Kłódki w ekwipunku

  • Rozpoczynający wątek Balon72
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł mi się podoba?

  • Tak

    Głosy: 33 58,9%
  • Nie

    Głosy: 12 21,4%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%
  • Niepotrzebne

    Głosy: 11 19,6%

  • W sumie głosujących
    56
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Moja propozycja jest prosta: w ekwipunku powinna być kłódka, którą można by zabezpieczyć ubrania, bronie itp przed przypadkową sprzedażą wędrownemu.
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
Istnieje już "zabezpieczanie", a raczej potwierdzenie sprzedaży.
S1DX8cu.png
 
Powinien powstać spis rzeczy: Droższe unikaty, które będą wymagać podwójnego potwierdzenia. Okno z drugim potwierdzeniem powinno się znajdować w innym miejscu niż inne, by odruchowo nie potwierdzić raz drugi.
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
5 potwierdzeń nie pomoże jak się klika zamiast czytać :&:
 
Ale przez drugie potwierdzenie na pewno będzie łatwiej odróżnić, czy sprzedajemy syf, czy unikat. Na przykład strzelby wyglądają dość podobnie, a pod wpływem niektórych związków chemicznych identycznie. W ten sposób jest pewność, czy sprzedaję kolejnego zardzewiałego arkebuza znalezionego wśród jagód, czy Winchestera 1885, którego udało mi się fartem zdobyć.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Proponuję nie zaglądać do handlarza pod będąc pod wpływem niektórych związków chemicznych i nie będzie problemu :)
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
To jest po prostu niepotrzebne, 'x' razy nic tutaj by nie dało.
Wystarczy dobrze czytać a nie jak Ty to mówisz 'hurtem' nie patrząc dodatkowo co sprzedając Handlarzowi.

* Co do związków chemicznych sam się przejechałem w podobnym przypadku ale i tak odradzam ten pomysł (w końcu każdy ma inną 'przepustowość' %) i nie wiadomoby było jak zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami natury :D
 

DeletedUser30794

Gość
Gość
to już lepsze by było zeby zrobić ze jak sprzedaż do handlarza to ze w ciągu 24h mozesz to odkupić . mogło by to za x2 ceny minimalu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no to z odkupowaniem to kiepski pomysł, byłaby to w sumie pożyczka $. A to już za duże udogodnienie :nie:
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Powinien powstać spis rzeczy: Droższe unikaty, które będą wymagać podwójnego potwierdzenia. Okno z drugim potwierdzeniem powinno się znajdować w innym miejscu niż inne, by odruchowo nie potwierdzić raz drugi.

Jasne, zróbmy jeszcze potwierdzenie SMS Kodem dla bezpieczeństwa.

Jak usuwasz coś na komputerze to też masz X potwierdzeń???
 

DeletedUser25911

Gość
Gość
To plik idzie do kosza i tam musisz go jeszcze raz usunąć aby się go pozbyć na dobre :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie miałem na myśli konieczności potwierdzania 10 razy, że rzeczywiście jestem pewny i chcę sprzedać ::):

Chodzi tylko o zaznaczenie przedmiotów w ekwipunku, które są mi potrzebne i nie chcę ich sprzedawać. np: w formie małej kłódeczki, którą można zdjąć.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Nie miałem na myśli konieczności potwierdzania 10 razy, że rzeczywiście jestem pewny i chcę sprzedać ::):

Chodzi tylko o zaznaczenie przedmiotów w ekwipunku, które są mi potrzebne i nie chcę ich sprzedawać. np: w formie małej kłódeczki, którą można zdjąć.

niestety na tym forum niektórzy mają ludzi piszących propozycje za idiotów, samymi nie przeczytawszy wcześniej o co chodzi :I: jestem na tak bo już kilka unikatów tak przez przypadek sprzedałem

i co do mądrej wypowiedzi moda wyżej
nie ma x potwierdzeń i x potwierdzeń nie będzie, jednak są pliki
a:
usuwane, zostają w koszu dopóki ich nie usuniemy na dobre

b:
chronione przed usunięciem

znamy się na komputerach? chyba nie :mel:
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Z blokadą itemków poza handlarzem to już dużo lepszy pomysł.

A ty Harlion wracaj Wiki ulepszać :p

Jakieś aluzje????

i co do mądrej wypowiedzi moda wyżej
nie ma x potwierdzeń i x potwierdzeń nie będzie, jednak są pliki
a:
usuwane, zostają w koszu dopóki ich nie usuniemy na dobre

b:
chronione przed usunięciem

znamy się na komputerach? chyba nie :mel:

Jasne!! Ja się w ogóle nie znam.... Znalazł się geniusz, który wie na czym się znam a na czym nie.
Chętnie poczytam co wiesz jeszcze o moich umiejętnościach...

AAA jeszcze coś ... ja pisałem o potwierdzeniu przy usuwaniu pliku a nie o tym gdzie on trafia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak opróżniasz kosz to masz potwierdzenie i ostrzeżenie, że jest to nie odwracalne.
Jeśli chodzi o sprawę nie rozumiem ludzi , którzy są na NIE jak wam to niepotrzebne to nie będziecie używać i tyle, ale jak ktoś twierdzi, że potrzebuje to niech dostanie. Moim zdaniem pomysł dobry, bo niektóre rzeczy sa podobne np. strzelb WM jest jak karabin łamany i prawie ja już 2 razy sprzedałem u handlarza.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jestem na nie bo nie bo to teraz jest w modzie , aby torpedować pomysły.
 
Status
Zamknięty.
Do góry