał wypadek i go "wyskładali" nie oglądam prędzej już wszelkiego rodzaju rajdy wrc ale bez collin'a to też nie to samo.

F1 też jest ciekawe. Od kilku lat oglądam wszystkie wyścigi i kwalifikacje.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Jutro ---> Japonia ---> Suzuka ---> 07:00 ---> wyścig ---> F1

Szybkie typy:

1. Vettel
2. Rosberg
3. Hammilton
4. Botas
5. Raikkonen
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
50 coś okrazen w super drogich autach i patrzenie sie jak jeżdża autka... wow wielkie mi halo, to już wolę oglądać kopulację orangutanów na Animal Planet albo sposoby ostrzenia piły mechanicznej na spryciarze.pl
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bolid to nie auto proszę o tym pamiętać.

Gdy kubica jeszcze jeździł sam oglądałem wyścigi F1
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
50 coś okrazen w super drogich autach i patrzenie sie jak jeżdża autka... wow wielkie mi halo, to już wolę oglądać kopulację orangutanów na Animal Planet albo sposoby ostrzenia piły mechanicznej na spryciarze.pl

Nie wszyscy czują tego ducha i magię rywalizacji najlepszych kierowców wyścigowych na świecie. Swoją drogą to ktoś jeszcze jest zdania, że Rosberg wygra w klasyfikacji łącznej?
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Jak wam się podobał pierwszy indywidualny konkurs pucharu skoków narciarskich sezonu 2015/2016?
 
Podobało mi się
1.Że padał śnieg
2.Pierwszy skok Stocha(138m chyba)
3.Wrócę do drużynówki dwa ładne skoki Ziobro,szkoda że w niedziele tak nie skakał.
4.W końcu zwycięstwo kogoś kto nie jest w czołówce.
Żałosne są dla mnie nowe przepisy,zauważyłem że jeszcze żadnego niemca i austriakia nie zdyskwalifikowali.
A tak to konkurs mi się podobał,szkoda tylko polaków
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Generalnie trochę loteryjne warunki, ale końcówka drugiej serii jakby walczyli o mistrzostwo świata.

Co powiecie na mały konkurs związany z turniejem czterech skoczni?
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
A główną wygraną będzie możliwość usunięcia Twojego konta obecnego i następnych ?
 
Nie będę zakładał nowego wątku.... Jaka Waszym zdaniem jest najciekawsza grupa na Euro 2016 ?- moim grupa D
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Według mnie jest to grupa E, ponieważ Włosi i Belgowie są stawiani w gronie faworytów nawet do zdobycia tytułu mistrzowskiego. W tej grupie jest także Szwecja, która może zdecydowanie namieszać oraz Irlandia która moim zdaniem będzie najmocniejszym outsiderem wśród wszystkich zespołów skazywanych na ostatnie miejsce w grupie.
 
Są trzy wyrównane grupy.
B. Walia i Anglia są niby faworytami, ale Rosja już odebrała punkty Anglii, a Słowacja bardzo dobrze grała w eliminacjach.Nie zdziwię się Anglia będzie miała 3 miejsce w grupie.

D. Turcy i Chorwaci to starzy znajomi pamiętny mecz,Chorwacja strzeliła w 119, a Turcja odpowiedziała w 120, a potem Turcy wygrali w karnych gdzie Modric i Rakitic nie trafili karnych.
Hiszpania niby jest faworytem,ale ostatnio nie powala.
Czechy w bramce w Petrem Cechem są nieobliczalni.

E.Belgia będzie miała pierwsze miejsce,ale pozostałe drużyny będą walczyć o drugie miejsce.
Jak Ibra się rozstrzela to nikt go nie powstrzyma,
Irlandia ma dużo doświadczonych graczy.
Włosi to już przeżytek,powinni odmłodzić kadrę,ale może coś zdziałają.
 
Do góry